FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako neko ima scan cijelog članka bilo bi dobro da ga objavi cijelog jer se može koristiti kao dokaz.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vaš link …

Trebao bi cijeli članak ili link na emisiju.

E pa Đuro ima tešku ruku.



Vaš link …

Trebao bi cijeli članak ili link na emisiju.
[/quote]
Znam, ali ovo je sve što sam uspio iskopati

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ako je book prema njumu 1.100 kuna ( vjerovatno revalorizirani ) onda je cijena od 100 kuna smiješna.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Evo cijelog TEKSTA!!![emo_smijeh]

Svoju uspješnu tvrtku predao je gradu i svojim radnicima
Marijan Filipović (77) najveći prerađivač drveta u Čabru poželio je da se njegov kraj razvija i raste u budućnosti pa je cjelokupni imetak namijenio upravo tome
Četvrtak, 24. 1. 2013. u 19:00, zadnja izmjena prije 11 minuta    Piše: Valerija Bebek

Marijan Filipović iz Čabra u prosincu je tvrtku ostavio zakladi koju će voditi žitelji i radnici njegova poduzeća.
– Sve što sam stvarao, stvarao sam u suradnji sa stanovnicima ovoga kraja. Stalno me prožimala želja da im se na adekvatan način odužim, za sva dobra djela koja su mi pružili u ovih proteklih 60 godina mojega boravka u ovome kraju – rekao je Marijan Filipović objavljujući kako većinu svojeg imetka ostavlja Zakladi Marijan Filipović.
Nekoliko tjedana poslije pojedini mediji su ga optužili da je rasprodao vrijedne dijelove svojega carstva, a zakladi ostavio propala poduzeća koja su u dugovima.
– Nikad nisam skrivao da postoje krediti i da je zaduženje poduzeća oko 35 milijuna kuna. No ne vidim zašto je to problem kada je ukupna vrijednost 750 milijuna – rekao je Filipović.
Prije nekoliko godina povukao se i menadžerski posao ostavio sinu. No nakon nekoliko mjeseci ga je smijenio i na to mjesto postavio gradonačelnika Čabra.
– U tim tvrtkama radi 450 ljudi. Mogao je sve zatvoriti i ugasiti radna mjesta, a ovako ih je spasio – kaže Željko Erent, gradonačelnik Čabra.
– Uvijek sam bio hazarder, donosio sam odluke koje mi nisu odobravali, no poslije su se pokazale ispravnima. U poslu nema emocija – rekao je Filipović i dodao kako u svim poslovnim odlukama ima potporu cijele svoje obitelji.
Počeo je od nule kao mladić od samo 17 godina
Marijan Filipović je s tri konja u Čabar došao iz Travnika u BiH kada je imao 17 godina.
– Putovao sam sedam dana. Dok su ostali na leđima nosili drva iz šume, ja sam s konjima iznosio po pola metra drva – prisjetio se početaka.
>>> Njegovu priču gledajte u četvrtak u “Dobro jutro, Hrvatska” i na

Nije to cijeli tekst trebalo bi vidjeti tiskano izdanje ili na MaxTV-u pogledati emisiju ( može se gledati jučeršnja emisija ) pa da netko stavi na youtube jer to će biti važan dokaz ako se dođe na Sud.

E pa Đuro ima tešku ruku.


60 dana od objave u registru o počeo je teći od 03.01.2013.

ok, upravo sam tražio d.o.o-ove u https://sudreg.pravosudje.hr i ne mogu ih naći.
Zanima me da li itko zna da li su uopće registrirani i
koja je adresa telefon ili email da im pošaljem dopis

Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

znam to, ali vrijeme istječe, ne bih htio i ovaj put zakasniti, očito je da nema kritične mase da se pokrene nešto, poslat ću svima, pa i doo-vima. iako se slažem da je cijena od 150kn po udjelu smiješno mala, bolje mi je 150kn sad nego 300kn za 5 godina ili 0.


Nije to cijeli tekst trebalo bi vidjeti tiskano izdanje ili na MaxTV-u pogledati emisiju ( može se gledati jučeršnja emisija ) pa da netko stavi na youtube jer to će biti važan dokaz ako se dođe na Sud.

AJMO MLAĐI INFORMATIČARI ( PISMENIJI ) OD NAS STARACA!!!!!
MALO SE ANGAŽIRAJTE, ja odrađujem nešto drugo. Informacija će biti svima dostupna!!!



Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

znam to, ali vrijeme istječe, ne bih htio i ovaj put zakasniti, očito je da nema kritične mase da se pokrene nešto, poslat ću svima, pa i doo-vima. iako se slažem da je cijena od 150kn po udjelu smiješno mala, bolje mi je 150kn sad nego 300kn za 5 godina ili 0.
[/quote]
Odakle vam podatak o 150 kuna za udjel? Jeste li dobili ponudu od FNVC-a ili ste to saznali iz medija ili nagađate?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close