Glavaševe slabe kalkulacije (objavljeno 16.10.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Glavaševe slabe kalkulacije (objavljeno 16.10.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pravosudni proces je uvijek jedna velika predstava koja ima svoje glavne glumce i režisere..,svoju radnju i kraj..Moćnici često postaju bespomoćnici..,predstave se i odigravaju zato jer glavnim glumcima i ne preostaje ništa drugo …[smiley10]

Kada netko voli biti glumac, onda neka glumata. Problem je što su neki prisiljeni glumiti po komadu kojeg nisu sami odabrali.

La vita e bella!

Malo je naopako reći da proces ima elemente političkog progona zato što je počeo tek kada ga je politika prestala štiiti. Možemo reći suprotno: da još ima elemenata političke i medijske zaštite i nakon što je progon počeo, jer je očito da se ni političari ni mediji ne odnose prema njemu kao onome što on zaista jest, naime jedna od najmračnijih spodoba s najodvratnijim zločinima koje su stale pred sudove neovisne Hrvatske.

čovjek je, ma kakvo moje mišljenje bilo o njemu, unaprijed osuđen i kriv.
a osnovni postulat prravosuđa je da je SVATKO NEVIN DOK SE NE DOKAŽE DRUGAČIJE….
isto tako nije mi jasno da, dok se nije dokazalo tko je i zbog čega ubio te ljude, UBICA(sam je priznao da je ubio) slobodno šeće!?!?
da je politički proces jasno je iz tog što suđenje dolazi u trenutku kada glavaševa stranka dobija većinu u Osijeku!?!

ok.. ako se vjeruje Fehiru(ubojstvo-nadređenje) zašto se ne bi vjerovalo Glavašu u slučaju izborne prevare u HDZu???po čemu je fehir vjerodostojniji???? ako mi netko kaže svaka čast…

ne branim Glavaša,već samljut na ljude koji brane nelogičnost sistema!!!!! tj ne vrijede ista pravila za sve!!!!! i to je najveći problem:(

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close