FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba nastupiti zajedno i probati izvuci sto vise za nase udjele u drustvima ciji udjelnicari ne zelimo biti. Nas cilj opravdava bilo koje pravno sredstvo, kao npr. nepostojanje jasne obavijesti o statusu malih udjelnicara i podjela drustva s nepostenom namjerom namirivanja samo jednog dionicara
i tu trebamo pomoc odvjetnika i medija.
Ja sam unutra i spreman sam se boriti za fer isplatu svojih udjela.

Ja sam za zajednicko nastupanje putem odvjetnika…please na Private Message o daljnjim koracima.
Hvala.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

P.S. Zelim svima sve najbolje u Novoj godini. 🙂

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Računajte i na mene.

vid'la žaba...

Također, za zajednički nastup računajte i na mene.

Ima nas još…

i to je to...

I još …
(Malo nas je, al nas ima)

Ima nas sigurno još. Sudeći prema zapisniku sa Skupštine protiv je glasalo samo 8 prisutnih . Trebamo se organizirat i djelovat zajedno.

vid'la žaba...

Miro hoćeš nas ti zastupati – ili znaš nekoga tko bi se toga primio?

Sretna Nova svima !

Pridružujem se inicijativi za organiziranjem u cilju izvlačenja maximuma s obzirom
na situaciju… Pošto nas ima dosta predlažem da zajednički angažiramo neki od kvalitetnijih odvjetničkih ureda a koordinator može biti g. Miro ili netko dugi od nas …

PS

Ne vjerujem ni da će najveći među malima stati skrštenih ruku bez obzira na pomirljivi ton njegovih komentara ove cjelokupne situacije…


Računajte i na mene.

Dakako, bilo bi dobro zajedno nastupiti! G. Miro, “žrtvujte” se…pa da idemo “nas xy skupa”!

Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što...

Dakako, bilo bi dobro zajedno nastupiti! G. Miro, “žrtvujte” se… pa da idemo “nas xy skupa”![emo_plazi] Bilo bi lijepo na ova Nova g. započne nečim lijepim…

Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što...

Vjerujem da ste do sada bar postavili pitanje na nekom pravnom forumu od srca Vam savjetujem legalis.hr tu inače možete postaviti sva pravna pitanja ( nevezano za burzu ) a oni koji su se raspitali sigurno su dobili i slične odgovore onima koje sam napisao. Bit će mi drago da dobijete svoj novac koji ste uložili a obzirom na cijenu na burzi cca 100 kn i BV iznad 500 kuna isplati se tražiti ono što Vam pripada. Napominjem jedino da ne možete tražiti svoje novce sa dvije osnove znači udjela u d.o.o. i FNVC d.d. -u. Obzirom da niste bili na skupštini nemojte ni pomišljati tražiti novac za udjele jer ćete s tim pobiti tražbinu po osnovi potraživanja od d.d.-a dakle isključivo tražite novac od FNVC d.d. ili većinskog vlasnika obzirom da je on inicirao podjelu i namirivanje povezanih osoba u slučaju. Ne znam da li znate da sve dok ne podnesete tužbu i dalje možete kupovati dionice FNVC-a i za njih tražiti fer cijenu tj. primjerenu otpremninu. Još jedna činjenica koja bi Vas mogla zanimati a to je da FNVC d.d. od ponedjeljka ulazi u redovan režim trgovanja.
Nije mi samo jasan ovaj koji prodaje 460 komada po 100 kuna a može dobiti 5 puta više. Upravo zbog lijenosti i neiformiranosti prilike na burzi propadaju.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Sve to lijepo zvuci ali ljudi u ovo pravosudje ne vjeruju. Potizt se stoljecima po sudu se mnogima ne da.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Gosp. Miro jeste Vi onda iskoristili ovu rijetko viđenu priliku – kupi za 100, nagodi se za 500?

New Report

Close