Grčić prosuo novac iz EU fondova za 2014.

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić prosuo novac iz EU fondova za 2014.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma nema ovaj jadan pojma što se oko njega dešava. Predavao statistiku na Ekonomskom faksu, oznake delta sigma, to je najveći doseg bio uz pet kavica dnevno. Odakle se on jadan pojavio u gospodarstvu, sad se sjetio nešto učiti i raditi oko realnog sektora. Rad na faksu je jedna priča, pisanje radova za konferencije, rad u realnom sektoru je druga priča i isporuka robe, nenaplate,….

ovi se trude upravo to (kad ćete shvatiti?)

http://goto.blog.hr/2014/02/1631738353/bezimenom-imenjaku.html

Vrhunska štetočina!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Ne znam zašto mi poslovni briše upis u kojem sam naveo da je Marina Lovrić Merzel srpkinja koja se je zvala Žarka Sekulić a da joj je zamjenik u SM Županiji abolirani četnik Bogdan Rkman.
Gornje izjave su istinite i lako ih je provjeriti.

briše vas da vas zaštiti od kaznenog progona, prozivanje po nacionalnoj osnovi je u eu kažnjivo.

koliko vama mora biti dobro u ovoj ekonomskoj situaciji da u poslovnim novinama, u doba najveće ekonomske krize tulite o nacionalnoj pripadnosti? kako vas nije sram?

kad je taj počeo rasipati novac fakulteta i za nagradu dobio ministarsko mjesto, kakvo je čudo što i dalje rasipa, nada se premijerskom mjestu

od 45,e do 90,e smo bili netko i nešto sad smo ono što je tvoja slika profila,koliko govedo možeš biti da glasaš za hdz i franju tuđmana kojemu si povjerovao u tisućljetni san i švicarsku državu za 6 mjeseci izlaskom iz jugoslavije,danas se ravnamo zahvaljujući njemu i svima vama koji ste ga podržavali kao i njegovu zločinačku organizaciju svih ovih godina sa albanijom i rumunjskom i bugarskom – samo ću ti jednu stvar reći – oni od 45,e do 90,e (komunist i jugoslavija)su u današnjoj hrvatskoj još uvijek vlasnici 90% škola i fakulteta – svih bolnica i da ne nabrajam dalje,ovi tvoji smradovi nisu uspjeli ni okrečiti što je partija izgradila,jedan jedini domovniski stadion hrvatska ne posjeduje,igra se na komunističkim temeljima sfr jugoslavije,franjo nije bio sposoban jedan jednini stadion izgraditi a kamoli jednu bolnicu,pa hrvatska nije napravila niti jednu hrvatsku bolnicu u zadnje 23 godine nezavisnosti,jel to tvoj i franjin tisućljetni san,jel ovo vaša švicarska država,što mi mladi da radimo u ovom vašem tisućljetnom snu,da se selimo iz nje zahvaljujući vama jer ste kao kokoške razmišljali kad ste glasovali za ovaj jad bijedu i sirotinju,veliš 45,a 90,a – što ćemo mi rođeni poslje 90,e jel imamo pravo pljuvati po vama koji ste svi redom služili “JNA” koji ste slućili partiji i jugolsaviji,da vas pljujemo ili kaj već – pa vi pljujete po jugoslaviji u kojoj ste imali sve i koji ste podržavali taj sistem a sad glumite nama mladeži neku nevinost optužujući tobože kolik ste zaostali zapravo sami sebe jer ste u stvari vi ti koji ste živjeli u tom sustavu,povraća nam se više i od komunista i partije i ćirilice i ustaša i četnika i domovinskog rata,dajte posao ovoj mladeži,23 godine ste glasovali za lopovluk i imate srama da se javite i pljujeto po onom što ste lizali 50 godina,fuj bljak – govedo ostaje govedo

milijunas,umjesto što si pisao taj esej trebao au iskreno reći Tudjmana ne volim jer nas više nema 12% nego 4% a sve to vašom krivicom i bez zločina. To je najveći Tudjmanov “grijeh”. Ostalo su lupetanja jer je on umro 1999 a sad je 2014.

Pustite milijunaša. On je jugoslovenčina koja pati zbog nestanka odvratne državne tvorevine koja se je zvala jugoslavija a za Hrvate je bila tamnica.
Kad god vidim da netko spominje zadnje 23- 24 godina znam da je jugoslovenčina a ne zna da je dolaskom srpskog kralja na čelo Hrvatske počelo najgore doba u hrvatskoj povijesti. Znači radi se o najgorem stoljeću 1914 – 2014. Nadam se da protijekom tog jubileja stvari trebaju krenuti nabolje za Hrvate.


A najgore od svega je da nam profesor Grčić uči djecu.

Al će biti naučena

Da on ce ucit ekonomiji,a dr. ekonomije cak uspio popusit pare ekonomskog vakulteta u Splitu stavljajuci novac na krivu banku. E to stvarno moras bit biser znajuci koliko je banaka u Hrvatskoj potonilo. Eto koji je to ekonomist. Stavio 5 miljona kuna na Credo banku. Mi u Dalmaciji to zovemo ko prstom u govno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Ne znam zašto mi poslovni briše upis u kojem sam naveo da je Marina Lovrić Merzel srpkinja koja se je zvala Žarka Sekulić a da joj je zamjenik u SM Županiji abolirani četnik Bogdan Rkman.
Gornje izjave su istinite i lako ih je provjeriti.

briše vas da vas zaštiti od kaznenog progona, prozivanje po nacionalnoj osnovi je u eu kažnjivo.

koliko vama mora biti dobro u ovoj ekonomskoj situaciji da u poslovnim novinama, u doba najveće ekonomske krize tulite o nacionalnoj pripadnosti? kako vas nije sram?
[/quote]

Ja nisam vrijeđao po nacionalnoj osnovi pa niti nema temelja za nikakav progon.
Meni se čini da baš ti insinuiraš da je biti Srbin ustvari uvreda. Mislim da tebe treba progoniti.

New Report

Close