HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Socijalistička banda! Uh, kako je privatizacija nužna da im se uzme cica iz usta! Bolje dat besplatno, nego da ovi dalje uništavaju, ili ti ko fol "investiraju"… Koliko potencijala uzalud potrošili, to je čudo jedno… Koji smo mi socijalistički raj…

1. Ti očigledno ne znaš što je to socijalizam.
2. Sve što smo prodavali zadnjih 25 godina stvoreno je u socijalizmu.
3. Najveću štetu su Hrvatskoj zadnjih 25 godina nanjeli "domoljubi", a čine je i dan danas.
[/quote]
Hahahhahahahahahahhahahahha!

Miliš reći, “Sve što smo prodavali zadnjih 25 godina UNIŠTAVANO je u socijalizmu.”

JUGOKOMUNISTI NISU INDUSTRIJALIZIRALI HRVATSKU![/url]

Jedino što je stvarano u socijalizmu je bijeda.

3. Najveću štetu su Hrvatskoj zadnjih 25 godina nanjeli “domoljubi”, a čine je i dan danas. => TOČNO! Komunisti sa promijenjenim knjižicama SDP+HDZ i sateliti, a ponajviše lokalni “domoljubi” tipa ovih u HIMR (a ima ih po svim općinama ko blata).

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


3. Najveću štetu su Hrvatskoj zadnjih 25 godina nanjeli "domoljubi", a čine je i dan danas.

I baš zato PRIVATIZACIJA!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Super je bio socijalizam ali su ga shebali domoljubi. Majko moja kakvih likova ima, e moj yu bito

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Jubito , pa nemožete ovdje pisati , investirati i trgovati na burzi ako Vam je tako mio socijalizam ( ok , nemože Vam to nitko zabraniti ) , ali bolje bi Vam pristajalo komentiranje na ljevičarskim forumima , lakše bi se razumjeli !

prodala sam dioice po 600 kako sam i najavljivala.
ne jer ne vjerujem da vrijedi više ili jer ne vjerujem da će uspjeti privatizacija već da pokupim za mene veliku zaradu.kupovala sam oko 200.
imam jednu drugu dionicu u fokusu pa se bojim da cijena ne naraste.
držim fige dioničarima da netko kupi.
ako ne kupim nešto drugo a natječaj i cijena padne kupit ću ponovo himr a možda i prije toga ako dođe neka dobra vijest ako stignem kupiti dok cijena ne naraste previše.
sretno svima
lp

Ma hebe se meni i za kvazilijeve i za kvazidesne, ne glasam ni za HDZ niti za SDP, ali ono što je istina – istina je.
A vi sada politizirajte koliko hoćete, zovite me partizanom, ljevičarem, jugonostalgičarem, boli me kiki. Imperial je najvećim djelom izgrađen za vrijeme socijalizma, jednako kao i Jadranka na Lošinju koju su uspješno preuzeli Rusi.
Zapravo, kada malo razmislim, prilično su slične bile te dvije hotelske grupacije, kako po smještaju objekata i prirod, tako i po načinu gradnje. Naravno, Jadranka je sada tri koplja iznad Imperiala.


@zm1

Ne kažem ja da je socijalizam bio nešto super, jako se dobro sjećam neimaštine, čekanja u redu na detergent, ulje, benzin ali ljudi su bili zadovoljniji, egzistencija im je bila osigurana, bilo je smjeha, druženja i sreće. Bilo je posla za svakog, zdravstvene skrbi za svakog itd.
Uostalom, ti ćeš mi govoriti gdje ću i što ću ja pisati?!

@sokolić “U”
Obzirom da izvrsno izvrćeš smisao nečijeg teksta i tumačiš ga kako tebi paše, javi se domoljubnom karamarku za kakav domoljubni konzultantski aranžman, takvi kao ti su mu uvijek dobro došli.

Niste vi domoljubi, vi ste kleptorodoljubi. Trebali bi ste se zvati HIZ, hrvatska interesna zajednica. :))

Spremni !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Evo će me proglasiti i fašistom jer ne njegujem tekovine nob- a i ne volim druga tita. Prije ovog rata zaklinjali su se u Jugoslaviju, samoupravljanje, komunizam, antifašizam.. Sad je sve nestalo i svi se skrili pod antifašizam. Da bar malo budemo u vezi s temom, terasa jednog hotela Imperijala je sagrađena na masovnoj grobnici ubijenih njemačkih vojnika. To bi bila dobra reklama za njemačke turiste…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


,ali ono što je istina – istina je.

Tocno. Sto je istina, istina je, bez obzira kako vi pokusali prikazati tu istinu.

Vjerujem da nisi procitao link koji sam stavio, ionako nije bio za zatupljene umove, vise sam ga stavio zato da oni koji ne znaju, a promisljaju, saznaju nesto novo. Zato cu sad staviti i komentar koji se nalazi ispod istog tog clanka, kao odgovor na tvoju istinu, ali krive zakljucke, ne radi tebe, radi drugih:

Kekslin
18/05/2015 u 20:24
“Takvi mitovi su nevjerojatno duboko ukorijenjeni. Velika većina ljudi koje znam reći će da je prije bilo bolje – i to ljudi koji ne samo da nisu nekakvi bivši partijaši nego čak nisu niti nešto posebno lijevo orijentirani. U njihovim očima usporedba je li bilo bolje danas ili jučer čak nije niti legitimna – samo postavljanje pitanja izaziva čuđenje i zgražanje. Naravno, to se uvijek podupire “činjenicama” – postojanjem moćne industrije prije svega, dok pak znamo da se danas u RH ništa ne proizvodi. Mislim da se na kraju to svodi na nostalgiju, ljudi su jednostavno bili mlađi, svijet je bio pred njima, a danas su stari i ogorčeni pa se trude i svoju okolinu utopiti u tu beznadnost.”

Uz to, cinjenica da su nesto napravili, pa makar to bili i Imperijali, ne mijenja cjelovitu istinu. Koja je uz toliko mrtvih ostavila i toliko bjede, a vidimo i tolike isprane mozgove.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

I meni je prije bilo puno bolje.
Vodao sam jako dobre mačke od Ade Bojane, preko svih boljih otoka do Umaga, dok me jedna nije nadmudrila. Sada sam i doma dužan, a nekad je moja roba išla na strana tržišta strašno puno.
I na Rabu je bilo jako romatičnih tjedana, tako da je Jubito ipak u pravu 100%.
Što mi znači da sada imam i više love, ne idem ispod 4 zvjezdice, kada mi je prije bilo puunoo bolje u plićaku.

joj nemojte i ovdje dovoditi 1945. pls
hvala svima.

O cemu vi ovdje pricate. Pa naravno da je Imperial sagradjen u vrijeme socijalizma, kao i sve drugo sto sada rasprodajemo. Pa to su cinjenice, o tom nema diskusije.
U ono vrijeme se gradilo da bi lokalni ljudi imali gdje raditi, a nije se razmisljalo da li ce nesto biti profitabilno ili ne. Gledano cisto kapitalisticki, Imperijal vjerojatno nikad ne bi bio sagradjen, kao i puno toga drugoga.

I meni je prije bilo bolje…samo da se zna 🙂
Danas je pak toliko dobro, da svi odlaze 🙂

http://cerp.hr/default.aspx?id=4432

Whatever you're up to, I hope it's profitable!

Hocemo li saznat ko je sve preuzeo dokumentaciju, je li to javna informacija?

Koliko je vidjeti iz poziva, kao jedini uvijet je ostala minimalna cijena.

New Report

Close