IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izvješće predobro Dobit 7.4 puta veća prihod 2% amortizacija veća 6.5 puta kratkoroćne fin.obveze manje za 100mil kn u odnosu na isto tromjesjećje prošle godine ista priča u rashodima kao i lani D) Promjene u zalihama gotovih proizvoda i nedovršene proizvodnje 50mil kn što na kraju godine po svojoj prilici pređe u dobit sve u svemu predobro [smiley2][smiley2][smiley2]…

bravo cakani … to je dobro čitanje fija ..

i ja sam zadovoljan .. [smiley2]

meni izvješće isto izgleda ok. tak i tak IPKK izgleda sve na kraju strpa u 4Q.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Ha ha nema kupnje više

Zadnja 1.150,00. Pa sto se pobogu desava?

Mea parvitas.

ko nas pita sto mi mislimo, sva kupnja pokupljena. zadnja 1150[smiley15]

a izvjesce stvarno nije lose, nazad smo na proljece[smiley10]

evo stavio nešto pa kad već nevalja nek prodaju
[smiley1]


evo stavio nešto pa kad već nevalja nek prodaju [smiley1]…

nije li to malo prenisko ? čini mi se da neće do te razine ..

bas stavih iznad kolege i onda neko utrpa na 1150kn[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

cakani:

evo stavio nešto pa kad već nevalja nek prodaju [smiley1]…”

nije li to malo prenisko ? čini mi se da neće do te razine ..

Znam kolega ali nostalgija za tim cijenama je jača od mene. Nema zime a i ove reakcije forumaša dosta govore koliko je špekulativnog novca ušlo u ovu dionicu. Svi bi puta 3 odmah. Sve će to doć na svoje. Rezultat super a to će pokazat tek kraj godine (istina dosta nam ovisi i o rezultatu kampanje)
[smiley2]


izvješće predobro Dobit 7.4 puta veća prihod 2% amortizacija veća 6.5 puta kratkoroćne fin.obveze manje za 100mil kn u odnosu na isto tromjesjećje prošle godine ista priča u rashodima kao i lani D) Promjene u zalihama gotovih proizvoda i nedovršene proizvodnje 50mil kn što na kraju godine po svojoj prilici pređe u dobit sve u svemu predobro [smiley2][smiley2][smiley2]

istina..
isto tako i drastično povečanje inozemnih prihoda……¸
povećanje cijene kanditorskih proizvoda(od sljedečeg mjeseca)..

plus još zaboravljen razvoj… Vaš link
U tvornicu šećera Kandit Premijer ulažemo oko 10 milijuna eura kako bismo povećali tehnološku efikasnost postrojenja da bismo postali konkurentni nakon ulaska u EU. Najveći dio novca ćemo uložiti u toplinsku energiju kako bismo smanjili troškove proizvodnje za čak 25 posto, ali i u tehnologiju samoga dijela čišćenja te upravljački mehanizam. Cijeli proces po završetku investicije bit će moderniziran. Istovremeno, u konditorskom dijelu biznisa krećemo u realizaciju projekta gradnje nove proizvodne hale površine oko 7000 kvadrata, vrijedne također oko 10 milijuna eura, a u kojoj će biti smještena linija za proizvodnju lijevanih proizvoda i razvojni laboratorij. Rezultirat će to ponudom jednoga novog proizvodnog asortimana u segmentu visokokvalitetnih proizvoda gdje Kandit, procjenjuje se, ima najveće šanse. Na taj ćemo način restrukturirati cjelokupni proizvodni proces koji bi trebao dovesti do smanjenja troškova proizvodnje. Pogon bi trebao biti gotov iduće godine.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ma ludilo od izvješća to i cijena govori[smiley1] ico miki ovo mi je najgore investiranje ikad aaaaaaa

Pa da..bas je grozno kada firma u koju si ulozio novac ima 6.44 puta vecu dobit nego u istom periodu prethodne godine… [smiley5]

Koliko ima takvih tvrtki u HRV? ne puno.

New Report

Close