HRT: Da, potrošeno je 825.000 kn na satove iz tvrtke Jarnjakova sina

Naslovnica Forum Komentari članaka HRT: Da, potrošeno je 825.000 kn na satove iz tvrtke Jarnjakova sina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

preko 100 000 EUR-a ulupali u satove?

vrijeme je novac.. [angry]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

6,4 milijarde kuna .. bog te mazo

Cookie Monster

pa nekome treba pucat u glavu …

Cookie Monster

SAle…teško bi bilo odlučiti kome ne…..

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Baš me zanima jeli mali Jarnjak platio poreze, ili je na poreznom stupu srama, ako i to tatica nije riješio, stvarno su banda najbolje organizirana do sada.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

ta državna firma ima minimalno 2 a mozda i 3 puta previse radnika. imaju ultra jaki sindikat, gdje se sefovi odjela ne usude dati otkaz radniku koji opetovano ne ispunjava svoje obaveze, radije ako se treba sami rijese problem. istovremeno ti ljudi za vrijeme radnog vremena i sa materijalom firme odraduju fuseve za dodatnu zaradu.

ma to su sitnice, dovoljno je provjeriti njihove namjestene natjecaje po kojima kupuju opremu daleko skuplje od normlane cijene, da bi se mogli namiriti svi sefovi i njihovi privatni džepovi… u toj odvratnoj firmi terba otpustiti za zagrijabanje trecinu zaposlenika, i polagano ih prepoloviti

Je, satovi su jako bitan “gadget”…
Iako svi imaju mobitele i sl gdje je informacija o točnom vremenu osnovna stvar.
I to s našim novcima (poreznih obveznika).
Fuuuuuj!

Nevjerojatan je način na koji dobro uhlebljena gospoda troše novac koji ubiru haračom od naivnog naroda. Zanima me da li bi “odrešili kesu” i u slučaju da sami moraju svojim radom stvoriti te grdne miljončeke koje svakodnevno troše.
Još uvijek mi nije jasno zašto neke od pametnijih stranaka ili ne sprovedu referendum pa da se ukine taj harač ili pak naprave izmjenu zakona pa da se danak plaća prema stvarnim primanjima nas koji moramo to i plaćati.
No trebalo bi još nekaj napraviti: za svaku takvu glupost tipa reprezentacije i poklona a da premašuju iznos od 10.000 kn (naši novci) u svakoj tvrtki u kojoj je država većinski vlasnik, tvrtka mora tražiti suglasnost saborske većine koja će to odobriti ili ne. Svaku takvu kupovinu ili namjeru kupovine objaviti u tiskovinama koje ljudi čitaju a ne u Narodnim Novinama pa da vidimo gdje smo i tko to troši naše pare.
Nije dovoljno da nam se ministri natječu tko će izmisliti veče poreze ili nove namete, sad imamo i slučajeve gdje se gospoda koja nikad nisu ništ sami privredili razbacuju našim novcima.
Dosta je više toga da mi radimo za državu, vrijeme je da ona služi nama zajedno s onima koje smo birali jer “ko bi gori, sad doli je…”

Pod hitno ukinuti pretplatu za HRT.

New Report

Close