IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pustite vi te Pelješce, Kazahstane, Alžire, Rusije i ostale PR poslove…Mene trenutno intrigira samo jedno, izjava ministra Grčića o deblokadi Konstruktora. Ne zna pozadinu svega, ali tu se mozda krije izlaz.

Ovo je već smiješno. Jure odi, povedi i svoje dečke sa sobom. S njima nitko ne želi raditi. Smjestite se u Ban Centru da vam Katedrala bude bliže. Ipak ste vi pošteni katolici. E, da i vratite što ste pozobali i popili. Račun će vam biti isporučen.

Nakon istoka i zapada, ide sjever i jug.
Vidim tvoja euforicna izjava o "gradnji" mosta je popracena lupanjem po bidu sto je i razumljivo.

Polagano ali sigurno ide igh gdje mu je i mjesto. A 5500 kuna nećeš vise nikada vidjeti pa niti sanjati. I 1000 kuna bi ti mogao postati san!


Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Nakon istoka i zapada, ide sjever i jug.
Vidim tvoja euforicna izjava o "gradnji" mosta je popracena lupanjem po bidu sto je i razumljivo.

Polagano ali sigurno ide igh gdje mu je i mjesto. A 5500 kuna nećeš vise nikada vidjeti pa niti sanjati. I 1000 kuna bi ti mogao postati san!


Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

[/quote]

Kolega, ja sam bio vrlo jasan i znakovit u posljednjoj recenici..sve se ovdje zna, samo vi jos i dalje lupetate kao Maksim po diviziji.
Dajte se vise upristojite!



Ovo još nije ništa. Rast tek treba biti krajem godine.
Kad vješti znalci na proljeće prebace svoj cash na brokerski račun, kolika će već tada biti cijena IGH-a?





Nekako mi se čini da se ova dionica neće kupovati po 500 kuna, a još manje po 401 kunu, 341 kunu i 281 kunu. Da, da, čini mi se.

Kolega, i meni se cini da se polako dize iz mrtvila i da se nesto dogadja jer prometi su se pojacali.
Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da se i orkestrirano stopa rast cijene.
No,o cijeni dionice ionako ne odlucujemo mi mali s ovog foruma vec ipak srednji i veliki igraci.
LP
[/quote]

Znači kupaca ima jer je dionica kvalitetna a cijena se štopa?
Pa kaj niste mogli biti fer i napisati slijedeće "Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da ima i prodavatelja. Dok se prodavatelja ne riješimo nećemo znatnije povući gore."

Corot*
kaj i dalje tvrdiš da se ne može kupiti veća količina na razinama do 550 kuna?
hahahaha vidim kako nemože, koliko god dođe vas sa "teškom" artiljerijom, pojaviti će se dobrovoljci na assk-u.

btw ja sam svoje na ovoj temi već debelo pokazao, i ono dno prije mjesec dana 530-550 i vrh na oko 650, i govorenje da se proda ovo smeće od razina 1200 kuna, dok ti kao malo djete cviliš i od 1500 kuna dokupljuješ. Bogami si ili imaš love (nekoliko milijuna kuna) ili redovno pikneš po 1-2 dionice ili si lažov kakvog svijet nije vidio.

hehehe neću tipovat koji si ali je očito…xd
[/quote]
Bit će cijena od 250 do 300 kuna mislim sasvim realno.
[/quote]
Sudeći po pritisku na prodaji danas sigurno počinje četvorka kolo voditi.

Ozbiljno?
Sve je rečeno?
Da si bio malo mudriji i poslusao mudre sada ti prosjek nebi bio 1500 kuna.
O čemu ti pričaš? Pa ti si u potonulom brodu još od razina +2000 kuna.

Neznam ja kolega kome tu stvari nisu jasne, Vama ili meni.
Čudno ali oke. Valjda je bolje biti u minusu nego u cashu.

Lp i sretno



Nakon istoka i zapada, ide sjever i jug.
Vidim tvoja euforicna izjava o "gradnji" mosta je popracena lupanjem po bidu sto je i razumljivo.

Polagano ali sigurno ide igh gdje mu je i mjesto. A 5500 kuna nećeš vise nikada vidjeti pa niti sanjati. I 1000 kuna bi ti mogao postati san!


Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

[/quote]

Kolega, ja sam bio vrlo jasan i znakovit u posljednjoj recenici..sve se ovdje zna, samo vi jos i dalje lupetate kao Maksim po diviziji.
Dajte se vise upristojite!

[/quote]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
Gdje će se po vama kolega pojaviti otpor na bidu?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

po koliko je ono bio ddokap nedavno živom lovom?

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


@pobjeda
Gdje će se po vama kolega pojaviti otpor na bidu?

dobro pitanje..treba vidjeti odluku FED-a i EU.
Poslije 13.09. puno će stavri biti jasnije u svijetu.
Mislim da je svima jasno da ako svijet krene dole, igh ide ravno na 401 kunu.

Ako FED i EU izglasaju QE3 i daljnju pomoć, mojih ljetno najavljenih 480 kuna mogao bi biti otpor.

Ja i dalje stojim kod svojih targeta.
Jedino kaj mogu korigirati do max -+5 kuna

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


po koliko je ono bio ddokap nedavno živom lovom?

Bolje je pitanje po kojim cijenama su kupovali IGH sa našim mirovinama. Još jedan od bisera mirovinskih fondova koji ide prema nuli "0" . Živjeli istraživački plaćenički novinari. [lol]


po koliko je ono bio ddokap nedavno živom lovom?

Podatak od prije 4 mjeseca:

Ukupno je tako upisano 105.590 novih redovnih dionica IGH, te uplaćeno ukupno 80.248.400 kuna.

Glavna skupština Instituta IGH je krajem travnja donijela odluku o dokapitalizaciji tako da se temeljni kapital sa 63,4 milijuna kuna, koji je podijeljen na 158.580 redovnih dionica nominalne vrijednosti 400 kuna, povećava na najviše 169,4 milijuna kuna i to uplatom u novcu, izdavanjem 265.000 novih redovnih dionica.

Odlukom skupštine utvrđeno je da se nove dionice izdaju po cijeni od 760 kuna po dionici i to u dva kruga – u prvom su pravo upisa imali postojeći dioničari, a u drugom su preostale dionice ponuđene cjelokupnoj javnosti.

Znači, dokap u svibnju je bio po 760 kn.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Ovo još nije ništa. Rast tek treba biti krajem godine.
Kad vješti znalci na proljeće prebace svoj cash na brokerski račun, kolika će već tada biti cijena IGH-a?





Nekako mi se čini da se ova dionica neće kupovati po 500 kuna, a još manje po 401 kunu, 341 kunu i 281 kunu. Da, da, čini mi se.

Kolega, i meni se cini da se polako dize iz mrtvila i da se nesto dogadja jer prometi su se pojacali.
Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da se i orkestrirano stopa rast cijene.
No,o cijeni dionice ionako ne odlucujemo mi mali s ovog foruma vec ipak srednji i veliki igraci.
LP
[/quote]

Znači kupaca ima jer je dionica kvalitetna a cijena se štopa?
Pa kaj niste mogli biti fer i napisati slijedeće "Evidentno je da kupaca ima, ali cini mi se, da ima i prodavatelja. Dok se prodavatelja ne riješimo nećemo znatnije povući gore."

Corot*
kaj i dalje tvrdiš da se ne može kupiti veća količina na razinama do 550 kuna?
hahahaha vidim kako nemože, koliko god dođe vas sa "teškom" artiljerijom, pojaviti će se dobrovoljci na assk-u.

btw ja sam svoje na ovoj temi već debelo pokazao, i ono dno prije mjesec dana 530-550 i vrh na oko 650, i govorenje da se proda ovo smeće od razina 1200 kuna, dok ti kao malo djete cviliš i od 1500 kuna dokupljuješ. Bogami si ili imaš love (nekoliko milijuna kuna) ili redovno pikneš po 1-2 dionice ili si lažov kakvog svijet nije vidio.

hehehe neću tipovat koji si ali je očito…xd
[/quote]
Bit će cijena od 250 do 300 kuna mislim sasvim realno.
[/quote]
Sudeći po pritisku na prodaji danas sigurno počinje četvorka kolo voditi.
[/quote]
Danas ćeš doći na svoje.

New Report

Close