HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vas čekam kod 18

Hehe, ma nije to. Svi su jos pod PTSP-em od pada cijene sa 60-ak, na 30-ak, a racunali na brzi comeback. Ovo ih je dotuklo i onda bijeg.



Odavno su uracunati rezultati 1Q u cijenu ove dionice. Pa sjetite se samo kada je Loncar poceo sa raprodajom.

izgleda da nisu svi uračunali ovakve rezultate u cijenu
[bye]
[/quote]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama HGSP-R-A nastaviti u 11:47.

Na upit Upravi Drustva HGspot d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate neke nove i/ili promijenjene materijalne činjenice, a koje nisu dostavljene Burzi te koje bi mogle utjecati na opisani pad cijene predmetnih dionica Društva.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Mislim da je dno dotaknuto… [thumbsup]

krivo misliš
dno je dotaknuto kad ova firma stavi kljuc u bravu i vrati se tamo na adresu B. Bušića od kud su i startali

Postanite Eu-robovi

Tocno da nemoze tocnije, neznam samo gdje su pohrlili ovi na kupnju?


krivo misliš
dno je dotaknuto kad ova firma stavi kljuc u bravu i vrati se tamo na adresu B. Bušića od kud su i startali

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

http://www.poslovni.hr/141888.aspx

Koji su vam sektori zanimljivi?U pravilu ciljamo na maloprodaju..

Gdje su pohrlili ovi na kupnju? Očito u optimizam.
Biti ili ne biti pitanje je sad! Vuk.S.Karadžić prvi prijevod ove poznatice načinio je kao "Trt,mrt, život ili smrt!"
Čitam tvoju krilaticu "Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima". Mene sada više muči pomisao: što ako se broj pesimista naglo smanji?

Ja kupujem od pesimista, a ne od očajnika.


Gdje su pohrlili ovi na kupnju? Očito u optimizam.
Biti ili ne biti pitanje je sad! Vuk.S.Karadžić prvi prijevod ove poznatice načinio je kao "Trt,mrt, život ili smrt!"
Čitam tvoju krilaticu "Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima". Mene sada više muči pomisao: što ako se broj pesimista naglo smanji?

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


Čitam tvoju krilaticu "Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima". Mene sada više muči pomisao: što ako se broj pesimista naglo smanji?

Ne znam zašto ali nekako mi se čini da pesimista na ovoj dionici neće nestati u tako skoro vrijeme.

I ja imah taj osjećaj te ga malo proanalizirah:
HGSP se pravilno konsolidirao u kratkom vremenu i što je možda važnije u pravo vrijeme.
Konkurentne cijene? Netko je primoran na konkurentne cijene sve do dampinških. Grčka još spušta 10-15% turističke cijene. No ljudi podosta kalkuliraju sa sigurnošću. Bitna je i harmonija ljuskog potencijala.
Veljko Ostojić rušenje cijena smatra izrazito negativnom pojavom i otprilike kaže: ‘Snižavanje cijena kao poslovni potez nije najbolja poslovna odluka. To je pokazatelj neke vrste panike kod ponuđača, što na dugi rok donosi samo probleme. Nakon što se cijene spuste nije ih moguće u kratkom roku vratiti na prijašnju razinu. Naravno da je cijena značajan faktor u odabiru proizvoda, no puno značajniji čimbenik je vrijednost za novac. Cijenu kao apsolutnu kategoriju treba staviti u odnos s onime što ćemo dobiti za tu cijenu. Po meni je kvalitetniji poslovni potez od pukog spuštanja cijena davanje dodatnih vrijednosti za istu cijenu’.
Pročitah pažljivo još jednom financ.izvještaj i nađoh valjanih razloga za vjeru u ovu dionicu.
Puna skladišta a prazan račun? To je dvosjekli mač, pogotovo na ovom području. Blokada je dobro iskustvo. A i čemu to u doba brzih distribucija?
Obzirom na opće stanje tržišta i reforme u tijeku, zaključujem da burza je klađenje na konja, ne poznatoga nego onoga koji dobro vuče, kojeg jahač pažljivo i znalački usmjerava.

New Report

Close