FOTO: Pogledajte turistički raj vrijedan 250 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Pogledajte turistički raj vrijedan 250 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pažljivo sam pregledala sličice…i meni unutarnji dizajn – ne sviđa.
Nema kreatovnosti i luksuza.

Bravo za HORTIKULTURU oko svih sadržaja! Lijepo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pažljivo sam pregledala sličice…i meni unutarnji dizajn – ne sviđa.
Nema kreatovnosti i luksuza.

Bravo za HORTIKULTURU oko svih sadržaja! Lijepo.

dizajn je u skladu sa kategorizacijom objekta. meni ne leži, ali to uživo izgleda jako dobro. hotel je jedan dio priče, a luksuzni objekti su drugi dio priče. tamo je dizajn puno ljepši.
hortikultura je tipična porečka – nema greške, a niti konkurencije u cijeloj hrvatskoj, a bogme i u regiji. tko to ospori i dokaže, nagradit ću ga.

...povijest se ponavlja...

Najljepše je to što će taj resort ove godine početi donositi lijepe novce, a uz ovakvo vrijeme moglo bi to biti fenomenalno…


Najljepše je to što će taj resort ove godine početi donositi lijepe novce, a uz ovakvo vrijeme moglo bi to biti fenomenalno…

taj otok oduvijek donosi lovu, a sada je tu još više objekata, a kategorizacija hotela je dignuta za jednu klasu više. dvorac je prebukiran oduvijek, a sada ga se vidi i sa obale, što uljepšava kompletnu vizuru.
efekti ovoga vidjet će se kroz par godina. investiciju treba i vratiti, a obzirom je otok bio zapostavljen (iako omiljen kod turista upravo zbog prekrasnog pogleda na grad), prihodi će sigurno biti značajno veći nego prijašnjih godina.

...povijest se ponavlja...

Razmišljam da odem sama se uvjeriti u sličice….pa, napisat ću par riječi..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close