IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Updt……….
Ajmo rasprodaja.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Updt……….
Ajmo rasprodaja.

Kolega nemojte biti tako okrutni…
[smiley11]

Kolega nemojte biti tako okrutni…
[smiley11]

Ups, pardon kolega.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ja očekujem sutra pomak na 13k s obzirom na Zadar i ostale nove posliće[smiley1]

Čini mi se da glasnogovornik predobro zna ovu dionicu.
Napokon je prodaja splasnila. Mislim barem ovih velikih, koji su na njoj provodili dane i dane.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

30 komada na kupnji na 12700, do 13000 doslovno sica
eto
krecemo

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Izgleda da danas ipak nismo na 13 [smiley5]
ali smo fino podboltani na 12700

davids: ” Ja očekujem sutra pomak na 13k s obzirom na Zadar i ostale nove posliće

Von Braun:
Čini mi se da glasnogovornik predobro zna ovu dionicu.
Napokon je prodaja splasnila. Mislim barem ovih velikih, koji su na njoj provodili dane i dane.
[/quote]

glasnogovornik je uvijek dobro pisao, odličan.


davids: ” Ja očekujem sutra pomak na 13k s obzirom na Zadar i ostale nove posliće Von Braun: ” Čini mi se da glasnogovornik predobro zna ovu dionicu. Napokon je prodaja splasnila. Mislim barem ovih velikih, koji su na njoj provodili dane i dane.
glasnogovornik je uvijek dobro pisao, odličan.
[/quote]

Mislim da ćemo se stabilizirati oko 13k,opet smo ispod ATH,ostali građevinari su iznad,zato bolje polako i
bez euforije kolege.
Likvidnost je dobra,na ovim razinama su već prošle velike količine tako da nema brige.Očekujem još mali skok kad krene višak od THT-a i izlazak iz njega.
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

bok kolege.mislio sam uzeti igh,ali ju nisam uopce pratio.molio bih vas da mi kazete vasa predvidjanja do kraja godine.i kakav ce biti 3Q ako netko zna.unaprijed zahvaljujem na pomoći


bok kolege.mislio sam uzeti igh,ali ju nisam uopce pratio.molio bih vas da mi kazete vasa predvidjanja do kraja godine.i kakav ce biti 3Q ako netko zna.unaprijed zahvaljujem na pomoći

Kolega, molim vas pročitajte doslovno par stranica unazad, pa ćete sve znati.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Top 10……..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Tehnička analiza


ingra: ” bok kolege.mislio sam uzeti igh,ali ju nisam uopce pratio.molio bih vas da mi kazete vasa predvidjanja do kraja godine.i kakav ce biti 3Q ako netko zna.unaprijed zahvaljujem na pomoći ” Kolega, molim vas pročitajte doslovno par stranica unazad, pa ćete sve znati.[smiley11]

Možemo ti i kavu platiti,naručiti ćemo i masažu takodjer kolega!!!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Evo malo o gospodinu koji je prodavao no više neće

Datum i mjesto rođenja:
8. lipnja 1954. godine, Trogir

Kvalifikacija:

Osnovnu školu i V zagrebačku gimnaziju završio u Zagrebu.
Diplomirao na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 1978. godine na konstruktorskom usmjerenju.
Magistarski rad pod naslovom “Utjecaj umora na čelične cestovne mostove” obranio sam na Građevinskom fakultetu u Zagrebu u svibnju 1993. godine.
Nastavno iskustvo:

Od 1981.-1988. asistent za kolegije VII/1 stupnja Metalne konstrukcije I opći smjer, Metalne konstrukcije II konstruktorski smjer te Ispitivanju materijala do 1988.
Stručno iskustvo:

Od 1978. zaposlen sam se u Zavodu za metalne i drvene konstrukcije Fakulteta građevinskih znanosti, danas Zavod za čelične konstrukcije IGH d.d.
Od 1988. obavljam dužnost rukovoditelja Zavoda za čelične konstrukcije.
Od 2000. – 2002. Direktor Instituta građevinarstva Hrvatske [smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Davids, što si naumio reći time?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close