HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vraćamo se na 600? 🙂

kupnja je jako zivnula, nesto je valjda procurilo…


Ne bih se stavio ruku u vatru da se vraćamo na 600 kn.
Jako me brine, zapavo žalosti izjava župana da neće dozvoliti citiram "fondovski špekulantski kapital " u svom dnevnom biltenu, nego da treba preuzeti netko tko će dalje ulagati.
Pa tko je tu lud ? Sve u svemu biti će tu još igara bez granica, kako se može zaključiti.
Kako ova država tj. društvo još nije propalo potpuno ???

Ma ko če njega išta pitati? Inače kupit če to neko ko če znati šta sa time raditi.

komadina treba prvo da kupi par dionica pa tek onda nek nešto o tome lupeta. tko je on u opće da ima pravo pričati o imovini koja je dijelom i moja? u vezi imperijala se valjda prvo mene nešto treba pitati pa tek onda može i njegovo neobavezno mišljenje. znam da je ovo čudno ali stvari doslovce tako stoje.

who dares, wins

ovo je odgovor na pisanje korisnika kojeg ignoriram ali on mene nemože,ne želi…
moje mu pisanje jako smiješno.
a nije sam shvatio ono što se je vidjelo iz aviona još prije>5 g,.isto toliko i ja pišem o tome na ovoj temi i argumentirano iz činjenica izvodim svoja razmišljanja na glas.
ne uvijek i sa točnim rezultatom zato i često napišem
“možda griješim nebi bilo….”
tko se je dao navesti na razmišljanje do sad ima velikog razloga za zadovoljstvo.
u svakom slučaju neusporedivo više u odnosu na avg zse ulagača.
nije se dao “nagovoriti” i sada iz njega teku potoci jala za propuštenom prilikom.
meni najsmješnije je što će vrlo izgledno u budućnosti propustiti još više nego što je do sada ali…
što možemo od takvih u budućnosti očekivati nego još više potoka suza,žala,jala…
gubitnike treba razumjeti i treba im oprostiti
a možda i evoluiraju i shvate da treba nekad uzeti u razmatranje i tuđe argumente.
ne košta ništa a možeš puno dobiti.
možda se i zato kaže”najbolje stvari u životu su besplatne”
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


komadina treba prvo da kupi par dionica pa tek onda nek nešto o tome lupeta. tko je on u opće da ima pravo pričati o imovini koja je dijelom i moja? u vezi imperijala se valjda prvo mene nešto treba pitati pa tek onda može i njegovo neobavezno mišljenje. znam da je ovo čudno ali stvari doslovce tako stoje.

Ja sam u LRH i tamo ima jedan dujmic, lokalni pandam ovom komadini samo na gradskoj razini…taj je rekao da je Opatija sa 25%+1 dionica branik i sigurnost malim dionicarima…a onda su prodali LRHC udio Ostoji, svojih 25% (ne i onu jednu dionicu) te tako oslobodili Ostoju od obveze davanja javne ponude.
Toliko o braniku malih…demagogija ko i sve sto je bilo od 1945do danas s njihove strane.

mozete se vi tu raspravljati o zupanu ili o 45-toj koliko hocete
ali cinjenica je da je danas bio solidni volumen po prosjecnoj 583
isto tako cinjenica je da je trzisna cijena jos uvijek vise od 40% nize od pocetne prodajne

vidjet cemo kako ce se stvari dalje razvijati, ako neki investitor pusti pricu u medije da je zainteresiran, ovo ce se lansirati
a u najgorem slucaju ako opet propadne natjecaj, novi ide do kraja godine sigurno

Ovde ce svi investitori prije kao adris govoriti, da ne bi to ni stapom dirnuli ali vidjecemo, ja sam siguran da ce biti vise obavezujucih ponuda.


mozete se vi tu raspravljati o zupanu ili o 45-toj koliko hocete
ali cinjenica je da je danas bio solidni volumen po prosjecnoj 583
isto tako cinjenica je da je trzisna cijena jos uvijek vise od 40% nize od pocetne prodajne

vidjet cemo kako ce se stvari dalje razvijati, ako neki investitor pusti pricu u medije da je zainteresiran, ovo ce se lansirati
a u najgorem slucaju ako opet propadne natjecaj, novi ide do kraja godine sigurno

da, a u novom natječaju cijena 888 kn! i opet 15 ozbiljnih ponuda i opet propali natječaj!

zar još niste skužili da imperial ne smije i neće biti prodan jer je previše puno politike unutra! od lokalnih pa do najviših razina! sretno vam bilo i lp.



mozete se vi tu raspravljati o zupanu ili o 45-toj koliko hocete
ali cinjenica je da je danas bio solidni volumen po prosjecnoj 583
isto tako cinjenica je da je trzisna cijena jos uvijek vise od 40% nize od pocetne prodajne

vidjet cemo kako ce se stvari dalje razvijati, ako neki investitor pusti pricu u medije da je zainteresiran, ovo ce se lansirati
a u najgorem slucaju ako opet propadne natjecaj, novi ide do kraja godine sigurno

da, a u novom natječaju cijena 888 kn! i opet 15 ozbiljnih ponuda i opet propali natječaj!

zar još niste skužili da imperial ne smije i neće biti prodan jer je previše puno politike unutra! od lokalnih pa do najviših razina! sretno vam bilo i lp.
[/quote]
Smije ne smije ako ce neko ponuditi prodajnu cijenu bit ce prodan.

