JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaboravih staru dobru parolu
Dioničari jadroplova ujedinite se…ili je to nekako drugacije islo svojevremeno[rolleyes]

No pain no Game


ŠPANCIR: ” optimist: ” roger: ” moze neko k/p ” Kupnja Prodaja 608,00 14 607,00 39 606,01 4 605,60 13 605,50 54 605,00 260 600,02 7 600,01 16 600,00 166 595,00 25 615,00 60 618,99 15 619,00 39 620,00 13 624,99 17 625,00 20 627,98 21 629,00 24 629,77 26 629,99 190 ” Znači , prva mala brana na 630. Ima li tko vidi i dalje – koliko toga ima na prodaji do 700 ? ” vidim prestigo si me s pitanjem mene zanima da li je još uvije onaj nalog od 260 kom na 605 vidim prvih 5 pa mi taj nije u vidnom polju

Stoji mali…zasad[pray]

No pain no Game

Ovo istresanje više nije humano.[cry]

Netko ne želi da krenemo…

Možda je i tako bolje-da se kumuliraju dobre vijesti… a onda vertikala čije će početak biti tamo gdje se sada nalazimo.

Pozdrav imateljima… samo hrabro[thumbsup]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

Ajmo ljudi jos malo pa nestalo po 604…..376 komada za sad proslo koliko jos ima[undecid]

No pain no Game

bojim se po ovom sto ocitava(onih 10 % od ukupnog) da je u pitanju tisucica

No pain no Game

BDI 8069
+ 2,4%

[thumbsup]

Kod mene strelica uvijek zelena.

Danas smo dobro potegnuli, a izvješće nije ni izašlo. Što će tek biti kad krene novogradnja

Vama je normalno da se kupuje prije izvješća baš toliko. Kad izađe onda će ti isti se iskrcavati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kad bi uopće trebalo izvješće izaći?


Vama je normalno da se kupuje prije izvješća baš toliko. Kad izađe onda će ti isti se iskrcavati.

Pa trenutna cijena je za većinu još uvijek diskontna, a dobro izvješće je neupitno..bolje kupit prije jer će biti još skuplje(nadam se)!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Vama je normalno da se kupuje prije izvješća baš toliko. Kad izađe onda će ti isti se iskrcavati.

natapaš prije sjetve, a potapaš poslije žetve
[huh]

I love the Smell of Profits in the Morning

Gastarbaiteri tempiraju posjete domaji ljeti i blagdanima pa tako i ja Uskrsnje blagdane provodim doma. Sreo sam se sa kolegama iz branse i neizbjezna tema je bio JDPL i novogradnje. Po mojim saznanjima sve je definirano i ceka se samo potpis Predsjednika uprave Papica. Doticni gospodin ima zeku u prsima i vozi linijom ne talasaj. On bi naj radje da se nista ne desava iducih nekoliko godina, da ne mora donijeti niti jednu stratesku odluku i da ode u mirovinu kao direktor JDPL. Koliko god sam ga percepirao kao korektnog covjeka sada ga vidim kao prepreku razvoju ako su moje informacije tacne. Ima cca 50 milja USD na racunu i kalkulira radi svoje sjedalice. To sta se sa tim kocka i sa buducnoscu JDPL koga briga. Nakon mene potop. Da je mladji manager na celu ili da je firma privatna siguran sam da bi u postojecim uvjetima novogradnje bile potpisane i bar jedan ako ne i vise polovnih kupljeno.

Brodogradiliste je u problemima i ako ne potpise ugovor sa JDPL ima prazan navoz. To je generalni problem u svijetu. Racun je u svjetskim razmjerima da se 25 % trenutno ugovorene tonaze nece nikada izgraditi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Dobra vijest je da je HFP počeo ponovo funkcionirati i da raspisuju natječaje za privatizacije tako da je moguće da nećemo morati dugo čekati da i naša perjanica dobije pravog vlasnika pa makar to bio i privatizacijski fond na koga će biti prenešene dionice. Već im je krajnje vrijeme da ponove natječaj za izbor konzultanta pri procjeni, znam da je bilo vrlo kvalitetnih ponuda koje nisu prošle na ranijem natječaju.

Hogar vozi Volvo

Techman, po tvome sudu, da li je mogući ishod da ove novogradnje neće biti zaključene ili čovjek samo čeka zelene svjetlo da dođe s vrha?

New Report

Close