IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

strpljiv sam ja itekako strpljiv, ka snajperist… [cool]
nego nikako vidit vaš graf sa dubinom korekcije…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


strpljiv sam ja itekako strpljiv, ka snajperist… [cool]
nego nikako vidit vaš graf sa dubinom korekcije…

Iskreno.
Smrdi, vidjet ćemo…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



strpljiv sam ja itekako strpljiv, ka snajperist… [cool]
nego nikako vidit vaš graf sa dubinom korekcije…

Iskreno.
Smrdi, vidjet ćemo…

[/quote]

Hugo, samo bez iznenađenja molim, kad se taj vaš smrad pretvori u miomiris… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

na prvu bilo kakvu vijest igh ce reagirati nadam se pozitivno,ali bitnijih vijesti bit ce u 3 mijesecu,samo strpljenje.Oni nalozi od 300 i 200 kom su u pripravnosti,samo polako.

koliko mene oči služe na djelu je tiha rasprodaja zadnjih dana samo što nije poprimila drastične razmjere kao kod ostalih građevinara.


na prvu bilo kakvu vijest igh ce reagirati nadam se pozitivno,ali bitnijih vijesti bit ce u 3 mijesecu,samo strpljenje.Oni nalozi od 300 i 200 kom su u pripravnosti,samo polako.

Ma naravno da će reagirati pozitivno jer u protivnom bi značilo da IGH ode dovraga. Ona cijena od somića i po, fakat je bila smijurija i svakom tko iole zna nešto o IGH shvaća da je i sad takva situacija. Problem je samo što su ljudi malo ljuti na ovu dionicu [smiley] , ali polako će je opet zavoljeti. Moram priznat da mi se dopada to što je i Dićra skužio da se treba pohvalit samo onda kad su stvari zbilja dogovorene i potpisane. Tak da… pametnom dosta.

lp

Ako može jednom onda može i dvaput!


koliko mene oči služe na djelu je tiha rasprodaja zadnjih dana samo što nije poprimila drastične razmjere kao kod ostalih građevinara.

zar ovo nazivate rasprodajom ???… stotinjak komada ovaj tjedan… smiješno…
i da, slijedi nam korekcija, kako kaže spalato i Buldog, ali korekcija na više… nećemo dugo čekati… [sealed]

Ovo je bilo 10.02.1010.g. i IGH je time nepovratno izgobio povjerenje investitora…evo link:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/xsSu0EerVXqTEfeRFBW2zg==.pdf
laž o dostavi jamstava uzrokovala je znatne gubitke mnogima i kako sada vjerovati bilo što upravi ove firme, a i HANF-i što se toga tiče jer po mome nikada nisu smjeli dopustiti nastavak trgovanaj dok nisu dobili konkretne i nedvosmislene informacije. Oni koji su ju kupovali u to vrijeme prošle godine sjećaju se…kupio i ja …platio članarinu od soma eura i hebiga … kaj sad. Ono što je bitno jest da se nešto iz pogreške nauči. Ja im ne vjerujem i točka: Namjerno neću spominjati one poslove o hidroelektranama u Rusiji kada su na najavu u našoj žutoj štampi ljudi poludili i stavljalai naloge od po 500 komda na 13000 kn, a bila je 2008…ljudi moji početak krize i to kakve. Što reći, osim koje pranje para i pljačka…a od hidroelektrana niti H. S time da je taj dan dionica startala sa 13500 kn a završila na 11500….ostalo je posvijest. Sada je tu gdje je. I onda nam još zavaljaju ovu pizdariju oko autoputa…ma taman da ga grade do Toronta neću ju kupiti! Rađe teram Dioki u negativnu blokadu [lol] Malo se šalim ali hvala Bogu da taj dan kada je bila objava s Rusijom sam bio u Dvoru na Uni i veza internetu preko sticka me zezala…i samo zbog toga nisam i ja kupio po nekih 13500 kunića… Nekada se stvarno stvari događaju s razlogom. Ne mislim ništa loše i želim imateljima ove dionice svako dobro i odličnu zaradu….ali samo ističem da uprava laže. Ovo je samo moj osobni doživljaj i nošta drugo….molim da se ne uvrijedite. Stojte mi dobro i sportski pozdrav [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

ovo je dionica sa raketnim gorivom..s obzirom na događanja ovih dana infrastrukturni projekti bi mogli krenuti puno prije očekivanog 4 mjeseca..

http://www.poslovni.hr/vijesti/barboljare-kinezi-objavljuju-ponudu-konstruktor-vjerojatno-ulazi-u-projekt-173149.aspx Ode ce bit jako veselo ma koliko se nekom ne svidjelo


ovo je dionica sa raketnim gorivom..s obzirom na događanja ovih dana infrastrukturni projekti bi mogli krenuti puno prije očekivanog 4 mjeseca..

Možda će ovo aktivirati raketno gorivo ove dionice [smiley] Budući da Konstruktor ipak na kraju pregovara s Kinezima oko gradnje auto-ceste u Crnoj Gori (ovaj puta objavljeno i na Crnogorskoj televiziji), vidjet ćemo da li će to dati idućih dana jači vjetar u leđa ovoj i drugim dionicama građevinskog sektora:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/konstruktor-razgovara-s-kinezima-oko-bar-boljare,106196.html

Prije godinu dana propali posao-sada ponovo aktualno, i to argumentirano aktualno, ima osnove , za razliku od prosle godine pogotovo sto je Radić ovih dana tamo.provjereno, al nebitno, bitno je da to kreće , strpljivi će biti uskoro nagrađeni .Utrka kreće već u ponedjeljak

Dragi čitatelji, sjećate se kad je SEEbiz napisao tekst s ovom temom, a dan kasnije su ga mnogi demantirali. Ostajemo pri onome što smo i tada napisali, unatoč demantijima vjerujemo našim izvorima, i ovo je dokaz da su oni relevantni.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/konstruktor-razgovara-s-kinezima-oko-bar-boljare,106196.html

Radić je sve dogovorio sa kinezima samo jos ostaje formalnost vezano za ponudu koja nema alternativu.Mora se nadonadit vrijeme izgubljeno a bez igh nema nikakve nadonade jer oni imaju vecinu projekata .Realna je mogućnost i da to ode do Beograda.Za Beograd tumba tumba……..

KOJI NASLOV. KAO DA ŽICAJU 1-2 KUNE

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Konstruktor-zica-Kineze-da-mu-daju-gradnju-crnogorske-autoceste

New Report

Close