IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rekli su neki kolege tu na forumu da nebu ispo 245, a neki su spominjali 235 kao lokalno dno … no, ako netko misli ponovo kupovati po 200 mislim da se grdno vara ali budući je kod nas stvarno sve moguće ne bi se štel mešat

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


rekli su neki kolege tu na forumu da nebu ispo 245, a neki su spominjali 235 kao lokalno dno … no, ako netko misli ponovo kupovati po 200 mislim da se grdno vara ali budući je kod nas stvarno sve moguće ne bi se štel mešat ????

[huh]

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.



rekli su neki kolege tu na forumu da nebu ispo 245, a neki su spominjali 235 kao lokalno dno … no, ako netko misli ponovo kupovati po 200 mislim da se grdno vara ali budući je kod nas stvarno sve moguće ne bi se štel mešat ????

[huh]
[/quote]

isto [huh] ??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




rekli su neki kolege tu na forumu da nebu ispo 245, a neki su spominjali 235 kao lokalno dno … no, ako netko misli ponovo kupovati po 200 mislim da se grdno vara ali budući je kod nas stvarno sve moguće ne bi se štel mešat ????

[huh]
[/quote]

isto [huh] ??
[/quote]
[huh] [huh]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


rekli su neki kolege tu na forumu da nebu ispo 245, a neki su spominjali 235 kao lokalno dno … no, ako netko misli ponovo kupovati po 200 mislim da se grdno vara ali budući je kod nas stvarno sve moguće ne bi se štel mešat

neznam baš rekli su to meni i neki na 285 kada sam ih kupio 500 kom., pa na 275 (opet kupio 200 kom.) pa na 250. Ja osobno mislim da se čeka cijena do nešto malo ispod 200kn kako bi ili Kandit otkupio nekoliko ili neki veći ulagač, nešto se opet šuška o Krašu… bu mo vidjeli

...::: Cijena je ono što plaćate. Vrijednost je ono što dobivate :::...

baš je dosadan ovaj kandit, kad će izvješće?

AGRANA što je s njom, nešto se šuškalo o tome??

OSIJEK – Osječka šećerana Kandit Premijer d.o.o. do sada je ugovorila sjetvu šećerne repe na samo 7.000 hektara površina u Republici Hrvatskoj, a u tijeku je predugovaranje proizvodnje u Vojvodini na čak 3.000 hektara.
Kako je istaknuo Miroslav Kos, direktor sirovinskog sektora, u Kandit Premijeru d.o.o. još uvijek računaju na to da na prostoru Republike Hrvatske ugovore sjetvu repe na još približno 1.000 hektara.
– S tim bi površinama u Hrvatskoj imali ukupno 8.000 hektara pod repom, a…

Mislim da je to definitivno završena pričan. Agrana je prekoviše uložila u Brčko u pogon tako da su sada ispucali svoje investicije za jugoistočnu Europu, ali se opet nikada točno nezna uvjek postoji neka mala mogućnost…

...::: Cijena je ono što plaćate. Vrijednost je ono što dobivate :::...

Meni se čini da je sve to bila samo patka. Pa Pavić se ne može dogovoriti sa domaćim ljudima, a kako bi se onda dogovorio sa trulim kapitalistima :-)-

Bilo na TV (u nedjelju?):
Jedina poljoprivredna proizvodnja gdje seljak ne ulaže ništa u proizvodnju osim svoga rada i zna konačnu cijenu već sad. Sjeme, repromaterijal, … sve osigrava Kandit.
Znači, zna se Pavić dogovoriti, ali s onima s kim treba.
Da su propali seljački prosvjedi, i da je bacanje novaca u obliku potpora smanjeno, vidjelo bi se kako se trči Kanditu pod skute. No, sad se više zaradi neradom nego radom.
Zna se kako u Dalmaciji najbolje ide prodaja auta tamo gdje se dobilo najviše potpora.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Naslov po tko zna koji put ne prenosi ono sto su odgovorni izjavili….spominje se " mogucnost prodaje ili zatvaranja.."….zasto business to izbjegava spomenut..??…http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Kandit-prijeti-zatvaranjem-secerane-ako-drzava-ne-vrati-dug?homesrclink=carousel

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close