INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je otišlo još cca. 150 komada. U petak je otišlo preko 1600 komada od kojih je barem polovica od Flokija. Koliko mu je još ostalo po vašim proračunima? Po meni ne više od 300tinjak

Danas prošlo 1.039 komada. Promet: 1.736.720,55 kn. Očekujemo skupštinu [thumbsup]


Danas prošlo 1.039 komada. Promet: 1.736.720,55 kn. Očekujemo skupštinu [thumbsup]

Ajmo tko dolazi pa da popijemo pivu?

Ja ću biti pa postam najznačajnije dogodovštine!
[proud]

imamo novo ime u top10: Smiljan Juric

Proguglo malo, covjek bio direktor IGH 2000-2002, izmedju ostalog.
Ne zvuci mi lose, cak dapace,……[thumbsup]


@ides
: nestrpljivo cemo cekati tvoj izvjestaj sa skupstine!!!


Diogen: ” Danas prošlo 1.039 komada. Promet: 1.736.720,55 kn. Očekujemo skupštinu [thumbsup] ” Ajmo tko dolazi pa da popijemo pivu? Ja ću biti pa postam najznačajnije dogodovštine! [proud]

I ja dolazim.

Ima li zapravo smisla glasati protiv oslobađanja Galinca od obveze preuzimanja. Mislim da teško da će nas biti dovoljno da imamo 25% glasova prisutnih protiv(75% za je potrebno da odluka prođe). Hoće li itko od prisutnih glasati protiv?


Ima li zapravo smisla glasati protiv oslobađanja Galinca od obveze preuzimanja. Mislim da teško da će nas biti dovoljno da imamo 25% glasova prisutnih protiv(75% za je potrebno da odluka prođe). Hoće li itko od prisutnih glasati protiv?

U ovoj konstelaciji snaga mislim da nema šanse skupit 25%, ali ja ću vjerojatno reda radi biti protiv!

Što se tiče Smiljana, pokraj njegovog imena piše račun portfelja, što bi reklo da on nije odlučivao o tom ualaganju, već je vjerojatno jedan od TO-ONE-ovih portfeljaša ili sl.

Najpametniji potez je prihvatiti sve točke kako su navedene. Kako je već prije rečeno, svako daljnje odugovlačenje samo bi naštetilo oporavku. Skidam kapu Galincu ako svi planovi uspiju. Na prošloj skupštini sam bio, ali na ovu nažalost ne mogu. U očekivanju pozitivnih rezultata [thumbsup]

Možda odmah nabacite neku novogodišnju feštu… [proud]

Ja danas išao u zadnji dokup.Nek se nađe za moju djecu

[color=blue]Skupština Industrogradnje sazvana 31. 12. da se izbjegne obveza preuzimanja?[/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7ea46020-cf56-4d48-bb32-838779c7c3b5&open=sec


Ajmo tko dolazi pa da popijemo pivu?

Ja ću biti pa postam najznačajnije dogodovštine!
[proud]

Dolazim!

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


lucky_b: ” Ima li zapravo smisla glasati protiv oslobađanja Galinca od obveze preuzimanja. Mislim da teško da će nas biti dovoljno da imamo 25% glasova prisutnih protiv(75% za je potrebno da odluka prođe). Hoće li itko od prisutnih glasati protiv? ” U ovoj konstelaciji snaga mislim da nema šanse skupit 25%, ali ja ću vjerojatno reda radi biti protiv! Što se tiče Smiljana, pokraj njegovog imena piše račun portfelja, što bi reklo da on nije odlučivao o tom ualaganju, već je vjerojatno jedan od TO-ONE-ovih portfeljaša ili sl.

