IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo štopanje je jako lukavo ..ak paše štopaču …paše i meni skupljat tu na 500..
inače baš pročitah večernjak danas …Coning je popušio milju eura zbog predstečajne , na poslu na Erodromu ..IGH je morao angažirat drugog podizvođača za projekt unutarnjih radova ..al koga briga za Coning …bitno je da mi tu …delamo ..a 500,00 ??…danas tolko …sutra ..1000,00 ….:-)

?? kaj ti vise ne pase skupljat na 500?[emo_beztona]
[/quote]
Ako ga baš tiskaju kupit će po 400 mada bi on radije kupio ( prodao ) po 500.

Joj kak volim moj IGH kad ide prema mojoj cijeni za kupnju 350 – 380 kuna.[emo_smijesak]

Kolega kelemin slatki snovi[emo_smijeh]

Ljudi sad mi recite iskreno gradite kuću,vilu,dali bi dali da Vam radi firma koja je pred stečajom ili je u velikim dugovima ili bi dali firmi koja dobro posluje i znate da će bit sve na vrijeme završeno (znam ljude koji otplaćuju stan, a već su odavno morali bit u njemu,firma propala dizalice strše kao aveti već par godina)
Ovo mislim na Dohu,pa oni imaju lovu zar mislite da će oni dat da im rade firme pred stečajom i nikad ne završe ili kasne s poslom.


Ljudi sad mi recite iskreno gradite kuću,vilu,dali bi dali da Vam radi firma koja je pred stečajom ili je u velikim dugovima ili bi dali firmi koja dobro posluje i znate da će bit sve na vrijeme završeno (znam ljude koji otplaćuju stan, a već su odavno morali bit u njemu,firma propala dizalice strše kao aveti već par godina)
Ovo mislim na Dohu,pa oni imaju lovu zar mislite da će oni dat da im rade firme pred stečajom i nikad ne završe ili kasne s poslom.

Mislite IGH pred stečajem?

Tu sam mislio konkretno IGH i INGR i jednoj i drugoj firmi ne cvjetaju ruže.


Tu sam mislio konkretno IGH i INGR i jednoj i drugoj firmi ne cvjetaju ruže.

Postovani,
dvije temeljne stvari;
1) dajte mi nabroite barem dvije firme u RH kojima cvjetaju ruze.
2) samo neuk covjek stavlja znak jednakosti izmedju INGRE i IGH.

Neki spominju stecaj IGH a da zapravo niti ne znaju sto znaci stecaj.
Pa IGH je stabilan i konsolidiran, oni trebaju samo napraviti kljucni iskorak prema Rusiji i Arapima i onda dionica leti na ATH. Na tome se radi i treba strpljenja jer gradjevina je potonula svugdje u svijetu.
lp

Samo ATH?

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD


Samo ATH?

[/qu
Dozvolite kolega,
ako je jedan nedavni odlazak Cacica u Moskvu s jako popracenim medijima,bio dovoljan da PTKM lansira s 160kn na fantasticni ATH(gotovo 400kn), imam pravo vjerovati da ce i IGH koji je trenutno, skoro na ikad najnizoj razini(ATL,mezebitno doseci ATH.Ako je jedna PTKM mogla to uraditi rapidno u nekoliko dana,dozvolite mi sanjati moj san o ATH..a bumo vidjeli za 2 godine situaciju.
lp



Samo ATH?

[/qu
Dozvolite kolega,
ako je jedan nedavni odlazak Cacica u Moskvu s jako popracenim medijima,bio dovoljan da PTKM lansira s 160kn na fantasticni ATH(gotovo 400kn), imam pravo vjerovati da ce i IGH koji je trenutno, skoro na ikad najnizoj razini(ATL,mezebitno doseci ATH.Ako je jedna PTKM mogla to uraditi rapidno u nekoliko dana,dozvolite mi sanjati moj san o ATH..a bumo vidjeli za 2 godine situaciju.
lp

prvo nije mi jasno zašto admini ovo puštaju..uspoređuje petrokemiju i IGH..

no nema veze…

kolega IGH treba SAMO 3000% da dođe na ATH…

nemaju niti jedan jedini ugovoreni posao izvan granica RH…

bila je aktualna dvorana, pa je očigledno i to propalo…

jedini nešto je zračna luka…

koliko će igh dobiti od toga?

siću naspram onoga kaj se troši…

kolega 1000 kuna je jakoooo daleko…a ATH je uopće smiješno spominjati…

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Na 380 bit će prilike za kupnju sad treba prodati.

Stipic grupa trazi predstecajnu nagodbu

Stipić grupa traži predstečajnu nagodbu

Zar Stipić grupa nije IGH-ov poslovni partner u više projekata? [emo_zacudjen]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close