IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ubrzaj to malo pavlek….nemam puno vremena![emo_mrgud]

marcello

Kolega @pavlek,sa tom vašom cijenom bute za par mjeseci mogli kupiti 1/10 dionice IGH-a[emo_smijesak]


Kolega elijah,deset cm iznad vašeg posta je to isto,a i kaj onda.Firma je d.o.o.,ako vam to nekaj znači.a moguće da i nisu zaradili za plaće,pa zakaj bi onda IGH spašavao nekaj kaj nema budućnosti,a nije im osnovna djelatnost.[emo_smijesak]

recite vi kaj hocete ali meni nikad ,ali nikad ni na pamet nije palo da jedan igh nebi isplacivao olace i to 6mjeseci???
UUUUUUU[emo_palacd][emo_palacd]


Kolega to mozete pisati na temi INGRA , ne ovdje…. IGH da je tako rastao bio bi na 800kn…. Nas je mizerno digla vijest o uporabnoj dozvoli, o 65% prodanih stanova itd. Nikakav Katar mi nismo ovdje odradili, INGRA ma Twitter account na kojem pise Pozvani smo u Dohu i to je jedna ozbiljna firma? Pozvan sam i ja u London pa koga briga! Iki imaju loseg community managera ili su nisko pali..mislim da je oboje
Btw. Rusi su u Zagrebu koliko ja znam, TE na plin, zvuci poznato? Dobili smo odvojak Juznog Toka, da nije wuuu huuu ali je odvojak, @pobjeda se veselio kada je cuo da ipak nismo ili dobili….

@pobjeda gdje si sada?

a jeste li odradili strajkove,predstecajne i ciscenje bilance??[emo_zacudjen]

Kolega elijah,Geotehnika nije IGH,nego doo firma,znate kaj je to?

Činjenica je da onaj tko sada želi ove dionice mora platiti iznad 543 kune. Ask se uopće ne uzrujava oko toga što je spread dosta velik, odnosno veći od 4 posto.
Na snazi je mrtva utrka. Čeka se, očito.

Da li zna možda netko kada završava današnja sjednica nadzornog odbora


Kolega elijah,Geotehnika nije IGH,nego doo firma,znate kaj je to?

ja sam ekonomist a vi kolega?
jel znate kakva utjecaja na maticu imaju eventualni stecajevi 2,3 njegovih doo?
da ne kazem na medije i ulagace u dionicu a potom i cijenu iste na burzi?
lepi pozdrav

@ elijah
Razlikuj sestrinske tvrtke, od dijelova firme.

http://www.seebiz.eu/vlada-odmrzava-ugovorene-radove-na-cestama/ar-54695/

Mogli bi i povećati isporuke plina prema termoelektranama. Spremni smo ulagati u objekte za proizvodnju električne energije iz plina i, ako budemo sudjelovali u njihovoj gradnji, potpisati ugovore za isporuku plina tim objektima”, rekao je Miller, čelnik tvrtke koja je u trećem tromjesečju 2012. udvostručila neto dobit na 10,05 milijardi dolara.


Mogli bi i povećati isporuke plina prema termoelektranama. Spremni smo ulagati u objekte za proizvodnju električne energije iz plina i, ako budemo sudjelovali u njihovoj gradnji, potpisati ugovore za isporuku plina tim objektima", rekao je Miller, čelnik tvrtke koja je u trećem tromjesečju 2012. udvostručila neto dobit na 10,05 milijardi dolara.

Sve ovo je jos veoma daleko od realizacije ali da ima osnove za to, ima.
Cini mi se da su i Franjo Greguric i Rus koji je usao u dokapu unutra,IGH-ovi konji upravo za ovu utrku i nije bez razloga upravo sada aktualizirana prica o TE te su zapoceli postupak ishodovanja svih potrebitih admini.papirologija.
Ovo s TE mi se cini jako izvedivo i to zapravo trebao biti nas posao stoljeca..za razliku od CG..
Nikako ne treba zaboraviti cinjenicu da je projekt izgradnje mosta na Peljescu jos uvijek aktualan a samo je problem model izvedovosti odnosno financiranja.
lp

New Report

Close