IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ista stvar kao i na HT-u, namjerno rušenje, ne vidim nijedno drugo objašnjenje. Onaj tko nema ZTM ne zna o čemu pričam, ali tako je jasno i očito da mi je muka gledati.
Rušili su INU, vidjelo se iz aviona, HT, IGH, pa sad tko navrati u lanac sreće na.ebe tko ne, strpljen spašen.

zašto bi iko namjerno rušio cijenu dionice to nikad neću shvatit pa ukoliko mi neko može objasnit!?[shocked]

e pa da malo bolje pratiš shvatio bi, a najbolji ti je primjer T-HT prije izbora, pa sad ti misli pa se javi[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


e pa da malo bolje pratiš shvatio bi, a najbolji ti je primjer T-HT prije izbora, pa sad ti misli pa se javi[thumbsup]

pa objasnite kolega malo čovjeku ,evo i mene zanima teorija priznatog ulagača kao što ste Vi[wink]

kolega varaždinec, ionako ovdje na forumu imate samo jedan zadatak[proud]

npr. za T-HT se znalo da će masa prije izbora prodavati pa su spustili cijenu koliko su mogli, zašto platiti više, čisto namjerno rušenje, gledao svojim očima na ZTM-u
ovo s IGH nije ništa drugo nego plašenje malih kako bi odskakutali iz dionice kao recimo iz DDJH i LKPC i kao što se može primijetiti, dobro su istresli male, više ih nitko ni ne spominje
naravno, da nije uvijek namjerno, ali se osjeti razlika između rušenje i namjerno rušenje

P.S. Kada sam jučer vidio onog Carla Bildta na Kosovu, znate li što to znači?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Za ovo smo već čuli ali danas izašlo u NN 126/07
(1319)
U skladu s odredbom članka 531 stavak 1. Zakona o trgovačkim društvima (ZTD), Uprava društva INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE d.d., Zagreb, J. Rakuše 1, daje dio­ničarima Društva

OBAVIJEST
1. Društvo Institut građevinarstva Hrvatske d.d. (u nastavku: IGH) kao društvo preuzimatelj namjerava sklopiti Ugovor o pripajanju s društvom Poslovni centar Zamet, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge, Rijeka, Slavka Tomašića b.b. (u nastavku: PCZ) kao pripojenim društvom.
2. IGH drži 100% udio u društvu PCZ.
3. Odredbom članka 531. st. 1. ZTD-a propi­sa­no je da »ako društvo preuzimatelj drži udjele/dionice na koje otpada najmanje devet desetina temeljnoga kapitala pripojenoga društva, za pripajanje se ne traži odobrenje glavne skupštine društva preuzimatelja, osim ako dioničari toga društva čiji udjeli zajedno dosižu najmanje dvadeseti dio temeljnoga kapitala zahtijevaju da se sazove glavna skupština, koja treba odlučiti o davanju odobrenja za pripajanje.«
4. U skladu s navedenim pozivaju se dioničari IGH čije dionice pojedinačno ili zajedno dosižu najmanje dvadeseti dio temeljnoga kapitala IGH da u roku od 10 dana od objave ove obavijesti izjave pisanim putem upravi društva IGH da li zahtijevaju da se sazove Glavna skupština IGH radi davanja odobrenja za pripajanje.
5. Pravo zahtijevati održavanje Glavne skupštine imaju dioničari čije dionice pojedinačno ili zajedno dosižu najmanje dvadeseti dio temeljnoga kapitala IGH.

Da sam vlasnik investicijskog fonda i da vidim da mi moj fond manager ovako izlazi van iz dionice istog trena bi dobio nogu.
Ovo je drsko da drskije ne može biti.
Ali je ovo dušu dalo za ove na asku.
Bravo majstori.
*** obrisano *** vas časte! [thumbsup]

La vita e bella!

Bidu, pardon!!!!

La vita e bella!

Piše Kostolany da uvijek se treba zapitati zašto dioničar od kojeg kupujete, prodaje tu dionicu.
U ovom slučaju je strah, a to je jako dobro za blic ulaz na malo nižim cijanama.
U slučaju IGH moram primjetiti da je istina to što kolega Posejdon kaže. A TKO NAS TO ČASTI DANAS?[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ovo je post dana. A svi poslovi i kadar u smeće, jel kolega. Pa koja dionica na tržištu nije špekulativna. Džaba vam toliko znanje i iskustvo.

Vidiš sinko, upravo to znanje i iskustvo mi neda da imam dionicu koja fluktira u mjesec dana 50%, kako gore tako dole. *** obrisano ***

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Von Braun: ” Ovo je post dana. A svi poslovi i kadar u smeće, jel kolega. Pa koja dionica na tržištu nije špekulativna. Džaba vam toliko znanje i iskustvo. ” Vidiš sinko, upravo to znanje i iskustvo mi neda da imam dionicu koja fluktira u mjesec dana 50%, kako gore tako dole. *** obrisano ***

Čuj *** obrisano ***Spiderman, čitavo nam je tržište u banani prije izbora bilo.
IGH je jako likvidam i dobar razlog za kupnju, a što se tiče pada od 30%, uvije možeš nadokupiti po nižim cijanama i prodati kad odleti gore. Čemu briga.
Ne razumijem te čemu briga kod dionice koja ide +/- 30% kad će dugoročno rasti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Vidiš sinko, upravo to znanje i iskustvo mi neda da imam dionicu koja fluktira u mjesec dana 50%, kako gore tako dole. *** obrisano ***

Svaka čast na ulagačkoj taktici, no zanima me zbog čega ste onda imali potrebu baš na ovom topicu napisati da ne kupujete tu dionicu ?
Pišete li to na svakoj temi o dionici koju ne mislite kupiti ?


Piše Kostolany da uvijek se treba zapitati zašto dioničar od kojeg kupujete, prodaje tu dionicu. U ovom slučaju je strah, a to je jako dobro za blic ulaz na malo nižim cijanama. U slučaju IGH moram primjetiti da je istina to što kolega Posejdon kaže. A TKO NAS TO ČASTI DANAS?[thumbsup]

Ne znam tko časti (i da li uopće časti) ali ja sam danas ušao na oko 13100 pa da vas pozdravim jer vas čitam već dosta dugo.

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito

New Report

Close