IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi komentari s OVCICAMA mi stvarno idu na živce.
Nek me šišaju. Nova vuna će narast, a ovu današnju nakon što me ošišaju ću prodat i kupit regenerator za novu vunu da bude kvalitetnija i da je mogu bolje prodat kad me budu opet šišali.

Pozdrav.


Danas iskrcavanje odmah na otvaranju bit će sretni oni koji to uspiju među prvima.

Je,je vidi ovog na 2.600,00 23 kom u 09:00 je već stavio nalog,moš si mislit kako će da proda.
U 09:59 lovi šturu ako ne i prije.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-konstruktoru-rok-istice-krajem-mjeseca!%3f,68001.html

netko ciljano pravi paniku – činjenica je da rok istječe danas, a to je skoro isto kao što je bilo jučer kada su dionice još uvijek rasle… uostalom HTV je objavio "da će im to (jamstva) vjerojatno uspjeti"… pričekajmo prvo vijesti!

biom75

evo sad sam tek vidio:

"crnogorska Vlada je 29. decembra produžila Hrvatima rok za dva mjeseca jer je Konstruktor dan ranije dostavio traženu garanciju za svoju ponudu u iznosu od 500.000 eura"

Pa zar bi itko normalan garantirao bilo kakavim novcem da nije siguran u ishod??? A 500 000 EUR je 3,5 miliona kuna – ljudi, tko je ovdje lud?

biom75

ste vidli kako neko glumi kupnju na IGH?
100 komada nalog na 1388 kn
100 komada nalog na 1288 kn

[angry]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

onekad nije bitno šta piše ..nego tko piše.
Ta Bojana Mrvoš Pavić… šta reći, ko prati zna što mislim
Bez obzira na gomilu negativnih komentara ovdje ne bi bilo loše pričekati službenu verziju.
I ne zaletati se…
A oni koji se nadaju da eventualni gubitak posla neće djelovati na cijenu mislim da griješe
Prevelika se pompa stvorila oko svega i nerealno je nadati se izostanku reakcije..u jednom od smjerova ovisno o ishodu posla
I napominjem, još uvijek ne znate imaju li garancije ili ne..trebate službenu objavu, B.M.Pavić ne zna ishod kao niti ovaj seebiz koji zna samo copy/paste pa šta bude, a bogami niti pobjeda,neimar,ingrax,dormio i ostali genijalci

sijem žito raste grahorica

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-konstruktoru-rok-istice-krajem-mjeseca!%3f,68001.html

Znam da sam vidio da je datum točan što sam bio napisao prije par dana al kod nas je sve moguće toliko da više nevjerujem ni svojim očima

Lime….napokon glas razuma!

ROKOVI

Bar-Boljare: Konstruktoru rok ističe krajem mjeseca!?

PODGORICA – Hrvatski konzorcijum Konstruktor-IGH, ima rok do kraja februara, da dostavi garancije vrijedne 814 miliona eura za izgradnju autoputa Bar-Boljare, saznaje Portal Analitika.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-konstruktoru-rok-istice-krajem-mjeseca!%3f,68001.html

prema info.koje imam jos nista nije sigurno,mada sam vec pisao kako su novce prikupili .Ovaj jucerasnji post koji prenosi Novi list, NIJE ISTINIT!!!!! Zasada se jos nista nezna.

evo malo sad pretražujem pa evo što je objavio baš Poslovni:

"Iako je još neizvjesno, ako Žderić i Radić ne osiguraju kredit, nije na kraju isključeno kompromisno riješenje da budu izvođači dok će koncesionar biti ipak netko drugi"

Ljudi, pa ovo je biznis, ne znamo šta se iza brda valja, ali ako ste uložili u ovu firmu, valjda znate zašto ste to učinili… u suvlasništvo neke firme ulazi se zato jer smo zaključili da firma ima potencijal te vjerujemo u njen prosperitet… a to znači da bi trebali imati povjerenje u sposobnost uprave da i iz eventualnih kriznih situacija izađe pobjednički

biom75

o.k.vi dajte jedinice a vijdjet ce mo sada na otvaranju za 10-tak min.Mislim da jos dan zavrsimo u plusu [cool]

New Report

Close