IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena je od apsurdnih visina došla na apsurdno niske grane.

Trenutno bi cijena firme bila manja od cijene nekretnina u kojima posluju. Nadam se da je to pametnom dovoljno. Ali tko zna, možda i nije.


Cijena je od apsurdnih visina došla na apsurdno niske grane.

Trenutno bi cijena firme bila manja od cijene nekretnina u kojima posluju. Nadam se da je to pametnom dovoljno. Ali tko zna, možda i nije.

Ma da.
A po kojim cijenama?
Iz 2007?
A kupci stoje u redu?
Bojim se da je ovdje nominala jedino što je zagarantirano
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Imaju ogroman problem agrepcanke, pa pogledajte koja je cijena ugovorena, koliko je to po m2, s tim da ima jos brdo plombi.

Mozda je izgradivost velika i pozicija je dobra ali taj projekt nece donijeti cashflowove jos barem 3 godine..
A otkud lova za kredit???

Pa zar ne vidite da je jedva PODR dobila pare koje su im trebale hio za refinanciranje…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Cijena je od apsurdnih visina došla na apsurdno niske grane.

Trenutno bi cijena firme bila manja od cijene nekretnina u kojima posluju. Nadam se da je to pametnom dovoljno. Ali tko zna, možda i nije.


oko 70% dionica je trenutno ispod nominale, a vjerojatno se oko 50ak% trži ispod knjigovodstvene vrijednosti nekretnina koje posjeduju

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Neće tu izgleda biti jače kupnje sve dok ova ZABA na broju 2 ne zatvori pipu. A kako je krenulo neće se to tako skoro dogoditi…

Ako se ne varam, Rusija je domačin zimskih OI 2014 godine u Sočiju. Da li se tko pita da li bi koja hrvtska tvrtka mogla dobiti poslove na projektiranju i nadzoru prilikom izgradnje potrebnih objekata za navedeno?

"Istina je neotkrivena laž"

Dionica IGH je visoko precijenjena dionica . Sve poslove dobili su namještanjem ali i toga je sve manje. Svi veliki projekti su završeni. Preostaje gradnja stanova koji već sada na tisuće prazni čekaju kupce. No i cijene kvadrata padaju i pored toga kupaca nema.Što nam to govori ? Građevinci a prvenstveno IGH tek stoje pred velikim padom cijene dionica.Stoga je ova sada cijena još jako povoljna za iskrcavanje.Vidjet će te koliko će cijena dionice IGH biti niža za mijesec dana.

vidim dosla ekipa zastrasivat…BLUEMEN zaboravio si jos i plavog dovuc
a dosao nam i direktor sa SNBA…kaj si tam zavrsio??
cak imamo cast da nas je posjetio i ENTENTINIS….dezurni panicar….sam di je MAMUSA izgubio….valjda po putu [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Jaki su. A najjače od svega je to što uglavnom trguju između sebe. Kada im dođe jedan ozbiljniji fond razbježat će se kao rakova djeca, s gubitkom, naravno.


Dionica IGH je visoko precijenjena dionica . Sve poslove dobili su namještanjem ali i toga je sve manje. Svi veliki projekti su završeni. Preostaje gradnja stanova koji već sada na tisuće prazni čekaju kupce. No i cijene kvadrata padaju i pored toga kupaca nema.Što nam to govori ? Građevinci a prvenstveno IGH tek stoje pred velikim padom cijene dionica.Stoga je ova sada cijena još jako povoljna za iskrcavanje.Vidjet će te koliko će cijena dionice IGH biti niža za mijesec dana.

Ajde odi si plakat na onu navlakušu od SNBA, evo cijena ti je več na 120 kn, a 4. kupnja na 98 kn pa si ti misli. LEDO da ne govorimo, šta misliš ako ljudi neće kupovati stanove, da će navaliti zato na sladolede i smrznuto Ledovo povrće?? Možeš misliti [lol]
IGH neka padne i na 1000 kn, odlično, svaki mjesec od plaće ću kupiti 3-4 komada i nitko sretniji od mene [thumbsup]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

IGH je došao na skoro P/B=1
Za jednu firmu koja prvenstveno prodaje pamet to je prilično nisko.

Ja samo vidim da ovo ide u donju blokadu.
A kako i nebi [bye]
Pa ljudi moji ovo se trži na 6(slovima)šest nominala.
To je stvarno precijenjeno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

sve 5
u kratkim crtama pljačkam te cijeli život, jer ja sam Bog tvoj i nemaš drugih Bogova osim MENE. Tako se na žalost ponaša vlast, i to svaka.


Ja samo vidim da ovo ide u donju blokadu.
A kako i nebi [bye]
Pa ljudi moji ovo se trži na 6(slovima)šest nominala.
To je stvarno precijenjeno

neiskusnim forumasima….dovoljno je kliknut na slova ententinis i pogledati zadnjih 10 postova navedenog profesionalnog drukera
vidjet cete koja mu je misija na forumu.
ps. imate i ocjenu moderatora kao relavantnu cinjenicu kvalitete [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nominalna vrijednost ERNT je 100 kn..

Nemojte nasjedati na te fore o nominalnim vrijednostima.

JDPL je 360 pa se nitko ne buni…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close