IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ANRICOM:

A kad se probudi bit će udaranja u glavu ,zašto nisam kupovao kad je bio povoljan

zar je sad skup??


U tome i je poanta što je sad nisko da ne može niže biti ,ali neće dugo biti ovako dole[smiley2]

Nažalost bojim se još jako niže gledajte Viro , što bolje izvješće to više toneš.
Fondovske igrice valjda smo to naučili …. ( ni sam ni ja … naučio, ali tako izgleda… )

čuj Andro, već smo to pročitali,
samo da te pozdravim

Molim cijenjenog moderatora da mi na pm objasni razlog brisanja mojih predhodnih postova na ovoj temi
Unaprijed zahvalan!!

Pomaknut i nalog od 200kom sa 1247 kuna iza prvih 5 na prodaji[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Nažalost bojim se još jako niže gledajte Viro , što bolje izvješće to više toneš. Fondovske igrice valjda smo to naučili …. ( ni sam ni ja … naučio, ali tako izgleda… )

s malenom razlikom da je viro u dva tjedna prije izvješća odradio rast od 350 kuna, jer je izvješće nekima procurilo prije, a ipkk je odradio – pad od 200 kuna…


drchip: ” Nažalost bojim se još jako niže gledajte Viro , što bolje izvješće to više toneš. Fondovske igrice valjda smo to naučili …. ( ni sam ni ja … naučio, ali tako izgleda… ) ” s malenom razlikom da je viro u dva tjedna prije izvješća odradio rast od 350 kuna, jer je izvješće nekima procurilo prije, a ipkk je odradio – pad od 200 kuna…

Iz toga proizlazi dobar rast nakon izlaska izvjesca. Bar bi tako logika trebala biti.
Kupnja sva na iznad 1210

Najbolje ponude [ IPKK-R-A ]
Kupnja Cijena
8 1.215,00
68 1.210,05
7 1.210,04
11 1.210,03
33 1.210,02
Cijena Prodaja
1.230,00 115
1.230,07 17
1.235,00 22
1.237,00 70
1.238,00 19

Mea parvitas.

Bolje bi bilo da još pričekaju sa izvješčem

“Bolje bi bilo da još pričekaju sa izvješčem”

Sigurno,u potpunosti se slažem. Do kada je zadnji rok do kada moraju predat izvješće?

Sa prošlim su izašli u krivo vrijeme.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

“Bolje bi bilo da još pričekaju sa izvješčem”

Sigurno,u potpunosti se slažem. Do kada je zadnji rok do kada moraju predat izvješće?

Sa prošlim su izašli u krivo vrijeme.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


I IPKK se lagano budi. Hvala kolegama na info.[smiley2]

a,dok se probudi svi čemo več zaspata,akad se mi probudimo počet će korekcija

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


mravak: ” I IPKK se lagano budi. Hvala kolegama na info.[smiley2] ” a,dok se probudi svi čemo več zaspata,akad se mi probudimo počet će korekcija

a ti bi bob rok umjesto da zaspeš mogao prije na tečaj pravopisa…
i šta si ti bio u komi pa ne znaš da nas je već oprala korekcija?

Vaš link

Objavljeno izviješće[smiley2]

New Report

Close