JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije me bilo sat vremena i odmah njesra.

A zašto smo pali?

I love the Smell of Profits in the Morning

Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
14 May 2008

Baltic Exchange Dry Index TM 10649 (UP 295)
Baltic Exchange Capesize Index TM 16357 (UP 588)
Baltic Exchange Panamax Index TM 9949 (UP 239)
Baltic Exchange Supramax Index TM 6124 (UP 126)
Baltic Exchange Handysize Index TM 3286 (UP 36


Nije me bilo sat vremena i odmah njesra.

A zašto smo pali?

netko naručio veliku porciju ćevapčića i pivu da zalije bdi
za cijelu birtiju

drugog objašnjenja nema
evo se slaže kupnja

Postanite Eu-robovi


A ovo naše siroče od dionice ovako stidljivo raste…[undecid]
Nego, što je sa izvješćem?Neće ga valjda objavit u 15. 45…

hehe, izgleda da hoce [rolleyes]

Ernst & Young: Indian ports nearing capacity

Mumbai: A report by Ernst & Young titled ‘Transforming Indian Ports into World Class Facilities’ has said that the ports are running at nearly their full designed capacity, writes American Shipper.

The report stated that the ports are currently running at 90% of their capacity and need better information technology systems to handle current throughput, much less the volumes projected over the next five years.

Though India is planning to double its port capacity over the next five years, the report is said to suggest that this increase may not be enough to stop the port congestion issue from hindering India’s growth.

The authors also said that increased privatization is a must to cope with India’s 12% year-on-year cargo volume growth. [14/05/08]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Delboy2: ” A ovo naše siroče od dionice ovako stidljivo raste…[undecid] Nego, što je sa izvješćem?Neće ga valjda objavit u 15. 45… ” hehe, izgleda da hoce [rolleyes]

Ali sutra.

ashrak,

sranje od svijeća, najgore što se moglo dogoditi …

I love the Smell of Profits in the Morning


nandrasec:

Delboy2: ” A ovo naše siroče od dionice ovako stidljivo raste…[undecid] Nego, što je sa izvješćem?Neće ga valjda objavit u 15. 45… ” hehe, izgleda da hoce [rolleyes]

Ali sutra.

Samo da nebude scenarij kao danas na ATPL
Mislim na onaj dio vezan uz rast (pad) dionice, ne na sjajno kvartalno izvjesce

[pray][pray][pray][pray]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Što vidiš? Aj, postaj. Onaj abacusov mi je problematičan.


ŠPANCIR: ” nandrasec: ” Delboy2: ” A ovo naše siroče od dionice ovako stidljivo raste…[undecid] Nego, što je sa izvješćem?Neće ga valjda objavit u 15. 45… ” hehe, izgleda da hoce [rolleyes] ” Ali sutra. ” Samo da nebude scenarij kao danas na ATPL Mislim na onaj dio vezan uz rast (pad) dionice, ne na sjajno kvartalno izvjesce [pray][pray][pray][pray]

Caccone pa vec se duze vremena ovda muvas. Zar se ne sjecas prosle godine? Nakon izvrsnog kvartalnog izvjesca dionica doli. A onda dodje “dobar proizvod je dobar proizvod pa ma kako mi to skrivali” i sjevne na 850.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


ashrak,

sranje od svijeća, najgore što se moglo dogoditi …

Ne slažem se , jer formacija svijeća nije nužno loša , a imamo druge indikatore koji su pozitivni i očekujemo dobro izvješće.

Fazan gledam svijeće i ne vidim puno. Moguća dva paterna u razvoju, jedan loš, jedan dobar.

Na prvi pogled nedovršeni dark cloud cover. Treba pričekati

Brinu me duge sijene, ali više činjenica da nismo probili psihološku granicu na 700.

Malo rano za tvrditi, ali možda smo dobili novi otpor. Bojim se da nas FI neće gurniti iznad, a čime će isti postati značajniji. Opet sada nam je potpora, nadam se, na 660.

Ne znam. Nadali smo se higher high, higher low, da potvrdimo trend, a dobili ovo.

New Report

Close