JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Atpl je pet koraka ispred jdpl i po divezitifikaciji i po menagemantu.

@Mr.Pong
Ali ne i po sesterostruko(600%) vecoj cijeni na burzi.😉


Ajde ne trabunjaj. Ako cemo o low risk bulku postoji samo jedna firma: DSX oliti Diana Shipping. ATPL je korak iza JDPL. Ima bolji menadzment i bolje diverzificiranu imovinu. Kad se to potrosi i sko ne bude dugorocnog oporavka, pisi kuci propalo. JDPL ima los menadzment…stvarno los. Tu je ATPL u prednosti.

Hvala ti bože da doživim da se u večoj mjeri slažem sa Fahrudinovim postom. Kolega hoće li biti živo na skupštini. Zanima me da li će netko spomenuti igrice sa FOREX-om 🙁

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

BDI je u pozitivnom trendu vec neko vrijeme, pa bas i nema rakete… Jucerasnji rast ne racunam.

Ili ste mislili da ste na threadu ATPL-a?

Baltic Dry Index (BDI) +39 1048

za ljubitelje najbržeg prsta….
ATPL na 240 k prometa +5%
ULPL na 45 k prometa +3%
TNPL na 60 k prometa + 8%

JDPL 0 kn prometa….


Baltic Dry Index (BDI) +39 1048

za ljubitelje najbržeg prsta….
ATPL na 240 k prometa +5%
ULPL na 45 k prometa +3%
TNPL na 60 k prometa + 8%

JDPL 0 kn prometa….

Sve ce doci na svoje, prije ili kasnije…

@bibanum

nadam se…ali to je dokaz da BDI više nije jedini faktor koji će utjecati na kretanje cijene dionice jdpl-a…dok za razliku kod drugih brodara vidimo da prate rast BDI-ja…ovdje to izostaje…izostaje uopće trgovanje…dionica postaje sve manje likvidna…što je karakteristika stečajuša…a ne sviđa mi se imati takve dionice u portfelju s takvim karakteristikama…

@Techman

obrisalo prethodni post, valjda sam bio nepristojan? Zanima me što su konkretno radili u FOREX-u?

http://www.seebiz.eu/baltic-dry-index-najjaci-u-osam-mjeseci/ar-115871/
Jedino jos jdpl nije pratio,ali i on ce.
cekaju da se ask nakupi.😉

@diokidina

Kolega, bez obzira što je bilo ugodno za sve koji su unutra gledati svakodnevni rast BDI-a, treba biti realan i reći da on još nije na razinama koje bi osigurale profitabilno poslovanje brodara. Na ovim razinama brodari mogu biti tek na pozitivnoj nuli. Treba još dosta rasta vozarina da bi poslovanje bilo profitabilno (BDI na najmanje 3-4.000 bodova).

ma sta pricate dokoličari? … ovdje se prepucavaju ego manijaci. Dokaz? Evo ovaj “pad” od 17% uz promet od 280kn!? … da i ja imam problem s upravom jadroplova, tj. s njezinim članom, ili članovima i ja bih si davao oduška rušeći im ovako cijenu uz pdsmijeh … A sad tko bi to mogao biti pogađajte sami

http://www.dryships.com/pages/report.php
Preokret smo odradili.sada smo u pozitivnom trendu.ovo ce samo rast,samo je pitanje koji intezitetom.
ako malo bolje pogledamo oko sebe, sto se zbiva u svijetu,ne bi me cudilo da ovaj intezitet rasta vozarina ne bude sve intezivnije.

Eto svi gubici jednostavno pokriveni, nova nominala 210 kuna.

http://zse.hr/default.aspx?id=60157

New Report

Close