Iako je plaća oko 10.000 kuna, nitko ne želi raditi ovaj posao

Naslovnica Forum Komentari članaka Iako je plaća oko 10.000 kuna, nitko ne želi raditi ovaj posao

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Što o tome kaže zakon, za one koji su na burzi rada a ne žele raditi?

neće uvijek biti ovako.


Što o tome kaže zakon, za one koji su na burzi rada a ne žele raditi?

Što kaže zakon o prekovremenim satima, neplaćenim dnevnicama, noćnom radu, radu vikendima i ostalom?

Poštovani gos. Vrdoljak ,kad platite vozače po zakonu onda ce te ih imati kao u prici,,,biti ce red kao za pučku kuhinju,,,,a ako ce te placati kao do sad po km (nezakonito),,,nece te imati vozača i sve vise kamiona biti ca parkirano na krugu firme(garaze ) u belju….

svaka priča ima dvije strane….

bolje doma sjediti nego ići raditi u ricardo…

po poslovnoj firma jako dobro posluje i dobit je preko 10 milijuna kuna zadnjih godina… piše prosječna plaća za 2013=3413 dok je za 2014=3900kn… tako da priče o 10.000kn drže vodu samo ako se radi vjerojatno svaki dan po 24sata… pa ljudi rade u taxi cammeu za sitne pare i uvijek ima novih i novih kandidata za izrabljivanje… za 10.000kn pa i bruto će se pola slavonije prijavit… jednostavno tu nešto ne štima…

Zašto novinari ne dođu pitati nas, vozače, u kakvim uvjetima radimo?
Na koliko smo prijavljeni a koliko novaca daju na ruke.
Za koliko nas kilometara i prekovremenih sati prevare svaki mjesec.
I što se dogodi kad kažemo da smo preumorni nakon nekoliko dana na terenu, i da ne možemo voziti dok se ne odmorimo.
Tko plača kazne nakon što nas policija uhvati da smo vozili duže vremena nego smo smjeli, i to po Vašem nalogu.
Moj gospodine, tvoja cijenjena firma je na takvom glasu da će ljudi rađe biti gladni, nego doći pod tvoju čizmu.
Ne znam samo što inspekcija radi, ili bolje da se upitamo za koga radi…..
Pozdrav svim djelatnicima, i ne dajte se.

Zasto vi novinari neprovjerite informacije prije nego nesto napisete? Svaka medalja ima dvije strane!!
Pokazite mi covjeka koji nezeli zaraditi 10 000 kn. Pitajte nas koji vozimo u rikardu kada i kako smo zaradili 10000 kn.

Pozdrav svim kolegama

Koliko ja vidim placeni clanak SDP-a koji zeli reci da hrvati ne zele raditi a oni im otvaraju radna mjesta.


Zašto novinari ne dođu pitati nas, vozače, u kakvim uvjetima radimo?
Na koliko smo prijavljeni a koliko novaca daju na ruke.
Za koliko nas kilometara i prekovremenih sati prevare svaki mjesec.
I što se dogodi kad kažemo da smo preumorni nakon nekoliko dana na terenu, i da ne možemo voziti dok se ne odmorimo.
Tko plača kazne nakon što nas policija uhvati da smo vozili duže vremena nego smo smjeli, i to po Vašem nalogu.
Moj gospodine, tvoja cijenjena firma je na takvom glasu da će ljudi rađe biti gladni, nego doći pod tvoju čizmu.
Ne znam samo što inspekcija radi, ili bolje da se upitamo za koga radi…..
Pozdrav svim djelatnicima, i ne dajte se.

jako interesantno, možda bi im bilo bolje da se nisu ni javljali, jer ako netko od inspekcija ima m.da sve ovo provjeriti, bilo bi tu lijepih kazni

Postovani vi i vasi uvijeti rada su na razini robije,da bog pa vi dobijate 10 000 tisuca kuna radili sta mi radimo i zivili kako mi zivimo koja ste vi banda lazljiva koji vozac u vas ima toliku placu i sta radi za tu placu kako mi se gadite joj

