IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To be continued…



Vidim da svi smatraju "budalama" one koji kupuju. Isto tako su bili smatrani budalama oni koji su prodavali na 11000, 12000, 13000 jer ići će to još više…. I otišlo je. Tako možda i sad ode dublje. Samo jedno sam siguran, većina vas koji čekate dno sa strane ćete ga promašiti. Kao što se i promašili prodati na vrhu.

Bolje fulat dno, nego vrh… Dionice se penju po stepenicama, a spustaju sa liftom. [lol]
[/quote]

Istina. IAli priča često ide ovako: oni koji fulaju dno ostanu čekat, a dionica ide stepenicu po stepenicu gore, a oni još čekaju… dionica nikako da im dođe nego ide stepenicu po stepenicu gore i onda oni izgube živce i kupe. Taman prije lifta.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Vidim da svi smatraju "budalama" one koji kupuju. Isto tako su bili smatrani budalama oni koji su prodavali na 11000, 12000, 13000 jer ići će to još više…. I otišlo je. Tako možda i sad ode dublje. Samo jedno sam siguran, većina vas koji čekate dno sa strane ćete ga promašiti. Kao što se i promašili prodati na vrhu.

Bolje fulat dno, nego vrh… Dionice se penju po stepenicama, a spustaju sa liftom. [lol]
[/quote]

Istina. IAli priča često ide ovako: oni koji fulaju dno ostanu čekat, a dionica ide stepenicu po stepenicu gore, a oni još čekaju… dionica nikako da im dođe nego ide stepenicu po stepenicu gore i onda oni izgube živce i kupe. Taman prije lifta.
[/quote]

To je istina, no nekako mi se čini da ovdje ima još ohoho prostora za roker dole

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ja se i dan danas sjećam onoga koji se ovdje na forumu pohvalio kupnjom po 16.000kn…

A ja se sjećam (nije to uopće bilo tako davno) onih (prepoznat će se) koji su na 3.000 kn vrijeđali sve koji nisu mislili kao oni…svi možemo biti u krivu, pa tako i ekipa koja je mislila kako će na 4.000 kn, ali zbog toga ne treba vršiti mobbing…i još se time hvaliti po forumu…


To be continued…

Molim moderatore da brisu ovaj post jer isti ima samo jednu namjeru.


Ja se i dan danas sjećam onoga koji se ovdje na forumu pohvalio kupnjom po 16.000kn…

A ja se sjećam (nije to uopće bilo tako davno) onih (prepoznat će se) koji su na 3.000 kn vrijeđali sve koji nisu mislili kao oni…svi možemo biti u krivu, pa tako i ekipa koja je mislila kako će na 4.000 kn, ali zbog toga ne treba vršiti mobbing…i još se time hvaliti po forumu…
[/quote]
Navedi moj nick…ja se ne skrivam iza vise nickova
Interesantno da dolazite na temu samo kad pada, ali kad raste nema vas nigdje,….ili ste po drugim nickom [lol]
Kao sto reko prije, pratit cu te i dalje u stopu i pazit i upozoravat na tvoje drukerske postove

nikad , ali nikad nisam rekao da ce IGH up ili down…..a u nedavnim postovima mozete vidjet da sam naveo
ako crobex ide down ide i IGH tu nema rasprave….no isle su i druge dionice sto IGH ne izolira kao najgoru…a vi se sigurno svesrdno trudite to pokazat…
POZDRAV gsn. Durker

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja se i dan danas sjećam onoga koji se ovdje na forumu pohvalio kupnjom po 16.000kn… Nadam se da je odavno prodao.

Korisnik slaven.os 23.10.2007. u 13:34 kaže:

"upravo dokupio još jednu po 15700"

čestitke [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Netko je osinuo 100 kom po 16k, kolko se ja sjecam…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ATH je 16.349,99 [smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



To be continued…

Molim moderatore da brisu ovaj post
[/quote]
Onda to isto mora izbrisati i sa stranica ZSE jer se radi o javno objavljenim činjenicama.

http://www.poslovni.hr/109811.aspx

Banke spašavaju IGH!!! [cool]


http://www.poslovni.hr/109811.aspx

Banke spašavaju IGH!!! [cool]

kolega, ovaj vam je link za temu Tehnika ili eventualno Ingra. IGH se ne bavi gradnjom i prodajom stanova. Ali u svakom slučaju vijest je pozitivna.

I'LL BE BACK


http://www.poslovni.hr/109811.aspx

Banke spašavaju IGH!!! [cool]

A joj!!! Ima da sve plane dok si reko keks

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Evo šta danas reče SANADER

Pelješki most ide dalje

dionica A1 OSJEK-DOLI

Koncesija ili JPP ZRAČNA LUKA ZAGREB

Izgradnja cesta podravsko-bilogorskom pravcu

Pa sad prodajite nedajte nek mole sitne duše

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/udruzeni-konstruktor,-tehnika-i-igh-medu-cetiri-kandidata-za-bar-boljare,38918.html

42 tunela i 92 mosta i vijadukta. Ukupna vrijednost radova 1,94 milijarde eura…

Ovaj nalog sa 94kom je da ruši cjenu taj nije na prodaju samo da znate lopovska posla

New Report

Close