Građevinari se dižu iz pepela, rastu i 150 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Građevinari se dižu iz pepela, rastu i 150 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Viadukt dižu u nebesa, a onda se čude maloj dobiti…isto tako, i cijeni u koju su već uračunati svi
mostovi i ceste do 2020…Ovo napuhavanje je zbog aerodroma…to slušamo već 2 godine..

vi kolegice ložite na drva, vidim imate priličnu količinu pepela, tek smo malo izvirili iz pepela, a vi odmah šuk novi po nama

Tomo prijatelju to je bilo prije 6 godina dakle ne lažem ..
malo se upristoji slobodno…procitaj post prije nego ga postas i prozivas ljude lažovima..napisao sam 5 godina …koliko vidim da do 2011 ima 6
da viadukt je bio 100 kuna ali prije 6 godina kolega
a prije 9 je bio 4500 kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

I dajte prestanite baljezgati sto je bilo prije 100 godina
ljepo se u ovom između ostalog kvalitetnom ćlanku vidi koliko je koja dionica građevinara rasla vrlo precizno
to sto neki ovdje zele izokrenuti istinu !!!
osobno ih žalim….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


IGH je bio na 85 sad je na 250 kn, THNK na 280 kn sad je na 680, VDKT sa 100 na 400 kn itd.
baloni građevianrskih dionica porasli su daleko iznad +150%, mnogi su narasli i po +300% !

kolega, sutra bi moglo to malo stati….napokon…da ti glava odnosno zid odmore:)

temperature rastu, slabije se loži, ponestaje pepela za bacanje po Pepeljugam, prinčevi su ih ugledali, ah samo da nije zlih maćeha

Koji je razlog tog rasta, novi poslovi, najava dobrih rezultata ili samo veliki dugogodišnji pad cijena dionica?


Koji je razlog tog rasta, novi poslovi, najava dobrih rezultata ili samo veliki dugogodišnji pad cijena dionica?

THNK novi poslovi, IGH novi poslovi, DLKV već radi, INGR PU kupio pola miliona dionica na 3,5, HDEL ? VDKT – rade već, i na kraju izdan je puno veći broj građevinskih dozvola , kreće novi ciklus gradnje, tko će gdje i koliko učestvovati i zaraditi, vidjeti ćemo, o tome će ovisiti cijena dionica u sezoni 2018/19

sada se već ozbiljno rasplamsalo, a naše perjanice otresaju pepel s krila. spremne za let

Sretno građevincima, ja sam tu godinama out ali ako oni ozbiljnije krenu naprijed to je dobro za sve.


Sretno građevincima, ja sam tu godinama out

pričalo se unazad nekoliko godina o velikim sredstvima Europske unije namjenjenih mahom za pokretanje građevinskih zahvata, u jednom trenutku se moglo očekivati otključavanja dionica vezanih za konstrukcijski sektor.

🙂

Nemogu naci 10 tesara
Pa tko ce im taj rast narudzbi odraditi

Ajde dečki, sad kad se zaradili vratite rodbini , bakama, bankama , firmi i sl… novce …..
Razliku uložite , kao i inače.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

naša građevina radi na principu podizvođač izvođača,podizvođač podizvođača,podizvođač podizvođača podizvođača.i dok se dobit podijeli kroz pet ruku ostanu svakom mrvice.dovoljno je da zadnji u lancu koji je najslabija karika nešto zabrlja i ne ispoštuje rokove pa dobije penale i ode mast u propast.zato nam građevinci jesu u banani i rade poslove sa gubitkom.prošla su vremena kada je država plaćala višestruko nego što su odradili.

naša krila su pomalo spržena, daljnji let je izgleda postao nemoguća misija, možda nas opet čeka pepeo


Koji je razlog tog rasta, novi poslovi, najava dobrih rezultata ili samo veliki dugogodišnji pad cijena dionica?

Dosada “investitora”!

New Report

Close