IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam znao da je dokap išao po 800 kn

Sutra 130. Lagani rast, veliki volumeni. Za ovo vrijeme mislim.

vrijeme je za nevrjeme tako piše u postolatu dionice

Molim starosjedioce u dionici, koliko je IGH imao dionica 2007.g kad se dionica tržila po 16000 kn? Hvala?

Da vidimo koji je pandam sada.

Gljadelkin upisao 315.500 dionica.

Mezhibovskiy upisao 60.000 dionica.

Zaposlenici IGH-a upisali 1.500 dionica.

Zbroji to i odbij od trenutnog broja dionica.

I znat ćeš koliko je dionica postojalo u vrijeme dok se cijena tržila iznad 10.000 kuna,  davne … tamo neke godine.

Mezhibovskiy je kasnije 45.000 dionica prepisao na svoju bivšu suprugu, a 15.000 na sina.

 

Znači sad ima samo oko duplo više dionica. Pandam 8000 kn???!!! Tko lud sad prodaje. Barem 1000 kn pa ćemo vidjeti dalje.

Po meni jos malo rasta pa korekcija..moj trejd plan je prodati po 130-132kn po mogucnosti svih 1600kom i kupovati natrag 15% nize. Igh je sustigao Dalekovod. O tome sam pricao dok je cijena bila 102kn.

Priča se da će tek na 150-160 bit neke korekcije

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ja ne pisem o konacnom targetu vec trejdu. U ovom slucaju shortu. Npr.prodate po 135 kn i kupite natrag na 113 kn. Igh ima skrivenu negativnu divergenciju…al potrajat ce 4-5 trgovinskih dana dok krene povrat. 135kn je prvi target za short.

A može vas i izuti iz cipela i otići visoko. Ja sam na jednom trejdu na atln zaradio za gume a poslije je ispalo da sam mogao kupiti novi auto. Tak mi IGH miriše na slično.

 

 

Ne znam bas kolega..pratim ja stanje u Igh bolje nego vecina. Posla trenutno ima dosta, al imate i dalje ogroman dug i kamate. Ok..s ovakvim poslovanje vjerujem da ce brzo BV prijeci iz minusa u plus. Al da ce dionica narasti instant do 300kn malo teze. Realnije mi je 150-160kn do kraja godine. Al i to nece biti pravocrtno.

Tko ima vremena i volje nek kupi i zaboravi. Mozda za 5g bude vrijedilo 500kn a mozda nista. Isplativ rizik.

4 naprama 1.

Od protrgovanih 6432kom sa danom 03.08. Akcionar prodao 1000kom. Sad izracunajte koliko im treba da prodaju svoj udjel.

Uz to štopanje cijene ide od malih dioničara,kad krenu rasprodavati.

Vrlo lijepo se vidi da ovaj s tisuću komada na prodaji, zapravo kupuje. Dok ga se netko odluči pojesti za to vrijeme on kupi desetak tisuća komada. Tako je bilo i na 118 kn. Sad je čini mi se na 124. Pametno kupovanje.

 

nemam igh, volio bih da ode jos gore radi imaoca dionice…ali, jos nikada izvjesce koje je odgadjano nije bilo dobro. Zato oprez

New Report

Close