IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve bi još bilo nekako podnošljivo da ova dionica ima velikog igrača koji je kupuje i brani cijenu kao npr kod ADRS-P, ATGR, HT-a…. ali to ovdje još dosta vremena nećemo vidjeti.

Pa nije da nema…šef je na 1700 kupio 7 komada i ako padne kupit će još 3…..

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Dionica će naći stabilnost tek onda kada se vrati likvidnost , da li će to biti na 3000 kn ili na 1400kn ili 23kn ne znam ali tek kada se drastično promjeni stuktura vlasništva onda će dionica biti ok.
U protivnom sve je moguće.
Evo danas veliki nalog na prodaji 64 kom -1418 kn koji ima namjeru srušiti dionicu vrlo nisko jer nitko mu se ne postavlja na kupnji.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Do 1400 okruglo 30 dionica…biti će veselo danas [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

A sada samo 26….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Evo danas veliki nalog na prodaji 64 kom -1418 kn koji ima namjeru srušiti dionicu vrlo nisko jer nitko mu se ne postavlja na kupnji.

pa ne usudi se nitko više gurati na kupnji, svatko tko se gurao dobio je svoju porciju i sad zbraja velike gubitke….
recimo šef: stavi se na kupnju na 1700-pljas!….stavi se na 1600-pljas! …stavi se na 1500-pljas!….pa na 1400 -pljas!…..a tko zna dokle će to tako padati [cry]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ovo je super, ima tu i nesto pozitivno, bar se moze nauciti kako rusiti dionicu .
igh dnevno je poceo padati kao da je u stecaju ?

mislim da je ovo ATL, target 1400, nema dolje . Mali vise ne panicare i ne suraduju, a ovo je postao sisifov posao.
Netko duze vrijeme bi trebala sada ostati na 1400 pa up.



Evo danas veliki nalog na prodaji 64 kom -1418 kn koji ima namjeru srušiti dionicu vrlo nisko jer nitko mu se ne postavlja na kupnji.

pa ne usudi se nitko više gurati na kupnji, svatko tko se gurao dobio je svoju porciju i sad zbraja velike gubitke….
recimo šef: stavi se na kupnju na 1700-pljas!….stavi se na 1600-pljas! …stavi se na 1500-pljas!….pa na 1400 -pljas!…..a tko zna dokle će to tako padati [cry]
[/quote]

Ja nemam naloge na kupnji.
Meni je bolje kupovati kad bude krenuo rast ili likvidnost nego danas.
Da li će to biti na 1000 kn 600kn 100 kn ili 15 kn ili na 1700kn ili 4500 kn ne znam ali ovo sada hvatati u slobodnom padu nema smisla.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.




Evo danas veliki nalog na prodaji 64 kom -1418 kn koji ima namjeru srušiti dionicu vrlo nisko jer nitko mu se ne postavlja na kupnji.

pa ne usudi se nitko više gurati na kupnji, svatko tko se gurao dobio je svoju porciju i sad zbraja velike gubitke….
recimo šef: stavi se na kupnju na 1700-pljas!….stavi se na 1600-pljas! …stavi se na 1500-pljas!….pa na 1400 -pljas!…..a tko zna dokle će to tako padati [cry]
[/quote]

Ja nemam naloge na kupnji.
Meni je bolje kupovati kad bude krenuo rast ili likvidnost nego danas.
Da li će to biti na 1000 kn 600kn 100 kn ili 15 kn ili na 1700kn ili 4500 kn ne znam ali ovo sada hvatati u slobodnom padu nema smisla.

[/quote]

Vjeruješ u slobodan pad do 1000kn

Pročitaj pažljivo, da se ne bi krivo razumjeli

[cool]

nikada veci pritisak na pad cijene , a igh u plusu .
da mi nije ulaz na 10000 plus vec bi izgubio zivce i prodao po 1400.
evo prednosti ulaska s 10000 kuna i vise [smiley]

ps goran-i meni kao matrixu djelujete kao osoba koja jedno misli, drugo pise i trece radi , a nista osobno.


Netko duze vrijeme bi trebala sada ostati na 1400 pa up.

to je obrazac pada od prošlog pada, ovaj puta ide još niže. tako su i na INGRI mislili kad je opet udarila na 34 da je to dno, pa je nakon toga pala još -35%….bojim se da će se isto dogoditi i ovdje čim prve dionice odu ispod 1400 kn [embarass]

.455,00 20 11:33:29
1.452,95 19 11:33:29
1.452,00 15 11:33:29
1.450,00 51 11:33:29
1.449,80 10 11:33:29

Upss, evo lovac postao lovina..stiskao ka dolje ali ga popapalo 115 dionica preslo kod pametna covjeka

glavna pitanje sindikata:

koliko snage ima ovaj na kupnji ? da li da rusimo ili se povucemo ?

kolega goran, evo vrijeme je za kupnju kao sto ste najavili . [proud]

New Report

Close