Uuu kako me iznervira ovaj clanak aaaaaa

Imam 26 godina! I 8 godina radnog iskustva! Uz to manje honorarne poslove. Ciscenje, hostesiranje,da ne nabrajam… Mjesecno sigurno imam dobra ako ne i odlicna primanja. Samo zato sto radim… Ne radim savrsen posao, dapace jad i bjeda ugostiteljstva! Koje je toliko podcijenjeno i ljudi se doslovno prema tebi ponasaju ko da si zivotinja,al i dalje glava mi je u zraku i gledam na sebe i to da mi u zivotu nista ne fali… Malo malo se srecem s ljudima koji pricaju o nekoj krizi i imaju milion opravdanja i ko zna cega, joj tesko mi je! Eto ja radim, frizider mi je pun, rezije placene, imam za obuc, za potrosit i ne bunim se prekovremenima, i ko zna kojim nedostacima u poslu, jer zbog toga zivim i imam! Kao zensko nemogu bas obavljat poslove spedicije, neke baustele i sve sto je kod nas u redu placeno i od cega se lijepo zivi. Ali zato u konobarenju uz placu i svoje spodobnosti zaradim nekad i dve svoje place na temelju prekovremenih i bakse i svih uslova koji idu uz to! I sutim i slusam ova sranja o teskom stanju u drzavi, broju nezaposlenih i ljudi koji bi se obogatili da ne rade nista! I onda ljubomorno gledaju u druge sta imaju i komentiraju pa odakle pa dolaze svakakvi ruzni komentari i spustanje vrijednosti covjeka! Daj ljudi primite se posla!!!

Bitno da cete cure i zene kao ja nazivati svakakvim imenima i rec joj sigurno je zaradila ovako i onako a ja jedva imam vremena da popijem kavu s prijateljima! U njemackoj i vAni ljudi rade mAlo vise nego kod nas zato su im standardi i visi. Ja nisam osjetila krizu!! I cak stovise mogu se pohvalit time da sam svojim radom ispunila svaku zelju koju sam imala! Kod nas je tu sve puno neambicioznih lijenih i bezkarakternih ljudi koji bi se obigatili na brzinu! Osim sto vecina onih sto su na burzi i rade na crno i bog zna kakvim ilegalnim poslovima i zale se kako im je jebeno tesko!! Svoja nezadovoljstva iskaljuju na ljudima koji im nisu krivi. I kod nas je moderno kukati kako je tesko i kako je kriza i kako se nema !!! U radu je spas! Samosvijest, samostalnost i hrpa drugih ljudskih vrijednosti! Dok oni koji imaju svijest i zelju da im sutra bude bolje drugi kukaju i s oprostenjem seru. Joj kredit, naravno svaki dug se treba vratiti! Ako ne radis kako ces!! Al mentalitet ljudi tu je samo ljubomora na one koji su stvorili nesto koji imaju i koji na kraju nesto i rade! Svaki moj gazda u zivotu se dobro namucio da ima. A ovi sto cekaju da im padne s neba i duse su im isto tako prazne kao i komentari! Sramota! Sestra mi je zavrsila pmf i uz redovni fax radila koliko je mogla danas bez veze radi u plivi i da ne pricam dalje! Samo serete nebi radili niste ni probali! Samo komentirate i drzite se ko kraljevi i princevi nesto vam je ispod casti! Ko hoce radit radit ce ko nece nece!!! Samo nemojte trazit opravdanja di ih nema, jer to je najlakse i kad serete po saboru i kako nitko nije na svom radnom mjestu , ja to nebi ni znala da mi ljudi nisu rekli jer sam previse zauzeta!!! A ne vidite sebe dok u kaficima sjedite a vasa su radna mjesta prazna ili ih ni nemate! Kakva vlast takav i narod nema razlike!!! Nazalost ljudi koji su voljni radit rade! A ove bezposlicare koji najvise i pricaju o stanju u drzavi! Daj molim vas mi biramo vlast i da vam ovo stanje kukanja ne pase nebi promjenili bi ljudi sve.

Moja majka je samohrana s 5. Djece i sama podigla svako od nAs radom !!! Bez alimentacija bez pomoci drzave!!! Sramota treba bit ljude!!! Sramota treba bit one koji kazu radije cu doma sjedit i bit klosar nego radit!!!!! A najgore je da svaki poSteno zaraden novac ima vecu vrijednost ! Covjeku raste vrijednost kad radi! 10000 kn pa ja bi radila za to! Pa s takvom placom i imas sta za napravit u zivotu !!! Neki rade po dva i tri posla neki nebi nijedan. ! To je sramota

New Report

Close