JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Približava se 2Q i famozno izvješće. Što kažete, kakva su predviđanja s obzirom na dokovanje? Na izvješćima će se vidjeti i količina love na računima, što svakako može značiti nešto…

Meni je već muka od tih izvješća i čekanja reakcija tržišta. Jedno je sigurno: bilo FI loše ili dobro, reakcija će izostati.
Tek nakon stabiliziranja TK u Hrvata možemo očekivati rast naše uzdanice i oporavak prema BV(barem).

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Covjek je napomenuo da su u JDPL teski muljatori, a koliko se iz njegovog posta moglo razaznati nije insider, vec je to zakljucio gledanjem bilance.

Jos jednom cu napomenuti, bilanca nije muljaza, bez obzira sto se to investitorima cini. Ona je cista i jasna onome tko se razumije u bilanciranje i racunovdstvo. Provjereno.

A sad sto su pojedine stavke mozda i nabildane to ne moze znati nitko osim rezivora koji je vidio sve te dokumente.

Ja znam revizore i sve je čisto ko suza.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

ima li promjena u top 10 ?

Good artists copy. Great artists steal.


ima li promjena u top 10 ?

br.6 HPB + 312 kom
br. 8 PBZ + 84

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Par dana bez mojih komentara i tema maltene zamrla. [embarass]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ja + 44 kom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pozdrav kolege,

Na ovom veoma zanimljivom forumu ( gdje je inače bilo "vrlo živo" ) , u posljednja dva dana je skoro bez komentara, iako bi ih trebalo biti s obzirom da BDI i nije osobito povoljan.Sada iz izvješča kolege "Falca" vidim da bankari stalno dokupljuju što i uz ionako skromnu količinu trgovanja znači da samo oni i kupuju…!!!! Sada kad "mirovinci" otiđu na g.o. biti će još i manje.Znači kupanje i čekanje jeseni i polaganje kobilice prvog od dva naručena bulka u splitskom škveru.

srdačni pozdrav [smiley]


Sada kad "mirovinci" otiđu na g.o. biti će još i manje.Znači kupanje i čekanje jeseni i polaganje kobilice prvog od dva naručena bulka u splitskom škveru.

Ima jos jedna stvar koju si propustio a to je ocekivanje 2Q koje bi moralo biti zanimljivo s obzirom na broj dana van stroja ili kako mi u struci kazemo "offhire" i neplaniranih troskova.

Polaganje kobilice ce biti super vijest ali ako se ne varam prije toga trebaju doci nekakve garancije. Kako se kupam i gradelajem da mi nije mozda izdavanje garancija promaklo? Danasa je lose vrijeme pa sam svratio na forum. Od sutra zovu proljepsanje vremena pa necu uznemiravati dezurne drukere neko vrijeme. [cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

23.7.2008.
Don Frane Bulic’ 1997 42584 dwt dely Taiwan end July trip via Indonesia redel Pakistan $46000 daily – Shadab


23.7.2008.
Don Frane Bulic’ 1997 42584 dwt dely Taiwan end July trip via Indonesia redel Pakistan $46000 daily – Shadab

Ovi topic je poludija. Ja donosim lose vjesti i zajednica me casti jedinicama. Ti stavis nelosu vjest i prodjes kao i ja.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ima Jadroplov kakvu drugu djelatnost osim brodarstva?

Prijevoz putnika morem i priobaljem
* – Prijevoz robe (tereta) morem i priobaljem
* – Prijevoz robe (tereta) cestom
* – Prekrcaj tereta u lukama
* – Prekrcaj tereta u pristaništima
* – Skladištenje robe
* – Usluge u pomorskom prometu
* – Djelatnost putničkih agencija i turoperatora
* – Djelatnost ostalih agencija u prometu
* – Popravak, preinake brodova
* – Iznajmljivanje vlastitih nekretnina
* – Iznajmljivanje automobila
* – Iznajmljivanje ost. kopnenih prom. sredstava
* – Iznajmljivanje plovila
* – Iznajm. ured. strojeva i opr., uklj. računala
* – Pružanje savjeta o računal. opr. (hardware-u)
* – Obrada podataka
* – Izrada baze podataka
* – Istraž. i razvoj u tehn. i tehnol. znan.
* – Istraživanje tržišta i ispit. javnog mnijenja
* – Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravlj.
* – Tehničko ispitivanje i analiza
* – Promidžba (reklama i propaganda)
* – Tajničke i prevoditeljske djelatnosti
* – Ostale poslovne djelatnosti, d. n.
* – Obrazovanje odraslih i ostalo obrazov., d. n.; organizacija tečajeva i seminara radi stjecanja zvanja i vješ.u pomorskoj djelat.
* – Usluge javnih skladišta
* – Popravak brodske opreme i spremnika (kontejn.)
* – Kupnja i prodaja robe
* – Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ima Jadroplov kakvu drugu djelatnost osim brodarstva?

za takve info. odeš na pravosudje.hr, zatim na registre i upišeš ime subjekta …

I love the Smell of Profits in the Morning

eh, a šta je subjekt a šta predikat? [huh] [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close