Fotografija

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Fotografija

Pogledaj boje,pejsaz,kut… sagledaj sve segmente.
Vidi, ne treba zanemarit ni dob fotografa,po malo pa mi javi.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Vjeko sredi mi da budem moderator.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Vjeko sredi mi da budem moderator.

Ja sam da se čovjeku izađe u susret, jer vidi se da čovik ima talenta i potencijala za jedan tako delikatan posa a šta se da zaključit iz njegovih sadržajnih i konstruktivnih postova pravilno usmjerenih…Mislim da sam se kratko ali sažeto izrazio…. [proud]



Vjeko sredi mi da budem moderator.

Ja sam da se čovjeku izađe u susret, jer vidi se da čovik ima talenta i potencijala za jedan tako delikatan posa a šta se da zaključit iz njegovih sadržajnih i konstruktivnih postova pravilno usmjerenih…Mislim da sam se kratko ali sažeto izrazio…. [proud]
[/quote]
Jebeš ti mene Šangi al svaki glas dobro dođe ajd namjestit cu ti komada.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Vjeko cije su slike bolje ?
Krokijeve ili od mede ?

Ne mogu objektivno sagledati jer sam toliko jalan na oboje što su bili tamo da mi je zavist pomutila analitičko rasuđivanje.

Kroki ili medo? Kakvo je to opet izražavanje prema kolegama iz forumaške zajednice?

Moderator? Neće ići, vjerojatno bi to toliko vrhunski odrađivao da bi ja odmah dobio otkaz i to bez otkaznog roka. Izvini na sebičnosti, ali moram misliti i na svoje d…

Suricata suricatta

Vjeko,Vjeko……………odoh ja krug a ti razmisli još jednom.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

I dalje smo u Finskoj točnije u Laponiji.




Vjeko sredi mi da budem moderator.

Ja sam da se čovjeku izađe u susret, jer vidi se da čovik ima talenta i potencijala za jedan tako delikatan posa a šta se da zaključit iz njegovih sadržajnih i konstruktivnih postova pravilno usmjerenih…Mislim da sam se kratko ali sažeto izrazio…. [proud]
[/quote]
Jebeš ti mene Šangi al svaki glas dobro dođe ajd namjestit cu ti komada.
[/quote]
Zgubi nije tebe Vjeko shvatio, on misli da bi mu ti kruh oteo… neee…ti si mislio samo da mu uređuješ oko ležernog….alooo, to je tvoja branša, ne oni iz top 10 i svi gubitnici !!!

Kroki ili Babac je od milja aovo medo..nisam skužio da je to na avataru pas,jebiga [undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Šangi ti si novi direktor P.D.
A ovo sa medom,ma kako nisam vidio…uf Vjeko je kriv ,natrcao sam se.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

…motivi iz sjeverne Norveške…


Šangi ti si novi direktor P.D.
A ovo sa medom,ma kako nisam vidio…uf Vjeko je kriv ,natrcao sam se.

Nisam sam.. [lol] [lol] [huh]

New Report

Close