IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ček, ček, pa šta i Dropulićka ministrica nije radila nekad u IGH…???? I zaradila 18 miliona……jel ona prijavila da ih posjeduje…. U ovoj državi siromašniji postaju još više siromašniji, dok bogati postaju još više bogatiji.

To ti je tako u svim državama

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

gledajte to pozitivno
ako ovu dionicu posjeduje hrpa političara (a posjeduje)
a o njima ovise natječaji
pa neće sigurno nekom trećem dodjeliti posao nego :čitaj(sebi)
dali je moguće osuditi nekoga za sukob interesa:NE
zato što oko 70% političara je u sukobu te može dovesti do krize vlasti!
naravno kada bi ih se prozvalo: A NEĆE!!!
Stoga kupiti treba ove dionice i zarađivati paralelno s politićkim vrhom!
Kada se promjeni vlast samo provjerite što posjeduje vrh politike i kupujte!
Sretno[smiley2]

Ne bu dobro… počelo se politizirati na topicu [smiley2]

Nikako da ljudi shvate da IGH nema konkurencije u regiji. Ako je neko bio direktor poslovnog centra
i otkupio svoja prava na dionice ne razumijem gdje je problem.
U igh radi 1100 ljudi !!!! I najobičniji operateri imaju po 100 dionica na koje su imali pravo,većina ih nije prodala. Kad u Adrisu čistačica ili portir imaju milione to je normalno , u IGH odmah politika itd.
Samo mali info šuška se o revoluciji u termoizolaciji… ( i to je politika …)

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ima li netko novo stanje top 5.

na k/p guzva ..

thanks


Šef HAC-a zarađuje na IGH

Koje su ovo gluposti i tendenciozno pisanje! U IGH je radila gomila ljudi, neki su jos tamo neki rade dalje. IGH je dijelio dionice kada nisu bile tako privlacne a niti vecina ljudi nije znala kaj s njima. Cistacice imaju po 100 komada pa fakat ne vidim u cemu je problem.

E, sada kada je cijena narasla u tome se gleda kriminal. To je nista drugo nego tipicni HRVATSKI JAL zbog kojeg i jesemo tu gdje smo. Ima jedna poslovica koja kaze:

“MALO NAS JE ALI SMO GOV.A”!!!!!

skype - ivek1234

Gde su oni kaj su mene pripovedali da ne bum mogel kupiti ispod 13 hiljada jezerač, kaj smo se uvlekli vu mišju rupu
ja pošteno velim tržil sem i opet bum na 12.xxx a vi slobodno pripovedajte kaj očete, pogotovu kaj se je nutri i politika umešala

da me ne gdo krivo razmel ovo kaj velim nema veze s kopanijom, ona je jake dobra


Gde su oni kaj su mene pripovedali da ne bum mogel kupiti ispod 13 hiljada jezerač

Priznajem, ja sam jedan od njih….. [smiley6] Ali nisam u rupi!!! [smiley2]

skype - ivek1234

Naokupio danas…opet…kao i svakog dana ovog tjedna…..[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

[smiley6] ljudi ja kupio jednu za ladicu po 13000 pa da vidimo sta ce biti za 1god.

Ima li tko izračunate pokazatelje
ROA ROE P/S P/E P/B
Da vidimo gdje smo
Za poslove znamo koji se sve spremaju
Počinje i otkup zemljišta kod Babine Grede i gradnja kanala Dunav-Sava

Bolje prekasno nego nikad.

Ima li tko izračunate pokazatelje
ROA ROE P/S P/E P/B
Da vidimo gdje smo
Za poslove znamo koji se sve spremaju
Počinje i otkup zemljišta kod Babine Grede i gradnja kanala Dunav-Sava

New Report

Close