FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


No ako je kome do špekulacija imate srednji istok, pa lijepo pogled u daljinu i krenite…

Samo da savladam njihove jezike i “nu me”, makar šume nemaju.
Sve što piše kolega borg je istina ali ovdje se još uvjek “jami”, zar ne ? Dugoročnom vizionarstvu svaka čast ali dok tu ima dionica koje u 1 god skoče 2-3X meni su takve najdraže, a za stare dane-o tom -po tom.

[color=black][/color]


Između 6 i 7%. Planiram maximalno ići do 10-12% portfelja.

Ja sam mislio da ste vi u FNVC kao i ja u INGR , barem 60-70 %.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


znanac: ” Između 6 i 7%. Planiram maximalno ići do 10-12% portfelja. ” Ja sam mislio da ste vi u FNVC kao i ja u INGR , barem 60-70 %. [smiley2]

Sigurno misliš da sam i ja u Belju 60-70% i da mi je ova godina pušiona [smiley2][smiley2][smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ti si sa Beljem u pušioni kako god okreneš.
Ali si zato dao par nesuvislih komentara oko Ingre , sada vidiš da nisi bio u pravu.
Niti sa Ingrom niti sa Beljem.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ti si sa Beljem u pušioni kako god okreneš.

[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Ti si sa Beljem u pušioni kako god okreneš. Ali si zato dao par nesuvislih komentara oko Ingre , sada vidiš da nisi bio u pravu. Niti sa Ingrom niti sa Beljem. [smiley2]

Ingra me nikad nije interesirala. Ili sam u priči od pečetka ili nisam a kod Ingre nisam bio od početka tako da me dalje ne zanima što se sa njom zbiva. Kod Belja ne mogu biti u pušioni pošto sam na Belju zaradio pristojne novce a još dosta je u planu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Molim komentare

http://208.109.28.148/finrep/FNVC-fin2007-1H.xls

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Hm… 1H

No respect

Nekonsolidirano, dakako!

I love the Smell of Profits in the Morning

Odlično izvješće. A bogami i dostavili su ga prije roka.

Aktiva povećana sa 691 na 713 mil. kuna.

Prihodi veći za 7%

Dobit 2q veća za 67% od prošlogodišnje.

Mislim da je ovo sad čisti gric.

P.S. Par naloga sa prodaje se odmah povuklo.

Nije li bilo riječi o prodaji nekakve zgrade? U izvješću se to ne može isčitati.

Naravno jer će biti u 3q knjiženo kao izv. prihod.

Ja sam zadovoljan!

Neki dan sam pilio o fazi stabiliziranja sektora…
Posebno me veseli povećanje prodaje u inozemstvu!
Zaista kažem Vam, jednog dana će ta stavka biti višestruko veća od ove u zemlji…[smiley2]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

krenuo je gric…

[b]Ima se![/b]

Naravno da je krenuo. Pa rezultati govore sve. A k tome postali su transparentniji i ovo je prvi put da daju izvješće prije zakonskog roka.

Ipak je povećanje dobiti od 67% uz povećanje prodaje u inozemstvu i povećanje prihoda vrlo značajan podatak.

Nema tu nego gric ![smiley2]

New Report

Close