IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

munjeviti:

Istovaruje se jer dionica ne vrijedi toliko, niti će vrijedit u skoroj budučnosti , eto zato !

Ma bravo!
Mada nije mi jasno ako po Vama ova dionica ne vrijedi toliko i ako je ne mislite kupovati posto govorite da je preskupa, zasto onda uopce citate tj. pisete poruke na ovoj temi……osim ako ne zelite isprovocirati dionicare igh na forumu……a to dovoljno govori o kakvom se ozbiljnom investitoru radi……..jos jednom bravo! [thumbsup]

ja nisam investitor, ja sam špekulant [thumbsup]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Pojačava se kupnja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Radić gradi u Moskvi poslovni centar vrijedan 150 milijuna eura http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=91eb56e2-092a-48dd-a56f-c11496ae3dbe&ref=lastadd [thumbsup]

Ova je cijena definitivno na diskontu.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Von Braun: ” munjeviti: ” valentine: ” Neko se dobro istovaruje, pitanje je tko je taj? Ako gledamo ATH dionica je izgubila više od 30% na vrijednosti. ” Istovaruje se jer dionica ne vrijedi toliko, niti će vrijedit u skoroj budučnosti , eto zato ! ” Ovi komedijaši su mi najjači. Svaka im čast. Činjenica i analiza 0 bodova. ” baš me briga, ja nemam dionicu i ne moram gledati kako tone.. a trži se na preko 5 bukova , da su 2 onda dobro, ali ovako [bye]

Munjeviti, IGH nije operativni građevinac, morao bi staviti u book i svo znanje i znanstvene radve, pa oni projektiraju. Mislim da nisi u pravu s ovim postom

Dobro da stižu dobre vijesti[thumbsup]

Radić gradi u Moskvi poslovni centar vrijedan 150 milijuna eura
Business.hr

Arhitekti Zoran Boševski i Boris Fiolić iz Studija BF osvojili su prvu nagradu na natječaju za novi poslovni centar u Moskvi, čija se vrijednost procjenjuje na 150 milijuna eura, doznaje Jutarnji list.

Studio BF pristupio je natječaju na poziv IGH. Napominju kako je ovo prvi put da će projekt takve veličine biti razrađen u Hrvatskoj.

Projekt će biti smješten u ekološkom predgrađu Moskve, gdje se predviđa da će živjeti 300.000 ljudi. U prvoj fazi razvijat će se poslovni i tehnološki parkovi koji bi privukli daljnje investitore.
Poslovni centar veličine 200.000 četvornih metara obuhvaća korporacijsko središte grupe Most, trgovački centar i hotele. Gradnja bi trebala početi krajem godine.

Koja mrcina od kompleksa…..[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Vidim da se kolega VB opet ukrcao na IGH brod. [cool]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Počela je kupovina [thumbsup]

dan svima
evo da se napokon pocelo kretati barem na rijetkim dionicama
iako nisam u igh veseli me da su se stvari pocele kotrljati na gore pa se nadam da ce to povuci i ostale podcijenjene dionice
sretno svima

Postanite Eu-robovi


Vidim da se kolega VB opet ukrcao na IGH brod. [cool]

Uvijek sam ja ovdje, ako ne lovom onda mislima.[thumbsup]
Firma je do jaja.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Munjeviti, IGH nije operativni građevinac, morao bi staviti u book i svo znanje i znanstvene radve, pa oni projektiraju. Mislim da nisi u pravu s ovim postom

čekaj, polako, da kupim, da ne pobjegne, …

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


Radić gradi u Moskvi poslovni centar vrijedan 150 milijuna eura Business.hr Arhitekti Zoran Boševski i Boris Fiolić iz Studija BF osvojili su prvu nagradu na natječaju za novi poslovni centar u Moskvi, čija se vrijednost procjenjuje na 150 milijuna eura, doznaje Jutarnji list. Studio BF pristupio je natječaju na poziv IGH. Napominju kako je ovo prvi put da će projekt takve veličine biti razrađen u Hrvatskoj. Projekt će biti smješten u ekološkom predgrađu Moskve, gdje se predviđa da će živjeti 300.000 ljudi. U prvoj fazi razvijat će se poslovni i tehnološki parkovi koji bi privukli daljnje investitore. Poslovni centar veličine 200.000 četvornih metara obuhvaća korporacijsko središte grupe Most, trgovački centar i hotele. Gradnja bi trebala početi krajem godine. Koja mrcina od kompleksa…..[thumbsup]

kakve grozne vijesti.
[lol] [lol] [lol]
no ne bi me začudilo da cijena opet padne s obzirom na dosadašnju logiku kupnje i prodaje na burzi.


Von Braun: ” Radić gradi u Moskvi poslovni centar vrijedan 150 milijuna eura Business.hr Arhitekti Zoran Boševski i Boris Fiolić iz Studija BF osvojili su prvu nagradu na natječaju za novi poslovni centar u Moskvi, čija se vrijednost procjenjuje na 150 milijuna eura, doznaje Jutarnji list. Studio BF pristupio je natječaju na poziv IGH. Napominju kako je ovo prvi put da će projekt takve veličine biti razrađen u Hrvatskoj. Projekt će biti smješten u ekološkom predgrađu Moskve, gdje se predviđa da će živjeti 300.000 ljudi. U prvoj fazi razvijat će se poslovni i tehnološki parkovi koji bi privukli daljnje investitore. Poslovni centar veličine 200.000 četvornih metara obuhvaća korporacijsko središte grupe Most, trgovački centar i hotele. Gradnja bi trebala početi krajem godine. Koja mrcina od kompleksa…..[thumbsup] ” kakve grozne vijesti. [lol] [lol] [lol] no ne bi me začudilo da cijena opet padne s obzirom na dosadašnju logiku kupnje i prodaje na burzi.

Uf, al pada….već je na 4%[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


akve grozne vijesti.
[lol] [lol] [lol]
no ne bi me začudilo da cijena opet padne s obzirom na dosadašnju logiku kupnje i prodaje na burzi.

a sta ce narasti…kakvo je trziste bit ce dobro ako skoci 5% na ovakve vijesti.
ne znam jel ko trguje uopce dionicama kod nas..
alooo, ima koga???
pa kakvi su to smjesni prometi. da nema eriksona (valjda zbog dividende, nije mi jasno) ja bi skoro sam mogao generirati takav promet

opet je neki fond manager uplašio da će igh danas narasti pa lupio po bidu.

[cry]

New Report

Close