IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slazem se s Kodijem..nakon Dalekovoda ljudi ce kupovati samo podcijenjene i kvalitetne firme..srecom i dalje ima nekoliko zanimljivih dionica za kupovinu.

Npr HT koji je i dalje jeftin, Tpng podcijenjena barem 70%, Hpb podcijenjen 90%…da ne nabrajam dalje.

Pa i dlkv je bio kvalitetna dionica, dapače najkvalitetnija na burzi. Slažem se za tpng. Ove blue chip su prenapuhane.

Kaj je ovo tpng tema kad trubite o njoj ovdje?

Nikako da krene a trubite li ga sve u 16

U svakom slučaju hvala na vašoj brizi za IGH

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38611

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Doslo i do velikog..ovih dana nastradat ce i on

Netko je i kupio veliki komad.

Trebali ste objasniti onom kupcu sa 2.000 kom na 110 kn da to vrijedi zapravo nula kn, covjek jadan kupuje na slijepo…

diokidina, 12.07.2021. u 15:37

Netko je i kupio veliki komad.

i sad se tuče po glavi

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Baš zanimljivo, GS odobrila zaključenje ugovora o kupoprodaji nekretnine te duga od B2 kapitala od strane Avenue mahanizacije, a koja je opet vlasnički povezana sa najvećim dioničarem, a o tome nitko ni riječi. Po mome skromnom znanju i dosadašnjim iskustvima, očekujem vrlo skoro dokapitalizaciju pretvaranjem potraživanja u kapital, a po kojoj cijeni o tome možemo samo špekulirati.

Spekulacije su pocele…samo, gledajuci trgovinu unazad duzeg vremena, da li je ovih, odjednom, 2000 komada samo tako uzgubljeno? nebih rekao. Pustimo price da se neko zeznio sa 2000 dionica

E sad,jel se zeznuo prodavač koji ih se rješio,il’ se zeznuo kupac koji si ih je priuštio?

Niko da prokomentira dioničare  izvan TOP 10.

Pa ni to državna tajna vald.

To najvjerojatnije nije nitko prodao iz top-10. To je prodao netko od nas koji je usao na cca 100kn,i nije ih unovcio na 140-150,i sad se malo preplasil.

Možda kupuje novi auto. Možda su kojekakvi drugi razlozi. Teško je špekulirati o tome zašto je netko prodao dionice.

mene bi vise razveselilo da onaj ko je Kupio taj paket na 110 zna nesto sto mi mali ne znamo.

gonzales, 12.07.2021. u 23:31

mene bi vise razveselilo da onaj ko je Kupio taj paket na 110 zna nesto sto mi mali ne znamo.

taj na kupnji na 110 kn bio je mjesecima

možda je stvar u tome da je ovaj koji je prodao saznao nešto što mi mali ne znamo?

New Report

Close