IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega seis,ako im nisu trebali prije par godina,ne trebaju IGH-u ni danas,pogotovo ne ako proizvode gubitke.Pogledajte zadnja IGH-a izviješća i planove za budućnost i sve je jasno.

Zakonski prijedlog uz ostalo definira i da je tijelo nadležno za zaštitu okoliša dužno utvrditi potrebu, ako ona postoji, za izradu procjene utjecaja na okoliš strateškog projekta u roku deset radnih dana, a u slučaju potrebe izrade te procjene ona se provodi po hitnom postupku.

Ovo bi moglo pozitivno utjecati na brzinu izvedbe projekta nove plinske TE[emo_smijesak]

Istrazni radovi, projektiranje, nadzor. To je navodno core business. U istrazne radove spada sve ono sto je radila Geotehnika-inzenjering, a prije nje IGH-ov zavod za geotehniku, PC Osijek, PC Split. U istrazne radove spadaju i laboratoriji, a cega bi se isto htjeli rijesit. Mislim, bez svega se moze. To ce onda radit netko drugi, a odricemo se trecine core businessa. Ne kuzim izjavu da im nisu trebali prije par godina!? Pa bili su dio ukupne igh-ove djelatnosti pri projektiranju cesta i ostalog. Pri zastiti gradjevnih jama, izradi pilota… Prosla je tu lijepa lova….




i meni se čini da više ima smisla da ovo dobije igh nego ingra
ne vidim tko je taj mesic, sta on stvarno umislja da ima neku tezina njegovo ime?

Ingra to ne može dobit, a već je i objavljeno, bez demantija, da su posao dobili IGH i Tehnika. Mesić može samo postići da nitko ne dobije taj posao, što mu je možda i namjera.
[/quote]

Glede ovog posla…Zvao sam danas Tehniku. Naime, imam i jednu i drugu dionicu. Žena je ljubazno odgovorila da još nema nikakvih naznaka tko će dobiti posao. Ono što je sigurno i što mi je rekla ja da je ponuda predana. O datumima ni ona ništa ne zna.
[/quote]

Meni se čini da bi najbolje za nas bilo da to odradi konzorcij IGH-INGRA-TEHNIKA..ali čitajući o 2 ponude bojim se da netko ovdje ne izvisi …Tehnika je bila u Kataru i Jure i Filipec su si dobri …opet Tehnika je i veliki dioničar Ingre …Ovdje bi sad trebala politika odigrati važnu ulogu ..kolko god mi ide na nerve Milanović, ak je istina da ide tam ..a to je NUŽNO ..nemrem se otet dojmu da bi cijelu stvar najbolje progural Čaćić ..on je na kraju i prodal priču Arapima …Dragi Jure -Dragi Opi ..vrijeme je za MUDROST !

Neslužbeno, Gazprom se namjerava vrlo aktivno uključiti u tržišnu utakmicu na domaćem tržištu prirodnog plina. Rusi su navodno zainteresirani i za ulaganja u projekte vezane uz proizvodnju električne energije iz plina

Ovo je izvod iz tiska koji pise o danasnjem posjetu celnih ljudi Gazproma.
Nekako bi ovo koglo imati veze s zahuktavanjem price o plinskoj TE koju planira IGH.
Lijepo,Lijepo.

IGH – Gazprom

http://www.poslovni-savjetnik.com/investitor/ulaznica-za-gazprom-tko-je-rus-koji-je-usao-u-igh

Već poznato od prije, ali sad tek postaje zanimljivo…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Rusi žele ulagati u TE na plin-izjava Vrdoljaka -Hrvatska uživo[emo_smijesak]

http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/109408/Hrvatska-ipak-dobiva-svoj-odvojak-Juznog-toka.aspx

Kreću Rusi – kreće IGH.

IGH ima zemljište 300 000 m2 na idealnoj lokaciji za TE na plin,uz glavni magistralni cjevovod plina,predao je zahtjev za procjenu utjecaja na okoliš-znači da je idejni projekt gotov,Gazprom je stigao sa plinom i žele ulagati u TE,projekt je težak 400 MILIONA EURA, te ga sa novim zakonima vlada može podržati i ubrzati[emo_smijesak]

Mislim da je ovo jednađba bez nepoznanica.Samo[emo_smijesak]

Zabunom sam napisao kvadrate,ima 350 000 m2,sorry

Poslije uzbuđenja i stišavanja strasti sad možemo lagano na 400 kuna jer rast se desio a od novih poslova baš ništa kao i ranije.

Kolega to mozete pisati na temi INGRA , ne ovdje…. IGH da je tako rastao bio bi na 800kn…. Nas je mizerno digla vijest o uporabnoj dozvoli, o 65% prodanih stanova itd. Nikakav Katar mi nismo ovdje odradili, INGRA ma Twitter account na kojem pise Pozvani smo u Dohu i to je jedna ozbiljna firma? Pozvan sam i ja u London pa koga briga! Iki imaju loseg community managera ili su nisko pali..mislim da je oboje
Btw. Rusi su u Zagrebu koliko ja znam, TE na plin, zvuci poznato? Dobili smo odvojak Juznog Toka, da nije wuuu huuu ali je odvojak, @pobjeda se veselio kada je cuo da ipak nismo ili dobili….

@pobjeda gdje si sada?

New Report

Close