IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je netko lagano očisti0 330 komada…[shocked]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

Pardoh, kako je netko dogovorio transakciju

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

Koji je ovo salto od crobexa…opet u minusu i to 2.28 ??!
A, IGH -4%…a bio u debelom plusu…
Ovo nema veze s vezom. Sve je ovo ispolitizirano…
Ako ništa, tko nije kupio, vrime mu je sada…[bye]

Deliberandum est saepe, statuendeum est semel!


Koji je ovo salto od crobexa…opet u minusu i to 2.28 ??! A, IGH -4%…a bio u debelom plusu… Ovo nema veze s vezom. Sve je ovo ispolitizirano… Ako ništa, tko nije kupio, vrime mu je sada…[bye]

Uopće nije ispolitizirano, već je takav trend na k/p.


Koji je ovo salto od crobexa…opet u minusu i to 2.28 ??!
A, IGH -4%…a bio u debelom plusu…
Ovo nema veze s vezom. Sve je ovo ispolitizirano…
Ako ništa, tko nije kupio, vrime mu je sada…[bye]

Ko nije kupio nek ni ne kupuje, bolje mu je da oroči. Ovo se ne odnosi samo na IGH nego i na ostala izdanja, ovo nema veze s zdravom pameću.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Ako niste prekaljeni daytrader rađe ‘čuvajte’ novce!
Svako naklapanje o tome zašto pada i zašto raste ovih i narednih dana nema veze. Dovoljno je čitati dnevnu štampu i shvatiti što se dešava na tržištu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Mislim da su neki veliki igrači pratili ekonomski kalendar u americi i računali na loše rezultate “Retail Sales” -a, koja je danas u 14:30 objaviljena. Kako su očekivanja bila loša, odnosno zadnje vrijeme svi makroekonomski pokazatelji iz amerike su bili negativni, vjerovali su da će i sada to biti slučaj.

Ali vidi vraga:

Retail Sales Post Surprising Rebound in January Following Dismal December

WASHINGTON (AP) — Shoppers put aside worries about the slumping economy to go to the malls and auto dealerships in January. That propelled retail sales to a surprising rebound following a dismal December.

The Commerce Department reported Wednesday that retail sales rose by 0.3 percent last month. Sales had fallen by 0.4 percent in December as retailers suffered through their worst Christmas shopping season in five years. The increase was led by strong demand for new cars and a big jump in sales at gasoline service stations, which reflected higher pump prices…

Vaš link

Američki premarket zeleni da ne može bolje [thumbsup]

Svaki dan raspon preko 1000 kn. Svaki dan treba dejtrejdati. Več se moglo 1000% prinos ostvariti u zadnjih pola godine

Hell is Empty and all the Devils are Here

opet sam uletio nešto sitno i prodajem poviš 14+[thumbsup]

dan je pametniji od noći


Svaki dan raspon preko 1000 kn. Svaki dan treba dejtrejdati. Več se moglo 1000% prinos ostvariti u zadnjih pola godine

To je istina.
Ja sam mislila kupiti još dionicu. Čak bi se i sa jednom dionicom uspjelo lijepo dejtrejdati.
To mi je reklo već nekoliko ljudi.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Top ask CIJENA KOLIČINA
12.000,00 349
12.398,99 2
12.399,00 8
12.400,00 3
12.460,00 1
12.465,00 1
12.479,00 6
12.480,00 8
12.488,98 30
12.496,00 2

El to Dropa beži van [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Top ask CIJENA KOLIČINA
12.000,00 349
12.398,99 2
12.399,00 8
12.400,00 3
12.460,00 1
12.465,00 1
12.479,00 6
12.480,00 8
12.488,98 30
12.496,00 2

El to Dropa beži van [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Kad sam ovo vidio prvo sam msilio da mi je označen ticker od HT-a [lol]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Ne bi me čudilo da uskoro IGH postane meta preuzimanja. FF je prevelik, nema tu puno čvrstih ruku, a zalogaj još uvijek nije prevelik.

Hell is Empty and all the Devils are Here

od onog velikog naloga ostalo je jos 256 kom…s obzirom da se danas trgovalo 1330 kom…to nije velik paket hehhe[proud]

Tek tako naglas razmišljam, IGH je tvrtka koju bi po ovoj cijeni svatko s puno keša htio kupiti

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close