Iz Osijeka do slovenske granice voze za 500 eura, a zagrebački taksisti uzimaju i 1.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Iz Osijeka do slovenske granice voze za 500 eura, a zagrebački taksisti uzimaju i 1.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dere sirotinju do gole kože

također, start pakete od 20-50kn sa sim karticama dileri prodaju za 30-50eur

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

..sutra krečemo nas 10 kao “izbjeglice” taxijem iz ZG te želimo doživjeti takve “derače”..koji se neće garantirano vratiti nazad u ZG u svojim kolima već u kolima prve pomoći..
umjesto da odvedu ljude i dijecu svojoj kući i ponude im hranu i počinak oni ih oplendraju koliko je više moguće..sramota za našu domovinu!!

sve redom veliki vjernici pretpostavljam.

...povijest se ponavlja...

delboy,
očito si vidovit ?

ili samo zlocest ?

Niste shvatili članak.

Naši Taxisti koji su se iskazali i kao branitelji i kao humanitarci za 500 Eura im nude da ih odvezu Doma .
Doma u Siriju gdje im je i mjesto.

.


Niste shvatili članak.

Naši Taxisti koji su se iskazali i kao branitelji i kao humanitarci za 500 Eura im nude da ih odvezu Doma .
Doma u Siriju gdje im je i mjesto.

ajmo tebe protjerati odakle su tvoji došli u vinkovce. jel može tako?? ionako su ovi što dolaze vidim visokoobrazovani za razliku od šljama poput tebe. više će nam oni koristiti nego ovakvi kao ti koji mrze sve oko sebe, ali su zato nedjeljom prvi u crkvi..licemjeru.

...povijest se ponavlja...


delboy,
očito si vidovit ?

ili samo zlocest ?

samo ne trpim licemjere, ništa više. ne može se nedjeljom stajati na misi, a ponedjeljkom ljudima u nevolji uzimati 1000 eura za 40 kilometara. jednostavno, ako to ne shvaćate, žao mi je, ali to nije moralno. vidovit sam pa vidim da si se ti našao povrijeđenim jer očito i ti jedno misliš, drugo radiš, treće govoriš. tipično za jugoviće, jer mi smo svi ipak jugovići. proteklih 30 godina to jasno pokazuje. koliko god se uvlačili švabama i austrijancima, mi nikad nismo izašli iz juge mentalno. zato konačno prestanite glumiti.

...povijest se ponavlja...

ali delboy,
kako znas da su to vjernici ?
ali slazem se sa tobon da je to pokvareno !!!


ali delboy,
kako znas da su to vjernici ?
ali slazem se sa tobon da je to pokvareno !!!

pa zaključujem po tome što se ovdje 80% ljudi deklarira kao katolici, a po portalima i oko mene samo izljevi mržnje i prijezira prema čovjeku u nevolji. to nije kristovo učenje. eto tako. ako i nisu, deklariraju se da jesu i to je opet nemoralno.

...povijest se ponavlja...

Ja ne znam koga treba zaliti taksiste ili imigrante. Kako stvari stoje vrlo je vjerojatno da ce djeca hrvatskih taksista raditi kao peraci sudja i konobari u imigrantskim restoranima u Njemackoj jednog dana.

Gledajuci na period od recimo 3 godine tih 500 eura ce znaciti puno vise taksistu nego imigrantu. Taj imigrant koji je platio 500 eura ce za koji mjesec zaradjuvati 1500, a taksist u Hrvatskoj moze samo sanjati o takvoj zaradi.

Taksisti ne tjeraju nikoga u taksi. Postoje i jeftiniji oblici prijevoza.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ja ne znam koga treba zaliti taksiste ili imigrante. Kako stvari stoje vrlo je vjerojatno da ce djeca hrvatskih taksista raditi kao peraci sudja i konobari u imigrantskim restoranima u Njemackoj jednog dana.

Gledajuci na period od recimo 3 godine tih 500 eura ce znaciti puno vise taksistu nego imigrantu. Taj imigrant koji je platio 500 eura ce za koji mjesec zaradjuvati 1500, a taksist u Hrvatskoj moze samo sanjati o takvoj zaradi.

Taksisti ne tjeraju nikoga u taksi. Postoje i jeftiniji oblici prijevoza.

to je točno, ali ne treba biti smeće kad su ljudi u nevolji. neka idu u njemačku. ionako bi većina naših isto tako tamo pa neka odmah odu zajedno da konačno državu ispraznimo od ovih što stalno kukaju i kmeče. tek kad ti pesimisti odu, moći ćemo lijepo živjeti. a mogli bi zadržati i 100.000 izbjeglica, predlažem sirijaca jer su obrazovani i pristojni, pa ćemo imati i potrebnu radnu snagu. zašto se naša država ne pobrine da stručnjaci iz tih država ostanu kod nas , posebno iz deficitarnih zanimanja poput liječnika , zubara , veterinara i slično..zar nitko ne misli 10-20 godina unaprijed u ovoj zemlji???

...povijest se ponavlja...


to je točno, ali ne treba biti smeće kad su ljudi u nevolji. neka idu u njemačku. ionako bi većina naših isto tako tamo pa neka odmah odu zajedno da konačno državu ispraznimo od ovih što stalno kukaju i kmeče. tek kad ti pesimisti odu, moći ćemo lijepo živjeti. a mogli bi zadržati i 100.000 izbjeglica, predlažem sirijaca jer su obrazovani i pristojni, pa ćemo imati i potrebnu radnu snagu. zašto se naša država ne pobrine da stručnjaci iz tih država ostanu kod nas , posebno iz deficitarnih zanimanja poput liječnika , zubara , veterinara i slično..zar nitko ne misli 10-20 godina unaprijed u ovoj zemlji???

Ljudi su najvece bogastvo svake zemlje. Ti ljudi koji prolaze, i oni koji odlaze su kapital. A kapatal ide tamo gdje se moze najbolje razviti.

U tome i jeste problem. U Hrvatskoj ce se drzava (Milanovic, Karamarko, Bandic, Maras… i slicni) “pobrinuti” da im bude bolje. U Njemackoj ce se oni sami pobrinuti da im bude bolje. Cijena te politicke brige je, kako ti kazes, 10-20 godina zivota.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


..sutra krečemo nas 10 kao "izbjeglice" taxijem iz ZG te želimo doživjeti takve "derače"..koji se neće garantirano vratiti nazad u ZG u svojim kolima već u kolima prve pomoći..
umjesto da odvedu ljude i dijecu svojoj kući i ponude im hranu i počinak oni ih oplendraju koliko je više moguće..sramota za našu domovinu!!

Umjesto da se prijetiš onima koji pomažu tim ljudima za razliku od tebe glavnog licemjera na temi bolje bi ti bilo da sjednete vas 10 svaki u svoj auto i ponudite migrantima besplatan prijevoz ako treba i do Njemačke.

New Report

Close