IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

žorž:
” Kolega Gates koliko se sjecam vi ste izjavili da nemate kandita. Očito ste dobro upučeni ili odlično pretpopstavljate a niste mi odgovorili na zadnji post. Inače ja svoj kandit ne namjeravam prodavati ispod min 12000. Oču li se načekati vidjet čemo uskoro? By the way kandit je prvi objavio rezulrate 1Q.

a da nisi fula?
malo puno nula…

Kolega nisam ti ja međed paniča! he he he [cool]

pobeglo mi je kaj je objavljen 1q

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ne znam ,mozda nisam u pra

nemesis:

ja pobjego danas
sretno

Kolega, ja ne bih javno govorio da sam podlegao panici. Jako loš potez kolega nemesis. Nema razloga prodavati ovu dionica na 600 kn, a ispod da i ne govorim.

ne znam ,mozda nisam u pravu ,ali nekako mi se cini da ce to jos dole

Good artists copy. Great artists steal.


pobeglo mi je kaj je objavljen 1q

Ma naravno da nije. To je samo uprava istrčala sa nekim izjavama kako bi umirila dioničare i opravdala svoj loš rad u 2007.[smiley]


stock: ” Gates piše da su rezultati lošiji od očekivanih. Već po toj floskuli se vidi da piše gluposti, jer ne navodi od čijih očekivanja. ” NO COMMENT

A koji je razlog tvog ukazanja kad nemaš komentara.
Nisi napisao ni jedan argument za svoje tvrdnje ili ga ja nisam vidio. Ako je ovo drugo onda [pray], ako je prvo onda [tongue]

Ja sam nešto računao za Viro i IPKK po jučerašnjim cijenama.

P/E 26,32 13,54
P/S 0,53 1,70
P/BV 2,14 3,06
P/EBITDA 11,2 11,41
EV/EBITDA 19,54 13,49

Prva kolaona je Kandit

Na prvi pogled ima razloga da Viro bude skuplji, ali kad pročitamo očitovanje Uprave IPKK, nema nikakve logike da tržišna kapitalizacija Vira bude 3,5 puta veća od IPKK.

Doduše to može značiti i da je Viro precjenjen, ali onda smo svi najebali.


Bill Gates: ” stock: ” Gates piše da su rezultati lošiji od očekivanih. Već po toj floskuli se vidi da piše gluposti, jer ne navodi od čijih očekivanja. ” NO COMMENT ” A koji je razlog tvog ukazanja kad nemaš komentara. Nisi napisao ni jedan argument za svoje tvrdnje ili ga ja nisam vidio. Ako je ovo drugo onda [pray], ako je prvo onda [tongue] Ja sam nešto računao za Viro i IPKK po jučerašnjim cijenama. P/E 26,32 13,54 P/S 0,53 1,70 P/BV 2,14 3,06 P/EBITDA 11,2 11,41 EV/EBITDA 19,54 13,49 Prva kolaona je Kandit Na prvi pogled ima razloga da Viro bude skuplji, ali kad pročitamo očitovanje Uprave IPKK, nema nikakve logike da tržišna kapitalizacija Vira bude 3,5 puta veća od IPKK. Doduše to može značiti i da je Viro precjenjen, ali onda smo svi najebali.

Hoćeš reći da Viro ne vrijedi 1.200.000.000,00 kn?
Za IPKK nisam siguran koliko vrijedi i koliko ta uprava može ali viro može bez problema opravdati i višu cijenu.

Cola je u lipnju, 50 mil. eura godišnje, postojeći prihodi 100 mil eura….

150 mil eura godišnje prihoda ? Mislim da opravdava svoju vrijednost i da nije precijenjen, Naprotiv[rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Gospodo, slažem se da nije u redu pljuvati po Gatesu. Gospodin je davno rekao što očekiva, bio je bolje informiran, svaka mu čast! Nije argumentirao jer bi ispalo da ruši cijenu i svi bi ga napali! Iskreno, očekivao sam mnogo bolje izvješće, kao i većina na ovom forumu. Međutim, kada je došlo izvješće vira i kraša bio bi zadovoljan i sa 50% lanjske dobiti. A ono još gore! Nadam se mnogo boljoj 2008. zbog već poznatih razloga. Cijenim Gatesa i volio bi da on napiše i svoje procjene, bile opravdane ili ne!

Šta ste se napalili na Gatesa.Vidiš da čovijek nikada ne daje argumente , niti daje odgovore na upite vec samo kratke komentare.[cool]

08.04.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A

9. KOLAREK DARKO 7.934 1,11 Osnovni račun +8

Ukupno: 72,91

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ja sam svu lovu uložio na viro i ipkk,s tim da sam u viru puno više..mislim da su ove cijene prihvatljive,naravno na duži rok…prestao sam trejdat,pa se odlučio na šugar honey dečko moj,sve bacam u šećer,pa makar me odnio diabolo, viro p/e 7,ipkk p/e 6….ne vidim onda u čemu je problem,samo treba vremena da investitori nanjuše pravu dionicu..


ja sam svu lovu uložio na viro i ipkk,s tim da sam u viru puno više..mislim da su ove cijene prihvatljive,naravno na duži rok…prestao sam trejdat,pa se odlučio na šugar honey dečko moj,sve bacam u šećer,pa makar me odnio diabolo, viro p/e 7,ipkk p/e 6….ne vidim onda u čemu je problem,samo treba vremena da investitori nanjuše pravu dionicu..

ne znam za VIRO jer ne pratim, ali IPKK ti ima P/E skoro 30, a ne 6. nesto si pobrkao.
a i nije ti ovo kladionica da ulazes svu lavu na crveno i crno [lol]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

zaboravio sam samo napisat uz gornji post. s obzirom da su u onoj izjavi objavili i koliki ce biti rezultati u 1Q, 600 je smijesna cijena za IPKK [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close