IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

kodi, 21.05.2021. u 14:46

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

prati hanfa to sve,agram brokeri nedavno su slali klijentima obavijest o tome i oštrim kaznama pa se ne mogu načuditi ovome što radi,klasična manipulacija s 1 dionicom

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

kodi, 21.05.2021. u 14:46

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

Zasto je uopce i palo toliko? reakcija na dalekovod?

Ovdje se smiješi novi posao.

U svom proračunu je Općina Pašman predvidjela financijska sredstva u iznosu od 700.000 kuna za izradu projektne dokumentacije koja bi trebala ići u izradu nakon završene studije predizvodljivosti, piše Otokpasman.hr.

 

KONAČNO! STANOVNICI OVOG HRVATSKOG OTOKA DOBIVAJU MOST: Bit će povezan s državnom cestom tj. budućom obilaznicom

gonzales, 22.05.2021. u 23:27

 





kodi, 21.05.2021. u 14:46



 

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

 



 

Zasto je uopce i palo toliko? reakcija na dalekovod?

stvarno se to pitaš? usporedimo malo obje dionice pa će biti jasnije:

1. dlkv ima BVPS +2,21 kn, a IGH -100,27 kn (izvor: moje dionice),

2. obje firme prošle su PSN, obveze vraćaju uz dosta muke, tj. ne u potpunosti pogotovo ne kamatu i to im je znatan teret u poslovanju,

3.obje imaju većinskog vlasnika koji kontrolira preko 50% dionica i koji može provesti dokap kako želi.

kad se pogledaju ti podaci, mene zapravo čudi da se ovo s dokapom već nije dogodilo kod IGH, prije nego kod dalekovoda. sad kad je krenulo s dalekovodom i ako uspješno prođe, ne treba ni malo čuditi ako se potom preslika na IGH i slične tvrtke kao način rješavanja fin.problema jer PSN je odrađena i nema ponavljanja pa bi ovakvi dokapi kao kod DLKV mogli biti zadnja slamka spasa za mnoge tvrtke u sličnim problemima

kodi, 21.05.2021. u 14:46

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

i evo opet manipulatora: 65 komada prodano po 115 kuna, a onda on zada nalog za kupnju 1 dionice po 124 kn! HANFA, što se čeka? jel treba formalna prijava ili?

Mogla bi Ana Marus doći na svoje. Istina, nakon dlkv nebih ni trenutka čekao s prodajom igh da ga imam.

Žalosno je sve što se događa na zse.

prije odredjenog vremena, prije rasta atpl, bio sam skeptican citajuci intervju prvog covjeka atlantske plovidbe, koji je jasno rekao da vozarine idu gore i da je buducnost puno bolja..na zalost nisam kupio atpl.

Isto tako, nedavno je bio intervju prvog covjeka Igh, koji je takodjer izjavio da firma ide u dobrom pravcu.

Samo se nadam da i ovaj drugi, kao i prvi, je govorio to sa argumentima.

Mislim da je ta izjava više rezultat neke nade u bolje sutra. Činjenica je da dug pritišće i kamate pritišću. A i BV je negativan. Ne vidim puno različitosti u odnosu na IGH.

kodi, 25.05.2021. u 08:52

 





gonzales, 22.05.2021. u 23:27



 

 





kodi, 21.05.2021. u 14:46



 

 

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

 

 



 

Zasto je uopce i palo toliko? reakcija na dalekovod?

 



 

stvarno se to pitaš? usporedimo malo obje dionice pa će biti jasnije:

1. dlkv ima BVPS +2,21 kn, a IGH -100,27 kn (izvor: moje dionice),

2. obje firme prošle su PSN, obveze vraćaju uz dosta muke, tj. ne u potpunosti pogotovo ne kamatu i to im je znatan teret u poslovanju,

3.obje imaju većinskog vlasnika koji kontrolira preko 50% dionica i koji može provesti dokap kako želi.

kad se pogledaju ti podaci, mene zapravo čudi da se ovo s dokapom već nije dogodilo kod IGH, prije nego kod dalekovoda. sad kad je krenulo s dalekovodom i ako uspješno prođe, ne treba ni malo čuditi ako se potom preslika na IGH i slične tvrtke kao način rješavanja fin.problema jer PSN je odrađena i nema ponavljanja pa bi ovakvi dokapi kao kod DLKV mogli biti zadnja slamka spasa za mnoge tvrtke u sličnim problemima

 

Slučajno ili namjerno, ili iz čistog neznanja i neupućenosti nije se navelo da je u igi privatni vlasnik većinski i da sigurno neće dopustiti takvo što, što se dogodilo na Dalekovodu.

