IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I ja bih kupovao po 8800 da nisam već kupio po 13.000+ [cry]

Ahhhh….

Bacaš mi soli na ranu…, a ja mislio da sam kupio povoljno… po naravno 13.000….
Blago onima u CASH-R-A…., no da sam na njihovom mjestu bogme bi povukao ručnu i pričekao još koji dan…, a ovako municiju sam ispucao, a moji redovi bilježe gubitke…
Toliko hrabar nisam da sada prodam i ubilježim gubitak od 4.200 kn po dionici…, no opet tko zna možda i da sad prodam za koji dan bi s istim novcem kupio koju dionicu više…
Nemrem bilivit da smo na ovoj cifri…
Idem si odspavat jedno 6 mjeseci, možda se u tom roku vratimo na staro…

Čestitam svima koji ovih dana kupuju…, biti će masne zarade…. u dogledno vrijeme…, a ja idem lagano[yawn]

Da ostane zabiljezeno:

Najbolje ponude [ IGH-R-A ]
Kupnja Cijena
1 8.701,00
2 8.625,01
2 8.625,00
1 8.622,00
2 8.620,00
Cijena Prodaja
8.740,00 2
8.750,00 2
8.798,99 1
8.799,00 2
8.800,00 8

Mea parvitas.

Onaj tko je izrežirao ovo taj i kupuje


Onaj tko je izrežirao ovo taj i kupuje

Jasno

Hell is Empty and all the Devils are Here


lanckok: ” I ja bih kupovao po 8800 da nisam već kupio po 13.000+ [cry] ” Ahhhh…. Bacaš mi soli na ranu…, a ja mislio da sam kupio povoljno… po naravno 13.000…. Blago onima u CASH-R-A…., no da sam na njihovom mjestu bogme bi povukao ručnu i pričekao još koji dan…, a ovako municiju sam ispucao, a moji redovi bilježe gubitke… Toliko hrabar nisam da sada prodam i ubilježim gubitak od 4.200 kn po dionici…, no opet tko zna možda i da sad prodam za koji dan bi s istim novcem kupio koju dionicu više… Nemrem bilivit da smo na ovoj cifri… Idem si odspavat jedno 6 mjeseci, možda se u tom roku vratimo na staro… Čestitam svima koji ovih dana kupuju…, biti će masne zarade…. u dogledno vrijeme…, a ja idem lagano[yawn]

a stop-loss kolega?

[undecid]


a stop-loss kolega?
[undecid]

Nisam se odmah odlučio na to, pa se opet nisam odlučio i na kraju sam ostao neodlučan jer nikada nisam predvidio koliko je rupa duboka….
Sve će to doći opet na svoje…, mogao sam si nešto uštediti… no nisam…., do tada samo gledam….

Sva sreća pa nisam kupovao s novcem koji mi je prijeko potreban….,

Ne mogu vjerovat. Ljudi prodaju IGH kao da su ga dobili, a ne kupili.


I ja bih kupovao po 8800 da nisam već kupio po 13.000+ [cry]

Eh, da sam kupovao po 8800 bio bih već sada (nakon 2 sata) u gubitku 2-3%, bolje da nemam casha-a. Inače, nikada ne bih rekao da će IGH pasti ispod 10-11K, ovaj crni scenarij mi se činio potpuno nemoguć. Sada, nakon ovoga, se ne bih iznenadio ni da cijena padne na nominalnu vrijednost tj. na 400kn. Ne znam samo tko je ulupao silne stotine milijuna u IGH prije 3 mjeseca kada je cijena bila 15-16, jao ga si njemu…[sad]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

a još kad vam se dropulićka iskrca…[bye][bye][bye]


a još kad vam se dropulićka iskrca…[bye][bye][bye]

a tek kad se svi OIF iskrcaju i mirovinci također, a poslje i svi ostali iz top 10… pa zbilja nema kraja.
Najbolje to odmah prodati!
Moš si misliti!!!

Kolega šta ste i vi vjeru promjenili pa sad molite na forumu umjesto u crkvi?
Niske grane!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

ma ne samo vi čvrsto držite…vole vas vaši brokeri i fond manageri[thumbsup]

Ja bi rekao da brokeri više vole vas!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

kaj je ovo danas?
neko natjecanje tko će jeftinije prodati?
što je prva nagrada?

Heaven or Las Vegas

A da stvari postavimo ovak: ekipa malih dioničara se iskrcavala sa IGH i drugih građevinca sa namjerom da odmah uđu jeftino u HT,pokupe dividendu i vrate se natrag, pa se desilo to kaj se desilo….
[undecid]

nema predaje!!!!!!!

To se kolega po domaci kaze: “Dreku pljusku opalit”. Moglo bi im se desit da nakon zadnjeg dana za dividendu izadju iz HT-a otprilike za 30 kn manje nego sto su usli. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close