ako vidite da je u padovu uloženo 8,5 m€ valjda je normalno da cijene ne može ostati ista kao ona procijenjena dvije godine prije toga. i dalje je cijena za sve cca 70m€ dok je u samo jednu renovaciju uloženo više od 10% tražene cijene. koliko onda vrijedi ostalo? ovim tempom bruto prihodi firme za 4 godine dosežu traženi iznos. i td. i td. što se tiče politike u firmi nadam se da su komadini i ostalim jazavcima uredno isporučili račun za muvanje po hotelu.

who dares, wins

Ovakva prepiska daje širu sliku o HIMR. Dakle, tvrtka je bila bankomat za moćnike.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Zavrsno-usminkavanje-Obnovljeni-rapski-hotel-Padova-ovog-tjedna-prima-prve-turiste?meta_refresh=true
To opravdava cijenu toliko ispod cijene CERP-a. Vuk dlaku mjenja, ali ćud nikada.
Župan govori o “špekulantskom kapitalu” kojeg treba zaustaviti.
Ipak nije slučajna ova cijena na burzi. Nema ništa slučajno, ovdje po svemu sudeći caruje drugarstvo.

Vladimir Baričević
Vlado, imenjače, bivši kolega, NEDAJ IMPERIJAL. NEDAJ RAB onima koji nemaju pojma o žuljevima Vaših majki i očeva koji su sve to na OSOBIT način radili i gradili. Imperijal i Rab nitko ne zaslužuje osim RABLJANI.
Sviđa mi se · Odgovor · 2 · 17. svibnja 2016 3:23

Toni Rikić · Docent u Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu
A zašto je imenjak Vlado godinama ,peti kat hotela Padova naplaćivao na “crno” i deklarirao kao hotel sa četiri kata ?? Vlado Vlado treba ponovo otvoriti Goli Otok za takve kao ti !!



Vraćamo se na 600? 🙂

kupnja je jako zivnula, nesto je valjda procurilo…
[/quote]
ma nije vrag da će ovo “bezvrijedno”(citat jednog od pesimista koji je prodao na 400)
usprkos početnoj cijeni 816 netko snimati???
halo jel netko razmišlja da bi nekog iz ekipe pesimista moglo nešto strefit???
ako baš nemorate nemojte raditi DD
nijedan novac nije vrijedan ljudskog zdravlja,života…
ako je do toga neka se nikad ne privatizira(pa nek netko kaže da nisam osjetljiv na pesimiste???),neka se nikad ne isplati premija i ja ću bez problema živjeti sa time.
za koju godinu biti će ovdje dividendi >50 kn,neće niti to biti za baciti.
ne loše za nas skromne optimiste koji smo prenesposobni vidjeti “bolje prilike” već samo dobre i koji ustajemo iz kreveta i za manje od 20% godišnje.
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



mozete se vi tu raspravljati o zupanu ili o 45-toj koliko hocete
ali cinjenica je da je danas bio solidni volumen po prosjecnoj 583
isto tako cinjenica je da je trzisna cijena jos uvijek vise od 40% nize od pocetne prodajne

vidjet cemo kako ce se stvari dalje razvijati, ako neki investitor pusti pricu u medije da je zainteresiran, ovo ce se lansirati
a u najgorem slucaju ako opet propadne natjecaj, novi ide do kraja godine sigurno

da, a u novom natječaju cijena 888 kn! i opet 15 ozbiljnih ponuda i opet propali natječaj!

zar još niste skužili da imperial ne smije i neće biti prodan jer je previše puno politike unutra! od lokalnih pa do najviših razina! sretno vam bilo i lp.
[/quote]
Mislim da ti prica ne drzi vodu zato jer nemre politika u ba tabora biti bitna…kada je na vlasti SDP i sada HDZ…to je nemoguce!

u zadnjih pet godina investicije su iznosile čak 61 milijun eura
Vaš link ….

who dares, wins


u zadnjih pet godina investicije su iznosile čak 61 milijun eura
Vaš link ….

ma nemoguće kolega da vi niste nešto pobrkali??? 🙂
ja sam na ovoj temi pročitao potpuno suprotno:

…barem 80% objekata treba temeljitu rekonstrukciju, a od toga polovicu srušiti i ponovno izgraditi…


dali vjerovati pesimisti koji je prodao na 3xx ili optimisti koji nije htio > 600??
onaj tko nije prodao nije ni zaradio zar ne?
istina mogao je i puno puno više …
ali niti onaj tko nije kupio nije zaradio zar ne?
a dali je mudro kupiti po 600 nešto što si prodao po 3xx?
nebi bila senzacija da ispadne kao dobra odluka zar ne?
a bilo je puno jakih razloga za kupnju a ne prodaju na 3xx koje su “bezveznjak ili dva “(citat pesimiste koji je prodao na 400)ponavljali nebrojeno puta…
stavio dva šapanjca na hlađenje,onaj najskuplji će biti otvoren ako nitko ne kupi
ili ako kupi netko iz kategorije ozbilan novac,netko kao TUI
što bi značilo da će od himr napraviti nešto kao na platu
a šta se tamo radi?
čuda neviđena na hr jadranu
standard 5+ zvijezdica,najviša tui kategorija,jedan zaposleni po ključu +ostala čudesa …
otvaranje 2018

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close