IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za pocetak letva 300…


za pocetak letva 300…

Samo da se jos malo skupi kupnja.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Evo malo se napunija Ask,,,,,ali samo od 300kn [thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ne brinem se,znaju ovi sto rade s ipkk vidi se,,zalim one koji nisu skuzili da kad crobi prikoci ipkk ode 3 ili 4 dana po 10% dnevno.ovo je vec treci put da gledam isti film….i upao sam… [thumbsup]

ova dionica je postala vrlo plodna za špekulacije

Good artists copy. Great artists steal.


ova dionica je postala vrlo plodna za špekulacije

Da, slazem se. Ali u ovakvim trenucima je to samo dobra vijest(spekulacije). Svi cekamo nekakav rasplet sa Kanditom. Da li ce biti udruzivanje snaga, strani investitor, preuzimanje ili ostalo(prepustam svacijoj masti), ali nesto se izgleda kuha i to svi vidimo.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ovo po 225 je bio klasican pokusaj izvanka da se prodavaoce navede na prodaju,,no viditi cemo koliko ce do kraja dana jos prodavaca slijediti ovaj mamac…vjerujem malo ili jos manje…

nešo sam imao načuti da bi početkom iduce godine IPK preuzela Podravka…
tu se radi o trostruom kumstvu Polančec-Prlog-Kolarek koji ce nastojati da se to realizira..
navodno je vec plan napravljen po kojem bi se to trebalo izvesti.. pa sad.. hmm… ova cijena dali je smiješna ili ne…

a podravku bu adris navodno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


a podravku bu adris navodno

ha,ha,ha…



a podravku bu adris navodno

ha,ha,ha…
[/quote]
u stečaju, za 1,00 HRK.

Netko stvarno ima mašte…

New Report

Close