“Imamo najbržu stopu pada nezaposlenosti u EU i 71.000 novih radnika”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Imamo najbržu stopu pada nezaposlenosti u EU i 71.000 novih radnika”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Taj pad nezaposlenosti se događa zato jer velik broj ljudi iseljava u druge država, neka napišu statistiku iseljavanja pa da onda usporedimo sve te brojke.


Taj pad nezaposlenosti se događa zato jer velik broj ljudi iseljava u druge država, neka napišu statistiku iseljavanja pa da onda usporedimo sve te brojke.

Kakve to.ima veze ?? 😀 Bitni su rezultati ! Imamo “stabilnu“ drzavu, povecanje mirovina, povecanje plaća, pad nezaposlenosti itd itd … Trebamo to skrivati jer kad svijet shvati nastat ce stampedo prema Hr … 😀 😀

Da nema debelog dječaka i negovih eskapada rezultati bi bili znatno bolji!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Imamo mi i najbržu stopu smanjenja broja građana u EU ( onih koji stvarno žive i rade ovdje ).
Novi radnici su novi od trenutka izlazaka iz škola i prvih zapošljavanja do odlaska van, a to se vrlo brzo događa.
I uz smanjenje proizvodnje mi ćemo uvijek imati mjesta za nove radnike, ali ta radna mjesta više nitko neće željeti prihvatiti.

slabo se u Hrvatskoj radi. To ja mogu posvjedočiti

analogno digitalizaciji društva, klošar korača u korak s vremenom

New Report

Close