IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


katastrofa je to što rade, pokušavaju braniti trezorskim novcem cijenu dionice IGH na burzi od pada (neuspješno), a izgubit će 16 milijuna kuna akontacije za Zagrepčanku jer ne mogu dobiti kredit. na kraju godine bit će im dobit 0 zbog gubitka akontacije i trošenja dobiti za kupnju dionica IGH po ovim cijenama jer nema te sile koje će spriječiti pad IGH prema 3000 kn (možda i niže).
kad se potvrde vijesti od odustanku od gradnje aerodroma i Pelješkog mosta, žestok pad IGH je neminovan

Nema šanse jučer se iskrcavali paničari i tu i tamo koji margin pa je panika još više narasla. Što se tiće Zagrebčanke situacija je pod kontrolom,love ima i partnera također.Moramo biti svjesni da je kod nas transparentnost na niskim razinama.


katastrofa je to što rade, pokušavaju braniti trezorskim novcem cijenu dionice IGH na burzi od pada (neuspješno), a izgubit će 16 milijuna kuna akontacije za Zagrepčanku jer ne mogu dobiti kredit. na kraju godine bit će im dobit 0 zbog gubitka akontacije i trošenja dobiti za kupnju dionica IGH po ovim cijenama jer nema te sile koje će spriječiti pad IGH prema 3000 kn (možda i niže).
kad se potvrde vijesti od odustanku od gradnje aerodroma i Pelješkog mosta, žestok pad IGH je neminovan

Mislim da nakon toga imamo približavanje izbora.
Ako ih HDZ izgubi,a mogao bi..
Jedno je sigurno.
Dionica gore sigurno neće.
Financijski rezultati u 2009. po profitabilnosti bi trebali biti lošiji.
Prihodi bi mogli nastaviti rast.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

bas me interesira ko je u kesu ?!!
Dadoo????
2 dana zaredom posta lose vjesti o IGH…nemoj sutra zaboravit!!
onda se nadje jos jedan lajbek koji opet aktualizira izbore!!!
bus opet ono…AK HDZ DOBI NEBO JE GRANICA????
HEHEHEHE
[lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



katastrofa je to što rade, pokušavaju braniti trezorskim novcem cijenu dionice IGH na burzi od pada (neuspješno), a izgubit će 16 milijuna kuna akontacije za Zagrepčanku jer ne mogu dobiti kredit. na kraju godine bit će im dobit 0 zbog gubitka akontacije i trošenja dobiti za kupnju dionica IGH po ovim cijenama jer nema te sile koje će spriječiti pad IGH prema 3000 kn (možda i niže).
kad se potvrde vijesti od odustanku od gradnje aerodroma i Pelješkog mosta, žestok pad IGH je neminovan

Nema šanse jučer se iskrcavali paničari i tu i tamo koji margin pa je panika još više narasla. Što se tiće Zagrebčanke situacija je pod kontrolom,love ima i partnera također.Moramo biti svjesni da je kod nas transparentnost na niskim razinama.
[/quote]
znači i u ingri su jučer bili paničari ?


katastrofa je to što rade, pokušavaju braniti trezorskim novcem cijenu dionice IGH na burzi od pada (neuspješno), a izgubit će 16 milijuna kuna akontacije za Zagrepčanku jer ne mogu dobiti kredit. na kraju godine bit će im dobit 0 zbog gubitka akontacije i trošenja dobiti za kupnju dionica IGH po ovim cijenama jer nema te sile koje će spriječiti pad IGH prema 3000 kn (možda i niže).
kad se potvrde vijesti od odustanku od gradnje aerodroma i Pelješkog mosta, žestok pad IGH je neminovan

Bez brige dok je Jure i dok je HDZ jos na vlasti za IGH ce sigurno biti posla. Narocito sto uskoro Mesic odlazi pa, pa, a onda nece imat ko svakodnevno kenjat na tv-u po igh.

Čestitam svim drukerima što ste drukali i iskoristili Zagrebčanku .A glupani ih poslušali

Bandić i Radić "našli rješenje": IGH plaća Zagrepčanku

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=149e5340-94f8-466e-8111-df3c71a92e42&RubricID=fec3107f-234e-4947-b8ea-639cd413e7c6&ref=rss

‘Ko je danas kupio, mašala…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Bandić i Radić "našli rješenje": IGH plaća Zagrepčanku

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=149e5340-94f8-466e-8111-df3c71a92e42&RubricID=fec3107f-234e-4947-b8ea-639cd413e7c6&ref=rss

‘Ko je danas kupio, mašala…



Čestitam svim drukerima što ste drukali i iskoristili Zagrebčanku .A glupani ih poslušali

EVO KOLEGE POGLEDAJTE ZADNJE 2 STRANE KOLIKO DRUKERSKIH NICKOVA DAJE SI 100…A VAMA I MENI JEDINICE ZABIJAJU
DRUKERSKO LEGLO DI SE GOD OKRENES..
bas me zanima jel moze vjeko vidjet ko im djeli 100…dali su uvijek isti nickovi u kombinaciji

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Čestitam svim drukerima što ste drukali i iskoristili Zagrebčanku .A glupani ih poslušali

aj ne navlači naivce na IGH koji je i sad precjenjen spram ostatka burze a i sektora. ak čemo pravo, iGH nema što raditi iznad 4000 kn u općoj krizi koja vlada na burzi. za zagrebčanku bolje bi bilo da je ne dobiju, to če ih potopit jer to što sagrade prodavat će 10 godina. nema se para, svatite to više!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Kolege!Pročitajte moj post od 25.11 ( 12.58 h).Sutra odmah u 10.00 idemo u pozitivnu blokadu.Od 12 h-16 h rast će do 4950 (27,30 % )


Kolege!Pročitajte moj post od 25.11 ( 12.58 h).Sutra odmah u 10.00 idemo u pozitivnu blokadu.Od 12 h-16 h rast će do 4950 (27,30 % )

pročitao sam tvoj post i sasvim je ok , ali zašto bi sutra IGH trebao rasti za baš tih 27,30% ili nije li
to tvoj ulaz sa izlaznom provizijom da budeš na nuli ?

na 4300 sve prodajem...

Sutra će biti u 9:59 sigurno nalog od 4500 prvi na bidu. Ovo je cirkus od burze, čestitam hrabrim kupcima zadnjih dana, sutra slijedi nagrada. Nadam se da ćete mi povući i Ingru sa sobom jer su to Crobex blizanci. 🙂

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close