A moj mali broj glasova ne može napraviti neku razliku ali svejedno i ja ću biti protiv. Ovakvom dokapitalizacijom svi veliki dioničari će na jednu dionicu dobiti još 3 po 1000kn a mali će moći dobiti samo jednu. Svi ćemo dobro zaraditi ali ipak će veliki zaraditi puno više od malih. Mislim da je Galinec zapravo donio dosta uravnoteženu odluku, da je recimo u potpunosti isključio male dioničare mislim da bi se onda možda našlo i 25% da se sruši to a ovako teško. Galinec definitivno jeste spasio industrogradnju ali mislim da mu spomenik ipak ne treba napraviti [cool]

Ako sam dobro shvatio Tomislav Madzar je u nadzornom odboru kao predstavnik malih dioničara. Navodno postoji i nekakva udruga kojoj je on predsjednik. Da li je itko razmišljao o tome da se postavi nekog drugog u nadzorni odbor ili tako nešto? Ako ta udruga malih dioničara i postoji ne vidim da je baš nešto aktivna. Možda ne bi bilo loša ideja osnovati neku takvu udrugu. Ovdje nas ima dosta koji smo već poprilično dugo dioničari industrogradnje. Mogli bi razmisliti i o takvome nečemu.


Ako sam dobro shvatio Tomislav Madzar je u nadzornom odboru kao predstavnik malih dioničara. Navodno postoji i nekakva udruga kojoj je on predsjednik. Da li je itko razmišljao o tome da se postavi nekog drugog u nadzorni odbor ili tako nešto? Ako ta udruga malih dioničara i postoji ne vidim da je baš nešto aktivna. Možda ne bi bilo loša ideja osnovati neku takvu udrugu. Ovdje nas ima dosta koji smo već poprilično dugo dioničari industrogradnje. Mogli bi razmisliti i o takvome nečemu.

Ja bih rekao po onome šta sam čuo o njemu da se taj tip više ponaša kao predstavnik sindikata nego malih dioničara. Pun je hvale za Galinca! Bio je jedan sastanak s njim na kojem na žalost nisam mogao biti, ali od onoga što sam čuo da se pričalo nisam ništa pametniji. Mislim da bi bilo dobro da u ponedeljak postavimo neka pitanja gdinu Galincu pa bi možda mogli biti pametniji. Osim toga sjećam se ja da je na onom sastanku dioničara Galinec otvoreno nudio da mu se jave oni koji bi postali vjerovnici INDG i otkupili potraživanja koje on i neki drugi imaju prema firmi. Izgleda da mu se nitko osim Filipovića nije javio! Tko nam je kriv?! Što se tiče udruge malih dioničara, trebalo bi takvo nešto osnovati ili obnoviti, ali ako se želi napraviti ozbiljan posao to nije baš lako. Osim toga poželjno bi bilo imati značajan broj glasova da se može nešto zahtijevati, a sada nakon ovog dokapa Galincu i Co. će udjel porasti, a malim dioničarima pasti. Ima jako puno dioničara koji imaju po nekoliko dionica za koje sumnjam da će sudjelovati u dokapu (bivši i sadašnji radnici, prognanici…). Neki gotovo da i ne znaju da imaju te dionice!

Pozdrav!


Ja bih rekao po onome šta sam čuo o njemu da se taj tip više ponaša kao predstavnik sindikata nego malih dioničara. Pun je hvale za Galinca! Bio je jedan sastanak s njim na kojem na žalost nisam mogao biti, ali od onoga što sam čuo da se pričalo nisam ništa pametniji. Mislim da bi bilo dobro da u ponedeljak postavimo neka pitanja gdinu Galincu pa bi možda mogli biti pametniji. Osim toga sjećam se ja da je na onom sastanku dioničara Galinec otvoreno nudio da mu se jave oni koji bi postali vjerovnici INDG i otkupili potraživanja koje on i neki drugi imaju prema firmi. Izgleda da mu se nitko osim Filipovića nije javio! Tko nam je kriv?! Što se tiče udruge malih dioničara, trebalo bi takvo nešto osnovati ili obnoviti, ali ako se želi napraviti ozbiljan posao to nije baš lako. Osim toga poželjno bi bilo imati značajan broj glasova da se može nešto zahtijevati, a sada nakon ovog dokapa Galincu i Co. će udjel porasti, a malim dioničarima pasti. Ima jako puno dioničara koji imaju po nekoliko dionica za koje sumnjam da će sudjelovati u dokapu (bivši i sadašnji radnici, prognanici…). Neki gotovo da i ne znaju da imaju te dionice! Pozdrav!

Ne znam koja je pravna osnova za osnivanje udruge ali ako bi bilo dovoljno zainteresiranih, ja jesam za takvo nešto. Vidimo se na skupštini.

Pozdrav

New Report

Close