FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo vrag mi nije dao mira, ali mislim da smo na pragu rijesenja misterije fin. 2004. od FNVC. Nakon konzultacijama sa knjigovodjom, zakljucili smo da se najvrjerojatnije radilo o spajanju poduzeca Hoteli Njivice. To objasnjava zasto ga nema u konsolidiranom, a i cudne promjene na poziciji kapitala. Odustajem od daljnje analize [smiley1].

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Onda se nadam da se možemo sada svi složiti oko toga.

A sad pričekajmo izvješće 2q, i marljivo dokupljujmo.[smiley2]

Pa znanče počnite Vi prvi dokupljivati jer se Vaša kupovina ( dokupljivanje ) o kojima ste pisali ne vidi.
Krenimo svi u napad.

Krivo gledate kolega logan. Ja dokupim bar 2-3 puta tjedno. Lagano i nježno.

A Vi JURIŠ !!![smiley2]

Ma žalim se. Treba slagati naloge na kupnju i čekati da Riaff. iziđe. Onda više ništa neće moći spriječiti rast cijene. Još kad objave izvještaj 2q i naročito 3q.

Ma samo vi dokupljujte ? ( dokupljujem i ja ) ali kod mene se broj dionica mijenja, a kod Vas ne.

Kolega Logan, kad kupujete preko margina onda Vam to ne ide u osnovni račun već na skrbnički.

Ma bitno je da mi oba dokupljujemo a prometa nema.[smiley2]

Ma OK, bit će prometa bez brige.

Vidim da oba fino dokupljujete ovih dana. Samo tako nastavite.

Ima drvosječa da opet napravi tulum kod Čabra. Odojak, janjetina……….sve pod vedrim nebom.

Ako treba mladi luk nema problema ( stiže helikopterom iz Drvara )

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Vidim da oba fino dokupljujete ovih dana. Samo tako nastavite. Ima drvosječa da opet napravi tulum kod Čabra. Odojak, janjetina……….sve pod vedrim nebom. Ako treba mladi luk nema problema ( stiže helikopterom iz Drvara )

Jupi, i ja ću se pridružiti, mljac, mljac. Janjetina, odojak, luk i FNVC.[smiley2][smiley2][smiley2]

Čekamo nova izvješća, a do tada ako nema ništa novo, bolje je šutjeti. Inače će se nakalemiti kojekavi likovi.

Pozdrav

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ma samo vi dokupljujte ? ( dokupljujem i ja ) ali kod mene se broj dionica mijenja, a kod Vas ne.


Kolega Logan, kad kupujete preko margina onda Vam to ne ide u osnovni račun već na skrbnički.

Ma bitno je da mi oba dokupljujemo a prometa nema.[smiley2]


kolege ako počnete jače dokupljivat bit će pizdarija s obzirom da se za sad ne mičemo s nule…[smiley1]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Ajde neka neko skine prvu prodaju, pa ću ja drugu. Pa će onda stampedo…………[smiley2]

Dogovoreno ???

Pa dobro jel moram baš sve sam ????

New Report

Close