IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu, a da se ne sjetim onih koji su prodali po 1700 da dokupe niže.
Nema ih puno, ali su redom birana roba. I stavljaju puno onih tužnih koji tužno mašu, ŠMRC, ŠMRC.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Izgleda da je jučerašnja blokada bila dosta preuranjena? [yawn]

Natječaj za koncesionara Zračne luke Zagreb produžen do svibnja

Vlada će dopustiti sudjelovanje tvrtki kćeri kompanija za upravljanje aerodromima pa je zaključenje natječaja produljeno za mjesec dana

Rok za primanje ponuda za proširenje i koncesiju Zračne luke Zagreb produžen je za mjesec dana kako bi se “unijele manje izmjene u skladu sa svjetskom praksom”.

“Novi rok bit će 3.svibnja, a službena obavijest bit će objavljena ovaj tjedan u Narodnim novinama”, potvrdio je za http://www.banka.hr Krunoslav Šams, iz ureda za strateške infrastrukturne projekte u ministarstvu mora, prometa i infrastrukture. Rok za dostavljanje ponuda bio je 4. travnja.

Najvažnija promjena u odnosu na dosad objavljenu dokumentaciju bit će mogućnost prijavljivanja tvrtki kćeri zainteresiranih kompanija.

Naime, dosad se tražilo da je potencijalni koncesionar izravno upravljao najmanje jednom međunarodnom zračnom lukom koja godišnje opslužuje najmanje 10 milijuna putnika, a sada će na natječaju moći sudjelovati i njihova povezana društva….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Izgleda da je jučerašnja blokada bila dosta preuranjena? [yawn]

Natječaj za koncesionara Zračne luke Zagreb produžen do svibnja

Vlada će dopustiti sudjelovanje tvrtki kćeri kompanija za upravljanje aerodromima pa je zaključenje natječaja produljeno za mjesec dana

Rok za primanje ponuda za proširenje i koncesiju Zračne luke Zagreb produžen je za mjesec dana kako bi se “unijele manje izmjene u skladu sa svjetskom praksom”.

“Novi rok bit će 3.svibnja, a službena obavijest bit će objavljena ovaj tjedan u Narodnim novinama”, potvrdio je za http://www.banka.hr Krunoslav Šams, iz ureda za strateške infrastrukturne projekte u ministarstvu mora, prometa i infrastrukture. Rok za dostavljanje ponuda bio je 4. travnja.

Najvažnija promjena u odnosu na dosad objavljenu dokumentaciju bit će mogućnost prijavljivanja tvrtki kćeri zainteresiranih kompanija.

Naime, dosad se tražilo da je potencijalni koncesionar izravno upravljao najmanje jednom međunarodnom zračnom lukom koja godišnje opslužuje najmanje 10 milijuna putnika, a sada će na natječaju moći sudjelovati i njihova povezana društva….

Je oće oće kao da onaj tko kupuje nije to znao prekjučer ??
[bye]

Ajmo sad nakon pumpanja vracanje danas na 1800,pa slijedecih dana na 1500 [lol]

Sve mi izgleda da cemo u Petak gledati cijenu 1600 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

sve to sa zracnom lukom nije imalo nikakve veze za jucerasnjim porastom igh,a na kraju pa sta da je produzen natjecaj nije nista poništeno

s jučerašnji rastom ništa nije imalo veze i bojim se da nije održiv… [undecid]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

spalato

Ima..ima kolega

Netko je umjetno dignuo dionicu da bi se slijedeci dana iskrcao do 1700 kn 4/5 milja kuna.

Sto mislis kolega koliko ce naivnih mali investitora vidjeti danas priliku i uc na 1800 kn kad dionica bude na -10% i reci idem zatrejdati ili uf ovo je super pad od -10% i idem uc,a neznajuci da slijedecih dana ide nize jer nema ama bas nikakvih pozitivni vijesti slijedecih 20-ak dana sto bi odrzalo dionicu preko 2000 kn kuna.

Idu sve dionice dole 30-ak % slijedeci dana.

lp i cuvajte novce i zivce

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ma over smijesan si lik.Najprije pises da ce dionica ić na 3000 kn pa te moderator obriše,pa sad da to nista ne valja na kraju krajeva pročitaj svoje postove u zadnje vrime pa ces viditi koliko si ozbiljan.Ovo nije kladionica ,a ti se tako ponasas.Jucerasnji dan na igh nije povezan sa zracnom lukom i to vise necu ponavljat.A uostalom kome ja to tribam i dokazivat.


s jučerašnji rastom ništa nije imalo veze i bojim se da nije održiv… [undecid]

Kolega, niste li vi jučer ujutro rekli da cijena ide sigurno dolje [rolleyes] [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

POČELO JE [lol]

Zagrebačka burza: Institut IGH izdigao se iz sivila

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-institut-igh-izdigao-se-iz-sivila,108514.html

Nemojte nasjedati da bi se netko iskrcao i ostali zarobljeni po nekoliko mjeseci na ovom nivou.

Čekati i samo čekati sa kupnjom [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


s jučerašnji rastom ništa nije imalo veze i bojim se da nije održiv… [undecid]

A ja se bojim( zapravo sam siguran) da ste se iskrcali na 1700-1800, uostalom kao i OVER25, no bez ljutnje..budete opet kupili na 3300



s jučerašnji rastom ništa nije imalo veze i bojim se da nije održiv… [undecid]

Kolega, niste li vi jučer ujutro rekli da cijena ide sigurno dolje [rolleyes] [lol]
[/quote]
Gledam to ovako… 500k prometa, 250 dionica protrgovano… nijedna veća transakcija… za IGH je to malo i nedovoljno za bilo kakav zaključak o daljnjem rastu !
Dakle, nije tu bilo institucionalne kupnje i ako su mali jučer euforično kupovali nikako ne znači da će tako biti i danas… vjerojatnost da će pokušati unovčiti dobitak je velika, baš kao i poznata volatilnost IGH…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Ma over smijesan si lik.Najprije pises da ce dionica ić na 3000 kn pa te moderator obriše,pa sad da to nista ne valja na kraju krajeva pročitaj svoje postove u zadnje vrime pa ces viditi koliko si ozbiljan.Ovo nije kladionica ,a ti se tako ponasas.Jucerasnji dan na igh nije povezan sa zracnom lukom i to vise necu ponavljat.A uostalom kome ja to tribam i dokazivat.

Upravo suprotno…ovo je kladionica,a ne burza [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


moje misljenje za sutra,ujutro anemicno kasnije mali broj transakcija ali cijena dosta gore pa opet stanka do pred kraj samog trgovanja i opet pokoja transakcija a cijena gore ili udaranje po asku.To je scenarij ovih dana pa nek bude i sutra




s jučerašnji rastom ništa nije imalo veze i bojim se da nije održiv… [undecid]

Kolega, niste li vi jučer ujutro rekli da cijena ide sigurno dolje [rolleyes] [lol]
[/quote]
Gledam to ovako… 500k prometa, 250 dionica protrgovano… nijedna veća transakcija… za IGH je to malo i nedovoljno za bilo kakav zaključak o daljnjem rastu !
Dakle, nije tu bilo institucionalne kupnje i ako su mali jučer euforično kupovali nikako ne znači da će tako biti i danas… vjerojatnost da će pokušati unovčiti dobitak je velika, baš kao i poznata volatilnost IGH…
[/quote]

Aha… [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close