JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo, sa ZSE stranice:

Techman, 27.08.2008. u 22:50

Zagrebačka burza d.d.
Odjel uvrštenja
Zagreb, 26. kolovoza 2008.

Predmet: Jadroplov d.d. – odluke Glavne skupštine

Na Izvanrednoj Glavnoj skupštini društva Jadroplov d.d., Split koja je održana dana 16. lipnja 2008. godine donesene su sljedeće odluke:

1.) Od dužnosti člana Nadzornog odbora, zbog isteka mandata, opozivaju se:

1. Siniša Prnjak, Zagreb, Sv. Mateja 106A,
2. Tomislav Lovrić, Kaštel Novi, Put Ponikvica 3 i
3. Miljenko Dražić, Split, Ruđera Boškovića 10.

2.) Za članove Nadzornog odbora biraju se:

1. Tomislav Lovrić, Kaštel Novi, Put Ponikvica 3,
2. Kruno Peronja, Split, Skradinska 7 i
3. Sergio Bracanović, Hvar, Križa 5.

Napominjemo da je Odluka iz točke 2. donesena temeljem Protuprijedloga odluke koju je dostavio Hrvatski fond za privatizaciju, Zagreb.

[/quote]

Da li je to onaj Peronja za kog se pisalo da je bio umjesan u stavljanje hipoteka za kredite na kuce bez znanja njihovih vlasnika???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Mislim da na nesto duzu stazu nije lose imati ovu dionicu. Pred njom je privatizacija a valjda su i talenti nakon Q1 shvatili da postoji nesto sta se zove tecaj. Tehnika potencialno moze stvarati probleme zbog loseg rasporeda funkcija. Uvjek postoji sansa da je talenti dodatno srozaju ali to je moguce i na drugim dionicama. Ako se to dogodi onda je ova drzava izgubljena zauvjek. Po meni je vlasnik trebao reagirati i prvi put kad je gomiula novaca spusena na tecaju. Ja sam nekoliko puta napisao da se vracam ako je uspijem kupiti po zamisljenoj cijeni

Aj, još uvijek ima nade. Možda su prošli ubrzani tečaj FOREXA.

A za utjehu Osmicadu možemo reći da je stjecajem okolnosti, kao dugoročni investitor ili kako volim reći inteligentni investitor, u uglednom društvu. Spomenimo tu samo KF-a.

Osmicad na ovoj razini kad već nisi proda bila bi ludost prodavati, možda bude išla 10 – 20 dole, ali niže ne vjerujem. A i na ovoj razini, uz sve nedostake uprave, ful je podcjenjena. Drži se slijedećih dana, do objave za INU, tada će se valjda i ova dionica malo oporaviti.

A Kruno Peronja, moj bivši kolega, radio kao odvjetnik, bivši splitsko – dalmatinski župan, saborski zastupnik. HDZ-ov kadar. Inače posve korektan lik.

Sjećam se da je spominja u nekavim afericama kroz novine, ali radilo se o novinarskom napuhivanju i elementarnom nepoznavanju prava. Tu je bio čist. Neke druge priče vezane za prostorni plan županije i općine Jelsa možda su i držale vodu.

Ja nisam ljubitelj ove uprave ali najvise im zamjeram preveliku konzervativnost (iza toga dijelom stoji i tromost vlasnika-drzave).

U cemu se sastoji konzervativnost? Ne radi nista (pa ni FOREX). Ka da je Kaligula nominira (znamo da je bio vrlo osebujan pri izboru senatora).

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

A da se onda zaletimo do Sinja, gore bi se našlo nešto čistokrvnih kandidata za upravu.

Samo ne mogu baš garantirati da znaju s FOREXOM.


[ cemu se sastoji konzervativnost? Ne radi nista (pa ni FOREX). Ka da je Kaligula nominira (znamo da je bio vrlo osebujan pri izboru senatora).

Ma to su mu prisili, isto ka i Neronu da je on zapalija Rim.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



A Kruno Peronja, moj bivši kolega, radio kao odvjetnik, bivši splitsko – dalmatinski župan, saborski zastupnik. HDZ-ov kadar. Inače posve korektan lik.

