IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pretpostavimo, ponavljam pretpostavimo… da je u ova 2 dana proradila tiha diplomacija, da je Jaca šapnula Đukanoviću da ga se više neće spominjati na suđenju… pa se podsjetimo da HBOR jučer izjavio da se sve može riješiti preko njih oko jamstava
pa uzmimo u obzir da bi Jaca spašavanjem ovog posla u 1 minutu do 12 ispala nacionalna heroina i spasiteljica hrvatske…
čini li vam se još uvijek da je ovo s IGH gotova priča i da ZA PAR SATI nisu moguća VELIKA iznenađenja i naslov:
SENACIONALAN PREOKRET, PREMIJERKA SPASILA POSAO U CRNOJ GORI

[proud] [thumbsup]


jos jedan plus pred izbore u jesen!

dan poslje sutra

pročitajte koja je to samo bila samouvjerenost da si ni troškove postupka nisu zaštitili u slučaju ne dobivanja posla.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/crnogorski-ministar-hrvatski-konzorcij-nema-pravo-na-nikakvo-obestecenje/478997.aspx

Kao što sam najavio malo prije, odbijanac je krenuo, netko je upravo skinuo 80 komada IGH s prodaje [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


pretpostavimo, ponavljam pretpostavimo… da je u ova 2 dana proradila tiha diplomacija, da je Jaca šapnula Đukanoviću da ga se više neće spominjati na suđenju… pa se podsjetimo da HBOR jučer izjavio da se sve može riješiti preko njih oko jamstava
pa uzmimo u obzir da bi Jaca spašavanjem ovog posla u 1 minutu do 12 ispala nacionalna heroina i spasiteljica hrvatske…
čini li vam se još uvijek da je ovo s IGH gotova priča i da ZA PAR SATI nisu moguća VELIKA iznenađenja i naslov:
SENACIONALAN PREOKRET, PREMIJERKA SPASILA POSAO U CRNOJ GORI

[proud] [thumbsup]

I onda je svizac odmotao…

[bye]


pretpostavimo, ponavljam pretpostavimo… da je u ova 2 dana proradila tiha diplomacija, da je Jaca šapnula Đukanoviću da ga se više neće spominjati na suđenju… pa se podsjetimo da HBOR jučer izjavio da se sve može riješiti preko njih oko jamstava
pa uzmimo u obzir da bi Jaca spašavanjem ovog posla u 1 minutu do 12 ispala nacionalna heroina i spasiteljica hrvatske…
čini li vam se još uvijek da je ovo s IGH gotova priča i da ZA PAR SATI nisu moguća VELIKA iznenađenja i naslov:
SENACIONALAN PREOKRET, PREMIJERKA SPASILA POSAO U CRNOJ GORI

[proud] [thumbsup]

Kolega Roso,

Vi ste pretjerano optimisticni….

još će ovdje svega biti

kolega Over25,

izvjesno ja da slijedi pad crobexa.

zasto Vi uopce govorite o rastu?

[undecid]

zakaj u naslovu IGH pise Institut IGH d.d. – čemu ovo institut
to me podsjeca na onu stupidnu najavu svake emisije na RTL gdje onaj ubozni glas svaki put kaze RTL Televizija – Zakaj nekaze RTL, Radio Télévision Luxembourg
nes ti zemlje i tog programa za rovokopace i njiove lubavnce

Postanite Eu-robovi


Kakva god bila vijest ne mislite li da je i konacno nedobivanje posla vec ukalkulirano u cijenu? Po meni kakva god bila vijest ovo ide nazad popuniti gap..

nemojte biti naivni.pa valjda ste dovoljno dugo na ovoj burzi da ste več uočili neke uobičajene radnje naših fond men.
normalno da se malo diže da bi se ispod nakupilo novih "mišeka" ili "ribica" pa raspali.
najbolje je da strpimo do 14.00. kada će Milo konačno potvrditi (ili možda ne) razlaz sa našima.
ne vjerujem da će se cijena do tada puno mijenjati.
ako je nekome do blokade to stignemo i u 14.01.


Moze [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


kolega Over25,

izvjesno ja da slijedi pad crobexa.

zasto Vi uopce govorite o rastu?

[undecid]


kolega sve mi nekako smrdi!
jucer promet 5 milja,a danas već 1 milju iako je posao izgubljen i oćekiva se krah IGH.
Volim nekad zakockat al ako sam fulao sa ovih svojih 60 kom ćekat ću bolja vremena jer neću izlazit na cijeni ispod 2900 kn.

Imam još dosta municije,a i ULPL će sad rast tako da tu pokrivam gubitak.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Za pretpostaviti je da će se natječaj poništiti i raspisati novi. Ko će Grcima dati garanciju uopće pa on nemaju ni 100 mil. eura.

Uvijek nanjušim zaradu na burzi !!! UVIJEK !!!

Treba imati i municije i mudicije a bogami moglo bi biti i milicije kako se trgovalo zadnja 2-3 tjedna[lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@triba1
Proćitao sam na brzinu vaš kometar na moj post.

Ušao sam sa razlogom u IGH i još danas sa 20 kom .
Neinteresira me Vaše mišljenje što mislite o meni.Svatko brani svoje dionice iako što mi tu pišemo ništa neznaći za rast pojedine dionice.
Kad sam malo bolje sagledao sliku IGH i ostalih građevinaca razmislijo sam neke stvari i odlućio ući još 20 kom jutros.

Dok sam pisao stigla je ovo i izgleda da sam dobro napravio
http://www.seebiz.eu/hr/burze/maric-raskid-ugovora-za-bar-boljare-uracunat-u-cijenu-dionica-igh-i-tehnike,69900.html

pozz i bez uvreda

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ja ne bih tek tako otpisao naš konzorcij. Razmislite malo, kome će Crnogorci biti skloniji (iako su malo zaoštrili retoriku posljednjih dana, ali mislim da je to više dima a bez vatre), našima s polovičnim jamstvima koji su 1,2 milijarde eura povoljniji, ili grcima i izraelcima koji također neće biti u mogućnosti dostaviti jamstva a koji su znatno skuplji. A dio radova več započet, a kašnjenje – ludom radovanje…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close