FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bome krenuli mi, ajde neka ….. [cool]

ma kakav cash-r-a, 100% in

1200 komada na kupnji od 150-176 kuna, a samo 200 komada do 200 kuna. Prevelik je to pritisak na prodaju da bi se spriječilo probijanje cijene od 200 kuna kako su neki već predviđali. Jučer sam uspio nešto malo kupiti na razinama oko 170 kuna, mada se nadam da će nakon razultata 1q ova dionica vrlo brzo odraditi svoje. Gledam da je već premašen broj transakcija za redovni režim što samo govori o štetnosti posebnog režima za sve dionice.

WWW.KUCILOORO.COM

BRAVO ZIMZI

[thumbsup]

Ma lijepo ste vi to digli trgujući između sebe, samo tko će to kupovati kad se budete željeli iskrcati?
I ne znam zašto me ovo podsijeća na akciju oko KSST [huh]

ljep napredak u posljednja 2 dana, već mi se nazire i nalog na asku, morat ćemo to malo pomaknut, zasad +50%

ma kakav cash-r-a, 100% in


Ma lijepo ste vi to digli trgujući između sebe, samo tko će to kupovati kad se budete željeli iskrcati?
I ne znam zašto me ovo podsijeća na akciju oko KSST [huh]

_________________________________-
korisniče minotauro,
dionica Kaštelanskih staklenika imala je stupnjevit cjenovni rast. I kao što vidite, cijena dionice nije pala na početnih 300 kuna, a nije pala ni na drugu stepenicu svog cjenovnog rasta od 600 kuna, a bogami nije pala ni na svoju treću stepenicu od 900 kuna, a ni na četvrtu od 1.300, a sve mi se čini ni neće ma koliko vi to priželjkivala i ma koliko u tim svojim željama bili potpomognuti istim željama mnogih špekulanata…pa sljedstveno tome, mogu vam reći, ni dionica Finvesta neće više pasti ni na 90, ni na 100, ni na 120, a ni na 150 kuna…ma koliko vi to željeli, i ma koliko i kod ove dionice u tim svojim željama bili potpomognuti istim željama mnogobrojnih špekulanata. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Dobro doktor kaže. Nikad više FNVC po 150 kuna jer na kupnji ima 900 komada iznad 150 kuna a do 200 kuna samo 200 komada. Jako je dobro što nitko iz prvih 10 i ne pomišlja na izlaz, već suprotno neki marljivo skupljaju. Očito je da se drže one Buffetove da je sve do 0.5 booka odlično, a ovdje je 0.5 booka tek 400 kuna. I FNVC je već nadmašio broj transakcija za redovan režim te sumnjam da ćemo ga ikad više vidjeti u posebnom režimu. A mislim da će kad probije 200 kuna otvoriti siguran put na 400 jer je to ipak 0.5. booka i to nerevaliriziranog. Po Buffetu odlična prilika za kupnju sve do 400 jer realno je da vrijedi bar nerevalorizirani book. Porast cijene uz pad ostalih dionica dovoljno govori u prilog tome.

WWW.KUCILOORO.COM


Dobro doktor kaže. Nikad više FNVC po 150 kuna ….

semafor pokazuje da je zadnja 156,05 kn….
[yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Ma lijepo ste vi to digli trgujući između sebe, samo tko će to kupovati kad se budete željeli iskrcati?
I ne znam zašto me ovo podsijeća na akciju oko KSST [huh]

_________________________________-
korisniče minotauro,
dionica Kaštelanskih staklenika imala je stupnjevit cjenovni rast. I kao što vidite, cijena dionice nije pala na početnih 300 kuna, a nije pala ni na drugu stepenicu svog cjenovnog rasta od 600 kuna, a bogami nije pala ni na svoju treću stepenicu od 900 kuna, a ni na četvrtu od 1.300, a sve mi se čini ni neće ma koliko vi to priželjkivala i ma koliko u tim svojim željama bili potpomognuti istim željama mnogih špekulanata…pa sljedstveno tome, mogu vam reći, ni dionica Finvesta neće više pasti ni na 90, ni na 100, ni na 120, a ni na 150 kuna…ma koliko vi to željeli, i ma koliko i kod ove dionice u tim svojim željama bili potpomognuti istim željama mnogobrojnih špekulanata. [wink]
[/quote]

korisniče DRoetkeru
mogu vam reći da je to što radite toliko prozirno da ni staklo nije prozirnije od vašeg djelovanja
prvo se malo lupi po asku a onda ide konrolirani iskrcaj,baš kao i na ksst

nema sreće u drvosječe a ni njegovih pomoćnih radnika [lol]

jesul ovo vaši nalozi na kupnji po 21 i 20 kn??

zadnja 135,01 kn [shocked]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

Najbolje ponude FNVC-R-A
Kupnja Cijena
90
135,01
49
135,00
12
120,02
12
120,02
8
107,50
390
21,13
100
20,00

Cijena Prodaja
150,00
20
152,00
15
160,00
108
168,98
12
179,00
14
180,97
36
185,70
14
185,99
21
186,00
12
191,90
3

očito im se zapalila tvornica ili je možda objavljen stečaj a skoro svima promaklo…sa ovakvim bidom i askom može svaki dan i gore i dole 25%, samo je dovoljan jedan "igrač"

bome nekog je danas dobro stislo, izlazi na silu i ne pita pošto, daj što daš…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Meni ovo nekako djeluje da je ovo "istresanje" kako bi se stvorio umjetni osjećaj nestabilnosti dionice…iza toga slijedi dodatno okrupnjavanje velikih igrača.

Daj Bože da je tako jer samo po toj teoriji će dionica opet biti blizu 200. [smiley] [lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Doanas sam dobro "ubrao" 600 komada. Eto još malo pa Milorad u prvih 10. U petak ćemo vidjeti ko je ovako lupao kao čekićem. Mogao je fino sve istresti na 150 ali valjda ga margin poklopio.

Hvala prodavaču ma tko bio. Prodavati dionicu na 0.15 booka.

WWW.KUCILOORO.COM

New Report

Close