Usto, u igi je puno presudnih dugova nedavno riješeno zamjenom za imovinu, tako da  vračanje preostalih bitno smanjenih dugova bude u rokovima i na vrijeme. U igi sada pušu neki bolji i novi vjetrovi. Uspoređivati DLKV i IGH je na razini čistog neznanja i nerazumijevanja stanja stvari. Da ne upotrijebim neke teže riječi.

Kolega Trial, od cijene 160kn uvjeravate ljude kako će to preko 200 kn.
A evo cijena na 115kn.
A ja Vam kažem ići će to puno puno niže. Dovoljan je 1 okidač kao u DLKV.

trial, 25.05.2021. u 12:58

 





kodi, 25.05.2021. u 08:52



 

 





gonzales, 22.05.2021. u 23:27



 

 

 





kodi, 21.05.2021. u 14:46



 

 

 

nakon pada na 115 kn,netko zada kupovni nalog od 1 dionice po 124 kn i pokrene dražbu. ako ovo nije čisti primjer manipulacije nalogom onda..

 

 

 



 

Zasto je uopce i palo toliko? reakcija na dalekovod?

 

 



 

stvarno se to pitaš? usporedimo malo obje dionice pa će biti jasnije:

1. dlkv ima BVPS +2,21 kn, a IGH -100,27 kn (izvor: moje dionice),

2. obje firme prošle su PSN, obveze vraćaju uz dosta muke, tj. ne u potpunosti pogotovo ne kamatu i to im je znatan teret u poslovanju,

3.obje imaju većinskog vlasnika koji kontrolira preko 50% dionica i koji može provesti dokap kako želi.

kad se pogledaju ti podaci, mene zapravo čudi da se ovo s dokapom već nije dogodilo kod IGH, prije nego kod dalekovoda. sad kad je krenulo s dalekovodom i ako uspješno prođe, ne treba ni malo čuditi ako se potom preslika na IGH i slične tvrtke kao način rješavanja fin.problema jer PSN je odrađena i nema ponavljanja pa bi ovakvi dokapi kao kod DLKV mogli biti zadnja slamka spasa za mnoge tvrtke u sličnim problemima

 



 

 

Slučajno ili namjerno, ili iz čistog neznanja i neupućenosti nije se navelo da je u igi privatni vlasnik većinski i da sigurno neće dopustiti takvo što, što se dogodilo na Dalekovodu.

Usto, u igi je puno presudnih dugova nedavno riješeno zamjenom za imovinu, tako da  vračanje preostalih bitno smanjenih dugova bude u rokovima i na vrijeme. U igi sada pušu neki bolji i novi vjetrovi. Uspoređivati DLKV i IGH je na razini čistog neznanja i nerazumijevanja stanja stvari. Da ne upotrijebim neke teže riječi.

u pravu ste kolega…samo na zalost to se ne odrazava na cijenu, nego ona ide prema dolje.

neojunior, 25.05.2021. u 13:00

Kolega Trial, od cijene 160kn uvjeravate ljude kako će to preko 200 kn. A evo cijena na 115kn.
A ja Vam kažem ići će to puno puno niže. Dovoljan je 1 okidač kao u DLKV.

Bilo bi zanimljivo da mi se pokažu postovi gdje ja nekoga uvjeravam da će to na 200 kuna.

Ovaj pad je izazvan kao kolateral na Dalekovodu. Kome to nije jasno, neka se okani dionica.

Okidač kao na DLKV neće se dogoditi. Obrazloženo u postu prije.

A svi znamo tko je najveći druker ovdje, na kome se odmah vidi kad je u dionicama, a kad nije, sa izlizanim krilaticama “ići će to puno, puno niže” ili “ići će to puno, puno više”.  Da se poštuju pravila foruma, ti bi već odavno bio baniran.

Posla kao u priči. Ova godina prelomna za odlazak u zeleno. Strpljenja.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/IGH/FI-IGH-3810aa0d3eb7b7ca0ea89e05817baa0a.pdf

trial, 25.05.2021. u 16:54

Posla kao u priči. Ova godina prelomna za odlazak u zeleno. Strpljenja.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/IGH/FI-IGH-3810aa0d3eb7b7ca0ea89e05817baa0a.pdf

Ohrabrujuce u svakom slucaju

New Report

Close