Izravna strana ulaganja u prvoj polovini godine 45 posto niža

Naslovnica Forum Komentari članaka Izravna strana ulaganja u prvoj polovini godine 45 posto niža

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dokle “država” fiskalnim, prenormiranim zakonodavnim i represivnim aparatom doslovce reketari poduzetnike a time i njihove radnike tj. “obvezničku klasu” da bi nahranila državnu i javnu administraciju te svu silu učmarenika kao agencije udruge, institute i sl. tj “ovisničku klasu” koja iznosi preko 50% ukupno zaposlenih u RH, dotle zaboravite na ikakva ulaganja, i domaća i strana a dosadašna strana ulaganja su uglavnom “hoštaplerska” ulaganja tipa “make easy money and go”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zar i to ne raste, dajte vi to Grčiću izračunati, vidjeti ćete da raste

Hrvatska raste!!! Nema povratka na staro. Dosta je bilo kapitalistickog ulaganja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A vidi sta kaze bombaš Brana Grčić
http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/303122/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ne znam što ste se uhvatili stranih ulaganja jer kada su u Hrvatskoj zabilježena velika strana ulaganja uvijek bi to bilo preuzimanje nekakve monopolističke infrastrukturne firme tj. rasprodaja
Treba samo pratiti izravna strana greenfield ulaganja i to za izvoz..
Od svega ostaloga više štete nego koristi

Najveći uhljeb je krupni Business…Njima je i najpotrebnia administracija jer im donosi pravila koja ima namješta posao, osigurava obveznice i kredite na račun proračuna…


Najveći uhljeb je krupni Business…Njima je i najpotrebnia administracija jer im donosi pravila koja ima namješta posao, osigurava obveznice i kredite na račun proračuna…

Pa sad ima administracije i pravila koliko hoćeš , pa nas opet zaobilazi ” krupni buessines ” , kako ga vi nazivate , u širokom luku !

Ovih 320.000 Blokiranih su uglavnom bivši ulagaći koje je ova Milanovićeva SDP Kukuriku vlada nasanjkala prevelikim porezima i nemogućim uvjetima za gospodarstvo .

I zato nema ulaganja ni domaćih a ni stranih.

Samo rasprodaja svega što se da prodati , da bi se sav novac pojeo , popio i posrao.

.

New Report

Close