Sjećam se da je spominja u nekavim afericama kroz novine, ali radilo se o novinarskom napuhivanju i elementarnom nepoznavanju prava. Tu je bio čist. Neke druge priče vezane za prostorni plan županije i općine Jelsa možda su i držale vodu.


Nemoguće da je netko iz HDZ-ovog kadra povezna s nekim netransparentnim rabotama?! [wink]

manje je više, a više još više




A Kruno Peronja, moj bivši kolega, radio kao odvjetnik, bivši splitsko – dalmatinski župan, saborski zastupnik. HDZ-ov kadar. Inače posve korektan lik.

Sjećam se da je spominja u nekavim afericama kroz novine, ali radilo se o novinarskom napuhivanju i elementarnom nepoznavanju prava. Tu je bio čist. Neke druge priče vezane za prostorni plan županije i općine Jelsa možda su i držale vodu.


Nemoguće da je netko iz HDZ-ovog kadra povezna s nekim netransparentnim rabotama?! [wink]
[/quote]

Zato se i veselim njegovom nadzornistvu. [sad]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

o privatizaciji:
http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,8,27,vlada_fondovi,131207.jl

All shipping lanes lead to China.

Društvo Atlantska plovidba d.d. dostavilo je obavijest da su u petak, 29. kolovoza 2008. godine, dovršeni pregovori i sklopljeni svi pravni poslovi otkupa jednog Ugovora o gradnji broda u brodogradilištu STX Shipyard CO. Ltd, u Koreji.

Isporuka kraj 2009. Kad ce supramaxi?

Isti market, druga uprava. [bye]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Dalji je ovo dno!!!!!!!??????????
Sve nešto drži nedaj , neko natezanje do 44o!!!

Nadam se da nije. Moja je kupnja ispod.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Hm, nije da solim pamet, uostalom taj segment imas u malom prstu. Medjutim, kao sto si i sam naveo previse je tu nejasnih stvari:

– uprava: odlicna usporedba sa upravom ATPL
– upitnost tih dviju novogradnji.

Kad to zbrojim, nije mi jasno sto bi cijenu dionice moglo pogurati gore. I zasto? Mislim, jasno mi je da je padalo, ali nije mi bas jasno zasto bi onda trebala rasti?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Nadam se da nije. Moja je kupnja ispod.

i moja je kupnja je dosta ispod,
ne treba jurcati,
nije dionica zec [lol]
sakai potpisujem ovo sto si rekao,
nema je sto dizati, za razliku od atpl, ovdje je skvadra iz uprave 3 mjeseca na odmoru, treba dolarcice potrositi

MENE VISE NIJE STRAH



Društvo Atlantska plovidba d.d. dostavilo je obavijest da su u petak, 29. kolovoza 2008. godine, dovršeni pregovori i sklopljeni svi pravni poslovi otkupa jednog Ugovora o gradnji broda u brodogradilištu STX Shipyard CO. Ltd, u Koreji.

Isporuka kraj 2009. Kad ce supramaxi?

Isti market, druga uprava. [bye]


Techmane ti si znalac,al Saki je za tebe doktor.
Nekad sam imao visoko mišljenje o tebi al nakon nedavnog drukanja na ATPL više nemam,bez ljutnje.
[/quote]

to je njegovo i naše pravo na ovo forumu, ja mu osobno to ne zamjeram.
nego, što više sakai-a, Tech-a i ostalih znalaca je potrebno na ovoj temi koja je jako zamrla.

nisam u toku, je li netko zna kakva je situacija sa one 2 novogradnje (ajmo Splićani!) , je li se išta događa ili je tu i dalje status quo?
2. očekuju se dobre prognoze za bulkove u 4 Q , vozarine bi trebale rasti, interesira me vaše mišljenje o tome i o projiciranoj dobiti.

txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A ko je veći znalac, Sakai ili Lopina?

New Report

Close